Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

slow  

Moderator

Do│▒czy│a: 15 Gru 2008

Sk▒d: Barcelona

Wys│any: 2009-12-23, 10:53   

Z pewno┼Ťci─Ö by┼éo ich mn├│stwo,ale tylko nie liczne utkwi┼éy mi w pami─Öci.
Jeden tyczy┼é si─Ö egzaminu na je┼║dzieck─ů odznak─Ö.Dzie┼ä wcze┼Ťniej zapomnia┼éam o tym,┼╝e na ostatnich zawodach bryczesy zafarbowa┼éy mi od siod┼éa,stwierdzi┼éam,┼╝e nie zd─ů┼╝e ich wypra─ç ,wi─Öc wzi─Ö┼éam z szafy pierwsze lepsze.Pierwsze lepsze okaza┼éy si─Ö bryczesami nie tyle co ciut przyciasnymi,ale wykonanymi z ma┼éo elastycznego materia┼éu.D┼éugo czeka┼éam na egzaminatora ,gdy w ko┼äcu przyby┼é, nerwowo wsiad┼éam na konia, na o wiele przykr├│tkich strzemionach.Efekt by┼é jeden. Jedna wielka dziura biegn─ůca od wewn─Ötrznej strony ud do po┼Ťladka i ods┼éaniaj─ůca bia┼ée koronkowe ,figi.
Przejechałam tak obydwa dyscypliny, w tym skoki..
Egzaminator na wst─Öpie zaliczy┼é mi ow─ů dyscyplin─ů rzucaj─ůc zalotny komentarz ,┼╝e wystarczy┼éo po┼Ťwieci jedynie oczyma.
Spowodowa┼éo to tak┼╝e ma┼éy wypadek stajennego.Do dzi┼Ť pami─Ötaj─ů mnie w tej stajni.

Na jednej sesji ,wiatrak wci─ůgn─ů┼é mi chust─Ö,w kt├│r─ů by┼éam owini─Öta.Pod spodem nic nie prawie,┼╝e nie mia┼éam.

Nie zauwa┼╝y┼éam tak┼╝e kiedy┼Ť stopnia wychodz─ůc z autobusu i run─Ö┼éam jak d┼éuga na bogu winn─ů starsz─ů pani─ů.

CheeryLipstick  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 08 Kwi 2009

Wys│any: 2009-12-23, 11:59   

Wczoraj moja kole┼╝anka mia┼éa drobn─ů wpadk─Ö mo┼╝e opisz─Ö.

Jej rodzice jechali do pobliskiego miasta na zakupy natomiast ona musia┼éa i┼Ť─ç na zebranie bierzmowanych do ko┼Ťcio┼éa wi─Öc wysadzili j─ů na pobliskim skrzy┼╝owaniu.
Nie mog┼éa otworzy─ç tylnych drzwi , korek niesamowity a ona "Kur.a!" niby do siebie a jej mama "U spowiedzi przecie┼╝ by┼éa┼Ť."

:D

Straho  

Pogromca post├│w

Imię: Jacław

Do│▒czy│: 04 Wrz 2008

Wys│any: 2009-12-23, 12:06   

Hmm...nie wiem, czy na forum przystoi o tym pisa─ç.
Mia┼éem pewnej osobie rozwali─ç szyb─Ö w samochodzie, a auto zleceniodawcy sta┼éo obok tego, kt├│re zaraz mia┼éo straci─ç na warto┼Ťci. I przypadkiem rozwali┼éem samochodzik temu co mnie zleci┼é... :wstyd:

