Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

slow  

Moderator

Wysłany: 2009-12-23, 10:53   

Z pewno?ci? by?o ich mnóstwo,ale tylko nie liczne utkwi?y mi w pami?ci.
Jeden tyczy? si? egzaminu na je?dzieck? odznak?.Dzie? wcze?niej zapomnia?am o tym,?e na ostatnich zawodach bryczesy zafarbowa?y mi od siod?a,stwierdzi?am,?e nie zd??e ich wypra? ,wi?c wzi??am z szafy pierwsze lepsze.Pierwsze lepsze okaza?y si? bryczesami nie tyle co ciut przyciasnymi,ale wykonanymi z ma?o elastycznego materia?u.D?ugo czeka?am na egzaminatora ,gdy w ko?cu przyby?, nerwowo wsiad?am na konia, na o wiele przykrótkich strzemionach.Efekt by? jeden. Jedna wielka dziura biegn?ca od wewn?trznej strony ud do po?ladka i ods?aniaj?ca bia?e koronkowe ,figi.
Przejecha?am tak obydwa dyscypliny, w tym skoki..
Egzaminator na wst?pie zaliczy? mi ow? dyscyplin? rzucaj?c zalotny komentarz ,?e wystarczy?o po?wieci jedynie oczyma.
Spowodowa?o to tak?e ma?y wypadek stajennego.Do dzi? pami?taj? mnie w tej stajni.

Na jednej sesji ,wiatrak wci?gn?? mi chust?,w któr? by?am owini?ta.Pod spodem nic nie prawie,?e nie mia?am.

Nie zauwa?y?am tak?e kiedy? stopnia wychodz?c z autobusu i run??am jak d?uga na bogu winn? starsz? pani?.

CheeryLipstick  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-12-23, 11:59   

Wczoraj moja kole?anka mia?a drobn? wpadk? mo?e opisz?.

Jej rodzice jechali do pobliskiego miasta na zakupy natomiast ona musia?a i?? na zebranie bierzmowanych do ko?cio?a wi?c wysadzili j? na pobliskim skrzy?owaniu.
Nie mog?a otworzy? tylnych drzwi , korek niesamowity a ona "Kur.a!" niby do siebie a jej mama "U spowiedzi przecie? by?a?."

:D

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2009-12-23, 12:06   

Hmm...nie wiem, czy na forum przystoi o tym pisa?.
Mia?em pewnej osobie rozwali? szyb? w samochodzie, a auto zleceniodawcy sta?o obok tego, które zaraz mia?o straci? na warto?ci. I przypadkiem rozwali?em samochodzik temu co mnie zleci?... :wstyd:

mloda2345  

Pogromca postĂłw

Imię: Kinga

Wysłany: 2009-12-23, 17:51   

Ostatnio wracaj?c ze szko?y chcia?am si? jeszcze odwróci? i powiedzie? co? do kumpeli, no niestety jej ju? nie by?o widac a ja odwracaj?c si? waln??am prosto w znak drogowy czego skutkiem by?o lekko napuchniete oko i po?amane okulary.
Tego samego dnia tez usun??am przy przeinstalowywaniu systemu partycj? D a jeszcze wcze?niej tak zainstalowa?am system ?e mia?am jeden na dysku C a drugi na D ...(tak wiem, ?wietny ze mnie informatyk ;D)
No i wczoraj wchodz?c do pokoju te? si? odwróci?am i chcia?am co? do znajomej powiedzie? i waln??am twarz? prosto w futryn? czego skutkiem by? co nieco napuchni?ty nos...

kosqaaa  

User

Wysłany: 2009-12-29, 03:33   

kiedy? na lekcji strasz nie zachcia?o mi si? la?, nauczycielka pozwoli?a mi wyj??, a ja biegiem przez klase, bo ju? nie wytrzymywa?em.
nie nacisn??em dobrze na klamke i r?bn??em mocno o drzwi, przez co sie przewróci?em.
potem przez 2 dni spokoju u kumpli nie mia?em

rainbow  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-12-30, 23:22   

Sporo ich by?o..
Kiedy? tata mia? na mnie czeka? w aucie pod sklepem i mieli?my do domu jecha?.
No to ja si? ?piesz?, patrz? stoi auto tatusia na chodniku przy sklepie. Bez zastanowienia podchodz?, otwieram drzwi, siadam. "Gdzie tera..." Nie doko?czy?am bo zamiast taty obok siedzia? jaki? obcy facet ^^ Żeby?cie widzieli jego min?.. hehe a moja reakcja "O jezu!" I wybieg?am stamt?d jak oparzona. Na szcz??cie 'prawdziwy' tata zaparkowa? z drugiej str. sklepu wi?c nic nie widzia?. :-P

Klaudi.  

User

Idealna inaczej .

Imię: Klaudia

Wysłany: 2010-01-15, 21:02   

Ja wpadek mia?am wiele...
Dzisiaj czyta?am na korytarzu zast?pstwa i okaza?o si? , ?e mam z tak? niemi?? nauczycielk? . Ponios?o mnie troszk? i mrukn??am "kur** tylko nie z t? bab? " odwróci?am si? a ona sta?a za mn? i wszystko s?ysza?a :/

Teraz u niej mam wielkiego minusa.