mloda2345  

Pogromca post├│w

Imi─Ö: Kinga

Do│▒czy│a: 12 Mar 2009

Wys│any: 2009-12-23, 17:51   

Ostatnio wracaj─ůc ze szko┼éy chcia┼éam si─Ö jeszcze odwr├│ci─ç i powiedzie─ç co┼Ť do kumpeli, no niestety jej ju┼╝ nie by┼éo widac a ja odwracaj─ůc si─Ö waln─Ö┼éam prosto w znak drogowy czego skutkiem by┼éo lekko napuchniete oko i po┼éamane okulary.
Tego samego dnia tez usun─Ö┼éam przy przeinstalowywaniu systemu partycj─Ö D a jeszcze wcze┼Ťniej tak zainstalowa┼éam system ┼╝e mia┼éam jeden na dysku C a drugi na D ...(tak wiem, ┼Ťwietny ze mnie informatyk ;D)
No i wczoraj wchodz─ůc do pokoju te┼╝ si─Ö odwr├│ci┼éam i chcia┼éam co┼Ť do znajomej powiedzie─ç i waln─Ö┼éam twarz─ů prosto w futryn─Ö czego skutkiem by┼é co nieco napuchni─Öty nos...

kosqaaa  

User

Do│▒czy│: 26 Gru 2009

Sk▒d: Z Polski

Wys│any: 2009-12-29, 03:33   

kiedy┼Ť na lekcji strasz nie zachcia┼éo mi si─Ö la─ç, nauczycielka pozwoli┼éa mi wyj┼Ť─ç, a ja biegiem przez klase, bo ju┼╝ nie wytrzymywa┼éem.
nie nacisn─ů┼éem dobrze na klamke i r─ůbn─ů┼éem mocno o drzwi, przez co sie przewr├│ci┼éem.
potem przez 2 dni spokoju u kumpli nie miałem

rainbow  

Hiper wymiatacz

Do│▒czy│a: 28 Gru 2009

Sk▒d: po┬│udnie

Wys│any: 2009-12-30, 23:22   

Sporo ich było..
Kiedy┼Ť tata mia┼é na mnie czeka─ç w aucie pod sklepem i mieli┼Ťmy do domu jecha─ç.
No to ja si─Ö ┼Ťpiesz─Ö, patrz─Ö stoi auto tatusia na chodniku przy sklepie. Bez zastanowienia podchodz─Ö, otwieram drzwi, siadam. "Gdzie tera..." Nie doko┼äczy┼éam bo zamiast taty obok siedzia┼é jaki┼Ť obcy facet ^^ ┬»eby┼Ťcie widzieli jego min─Ö.. hehe a moja reakcja "O jezu!" I wybieg┼éam stamt─ůd jak oparzona. Na szcz─Ö┼Ťcie 'prawdziwy' tata zaparkowa┼é z drugiej str. sklepu wi─Öc nic nie widzia┼é. :-P

Klaudi.  

User

Idealna inaczej .

Imi─Ö: Klaudia

Do│▒czy│a: 14 Sty 2010

Wys│any: 2010-01-15, 21:02   

Ja wpadek miałam wiele...
Dzisiaj czyta┼éam na korytarzu zast─Öpstwa i okaza┼éo si─Ö , ┼╝e mam z tak─ů niemi┼é─ů nauczycielk─ů . Ponios┼éo mnie troszk─Ö i mrukn─Ö┼éam "kur** tylko nie z t─ů bab─ů " odwr├│ci┼éam si─Ö a ona sta┼éa za mn─ů i wszystko s┼éysza┼éa :/

Teraz u niej mam wielkiego minusa.

Straho  

Pogromca post├│w

Imię: Jacław

Do│▒czy│: 04 Wrz 2008

Wys│any: 2010-01-15, 21:05   

Wyk┼éadowca wpisa┼é mi 5 na kart─Ö egzaminacyjn─ů zrobi┼éem krok w ty┼é i przewr├│ci┼éem si─Ö na tablic─Ö stoj─ůc─ů na tr├│jnogu rozwalaj─ůc j─ů doszcz─Ötnie. I s┼éowa wyk┼éadowcy "to z wra┼╝enia?".
Wstyd i hańba

merlin m.  

Hiper wymiatacz

Imi─Ö: Magdalena

Do│▒czy│a: 16 Mar 2009

Wys│any: 2010-01-15, 21:07   

Czyta┼éam na lekcji, przed ca┼é─ů klas─ů, o ile si─Ö nie myl─Ö, jaki┼Ť tren Kochanowskiego. Zamiast "com" (te rzeczy, com je zgubi┼é - nie cytuje, ale taki kontekst), przeczyta┼éam "kom". Ja tego nie nazywam wpadk─ů, ale do tej pory mi si─Ö z tego ┼Ťmia─ç chce.

Olaalla  

User

Imi─Ö: Ola

Do│▒czy│a: 15 Sty 2010

Sk▒d: Gdynia

Wys│any: 2010-01-15, 22:18   

A ja kiedys jecha┼éam razem z cioci─ů i m┼éodszymi kuzynami samochodem. I jako, ┼╝e mam chorobe lokomocyjn─ů i bardzo ┼║le si─Ö wtedy czu┼éam, to poprosi┼éam cioci─Ö o jaki┼Ť plasterek na p─Öpek, bo jak si─Ö zaklei to si─Ö lepiej czuj─Ö. No i dosta┼éam taki z Myszk─ů Miki. Zupe┼énie o nim zapomnia┼éam. I tak po jakim┼Ť czasie dojechali┼Ťmy do centrum handlowego. Kuzom si─Ö zachcia┼éo i┼Ť─ç na ┼Ťciank─Ö wspinaczkow─ů, a ┼╝e ciocia im na wszystko pozwala to ich marzenie si─Ö zi┼Ťci┼éo, no i ja sobie pomy┼Ťla┼éam, co mi szkodzi, te┼╝ spr├│buj─Ö. No i si─Ö powspina┼éam i jak juz by┼éam spowrotem na dole i sie odpl─ůtywa┼éam z tych konstrukcji ca┼éych to wszyscy mogli podziwia─ç m├│j plasterek z myszk─ů :wstyd: :-D

asot92  

User

Daro

Do│▒czy│: 22 Sty 2010

Sk▒d: ┬Žl┬▒sk

Wys│any: 2010-01-28, 19:23   

Wiec tak.. Wpadka na szcz─Ö┼Ťcie nie jest moja tylko wujka od kolegi, kt├│ry mi ow─ů histori─Ö opowiedzia┼é par─Ö dni temu. Prawdopodobnie to autentyk. Dodam jeszcze, ┼╝e wujek mieszka┼é wtedy w Zabrzu.
Rzecz dzia┼éa si─Ö w czasach gdy by┼éy jeszcze 5-letnie technika czyli chyba jeszcze za komuny. Klasa wujka kolegi z racji, ┼╝e si─Ö dobrze uczy┼éa i mia┼éa najlepsze zachowanie w ca┼éej szkole w ostatniej klasie dyrekcja postanowi┼éa zafundowa─ç im wycieczk─Ö do tr├│jmiasta autokarem. Wi─Öc wszyscy pojechali. No, ale, ┼╝e by┼éy to czasy gdzie nie by┼éo komputer├│w, telefon├│w i innych bajer├│w w czasie podr├│┼╝y strasznie si─Ö nudzili. Ot├│┼╝ wpadli na pewien pomys┼é: wzieli du┼╝a kartk─Ö i flamastrem napisali du┼╝ymi literami "Porwali nas" i ow─ů kartk─Ö powiesili na tylniej szybie autokaru. No i nic, podr├│┼╝ trwa┼éa dalej, do czasu gdy ju┼╝ od celu dzieli┼éo ich kilkadziesi─ůt kilometr├│w. W pewnej chwili wyprzedza┼é ich radiow├│z i sygnalizowa┼é lizakiem o zatrzymaniu si─Ö na poboczu. Autokar zatrzyma┼é si─Ö, a do ┼Ťrodka wesz┼éa brygada antyterrorystyczna!!!
Nikomu nic si─Ö nie sta┼éo ale w ca┼éej historii najgorszy jest fakt, ┼╝e za ca┼é─ů akcj─Ö musieli p┼éaci─ç a┼╝ 30 ty┼Ť z┼éotych! Podczas akcji pono─ç ┼Ťledzi┼é ich helikopter oraz cywilne radiowozy, kt├│re pr├│bowa┼éy dostrzec co si─Ö dzieje w ┼Ťrodku autokaru z rzekomo porwanymi lud┼║mi.
Rozwala mnie jeszcze to, że kartkę przykleili w Zabrzu a dopiero prawie nad morzem odbyła się cała akcja.

mjarakontuf  

User

Powa┼╝nyyyy

Imi─Ö: Karol

Do│▒czy│: 30 Sty 2010

Sk▒d: pochodzisz?

Wys│any: 2010-01-30, 22:08   

Ot├│┼╝ , kiedy┼Ť w wakacje w naszej bazie mieli┼Ťmy jak─ů┼Ť nalewk─Ö , kolega przyni├│s┼é z domu i wypili┼Ťmy tego troch─Ö , a p├│┼║niej ten m├│j kolega by┼é pijany , no i chodzimy po dworze , usiedli┼Ťmy na murku , a tu nagle policja podje┼╝d┼╝a ko┼éo nas . Odeszli┼Ťmy z tamt─ůd i idziemy ko┼éo mojego bloku i tam sta┼é polonez , kolega gdy go zobaczy┼é "podszed┼é" do niego i go "ola┼é" .
Nast─Öpnie jak si─Ö zrobi┼éo p├│┼║no poszli┼Ťmy do mnie spa─ç , bo jego rodzice , by go "udusili" .

kto┼Ť!!!!!!!!!!!  

User

Imi─Ö: Wiktoria

Do│▒czy│a: 14 Pa╝ 2010

Sk▒d: a z nik┬▒d...

Wys│any: 2010-11-16, 19:09   

Czeka┼éam po szkole z przyjaci├│┼ék─ů na jej rodzic├│w (zawsze po nas przyje┼╝d┼╝aj─ů bo mamy troch─Ö daleko). Patrz─Ö i stoi samoch├│d w miejscu w kt├│rym parkuje mama przyjaci├│┼éki i nawet by┼é podobny no to m├│wi─Ö: "Twoja matka ju┼╝ jest". Podesz┼éy┼Ťmy do auta i nie patrza┼éy┼Ťmy na kierowc─Ö. Dopiero jak otworzy┼éam drzwi zobaczy┼éam ┼╝e na miejscu pasa┼╝era siedzi jaki┼Ť facet. Patrz─Ö na kierowc─Ö a tam jaka┼Ť obca baba z wielkimi ga┼éami na nas.

Sebastien  

Stały User

Emo Boy

Imi─Ö: Sebastien

Do│▒czy│: 16 Lis 2010

Wys│any: 2010-11-23, 01:06   

Hmm, wpadek jako takich nie mam. Jedynie epizody przez kt├│re mam wzgl─Ödny shiz.
Potrafi┼éem si─Ö zgubi─ç na 2 tygodniowej wycieczce szkolnej, z wrogiem w tamtym okresie, w lesie w ┼Ťrodku nocy bo oczywi┼Ťcie ucieka┼éem gdzie pieprz ro┼Ťnie nie wiedz─ůc zasadniczo gdzie. Zatrzyma┼éem si─Ö i dopiero dotar┼éo do mnie ,┼╝e nie mam zielonego poj─Öcia gdzie jestem ani sk─ůd bieg┼éem. Jedyny plus ,┼╝e si─Ö zaprzyja┼║nili┼Ťmy, chocia┼╝ dostali┼Ťmy mega opier*** jak nas znale┼║li po kilku godzinach. X"D

kasiula...  

Stały User

Do│▒czy│a: 24 Lis 2010

Sk▒d: st┬▒d

Wys│any: 2010-11-25, 07:42   

w moje imieniny ze znajomymi wypili┼Ťmy sobie troszk─Ö :-D by┼éam ju┼╝ tak s┼éaba ┼╝e odprowadzili mnie prawi pod dom, lecz ja zamiast doj┼Ť─ç sama drog─ů skr─Öci┼éam w pobliskie pole :-P mieli ze mnie ubaw gdy krzycza┼éam na ca┼é─ů okolic─Ö ,,ku*** gdzie ta droga!!!" :-D od tej pory staram si─Ö nie upija─ç :-P

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com