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2010-01-15, 21:05   

Wyk?adowca wpisa? mi 5 na kart? egzaminacyjn? zrobi?em krok w ty? i przewróci?em si? na tablic? stoj?c? na trójnogu rozwalaj?c j? doszcz?tnie. I s?owa wyk?adowcy "to z wra?enia?".
Wstyd i ha?ba

merlin m.  

Hiper wymiatacz

Imię: Magdalena

Wysłany: 2010-01-15, 21:07   

Czyta?am na lekcji, przed ca?? klas?, o ile si? nie myl?, jaki? tren Kochanowskiego. Zamiast "com" (te rzeczy, com je zgubi? - nie cytuje, ale taki kontekst), przeczyta?am "kom". Ja tego nie nazywam wpadk?, ale do tej pory mi si? z tego ?mia? chce.

Olaalla  

User

Imię: Ola

Wysłany: 2010-01-15, 22:18   

A ja kiedys jecha?am razem z cioci? i m?odszymi kuzynami samochodem. I jako, ?e mam chorobe lokomocyjn? i bardzo ?le si? wtedy czu?am, to poprosi?am cioci? o jaki? plasterek na p?pek, bo jak si? zaklei to si? lepiej czuj?. No i dosta?am taki z Myszk? Miki. Zupe?nie o nim zapomnia?am. I tak po jakim? czasie dojechali?my do centrum handlowego. Kuzom si? zachcia?o i?? na ?ciank? wspinaczkow?, a ?e ciocia im na wszystko pozwala to ich marzenie si? zi?ci?o, no i ja sobie pomy?la?am, co mi szkodzi, te? spróbuj?. No i si? powspina?am i jak juz by?am spowrotem na dole i sie odpl?tywa?am z tych konstrukcji ca?ych to wszyscy mogli podziwia? mój plasterek z myszk? :wstyd: :-D

asot92  

User

Daro

Wysłany: 2010-01-28, 19:23   

Wiec tak.. Wpadka na szcz??cie nie jest moja tylko wujka od kolegi, który mi ow? histori? opowiedzia? par? dni temu. Prawdopodobnie to autentyk. Dodam jeszcze, ?e wujek mieszka? wtedy w Zabrzu.
Rzecz dzia?a si? w czasach gdy by?y jeszcze 5-letnie technika czyli chyba jeszcze za komuny. Klasa wujka kolegi z racji, ?e si? dobrze uczy?a i mia?a najlepsze zachowanie w ca?ej szkole w ostatniej klasie dyrekcja postanowi?a zafundowa? im wycieczk? do trójmiasta autokarem. Wi?c wszyscy pojechali. No, ale, ?e by?y to czasy gdzie nie by?o komputerów, telefonów i innych bajerów w czasie podró?y strasznie si? nudzili. Otó? wpadli na pewien pomys?: wzieli du?a kartk? i flamastrem napisali du?ymi literami "Porwali nas" i ow? kartk? powiesili na tylniej szybie autokaru. No i nic, podró? trwa?a dalej, do czasu gdy ju? od celu dzieli?o ich kilkadziesi?t kilometrów. W pewnej chwili wyprzedza? ich radiowóz i sygnalizowa? lizakiem o zatrzymaniu si? na poboczu. Autokar zatrzyma? si?, a do ?rodka wesz?a brygada antyterrorystyczna!!!
Nikomu nic si? nie sta?o ale w ca?ej historii najgorszy jest fakt, ?e za ca?? akcj? musieli p?aci? a? 30 ty? z?otych! Podczas akcji pono? ?ledzi? ich helikopter oraz cywilne radiowozy, które próbowa?y dostrzec co si? dzieje w ?rodku autokaru z rzekomo porwanymi lud?mi.
Rozwala mnie jeszcze to, ?e kartk? przykleili w Zabrzu a dopiero prawie nad morzem odby?a si? ca?a akcja.

mjarakontuf  

User

Powa?nyyyy

Imię: Karol

Wysłany: 2010-01-30, 22:08   

Otó? , kiedy? w wakacje w naszej bazie mieli?my jak?? nalewk? , kolega przyniós? z domu i wypili?my tego troch? , a pó?niej ten mój kolega by? pijany , no i chodzimy po dworze , usiedli?my na murku , a tu nagle policja podje?d?a ko?o nas . Odeszli?my z tamt?d i idziemy ko?o mojego bloku i tam sta? polonez , kolega gdy go zobaczy? "podszed?" do niego i go "ola?" .
Nast?pnie jak si? zrobi?o pó?no poszli?my do mnie spa? , bo jego rodzice , by go "udusili" .

kto?!!!!!!!!!!!  

User

Imię: Wiktoria

Wysłany: 2010-11-16, 19:09   

Czeka?am po szkole z przyjació?k? na jej rodziców (zawsze po nas przyje?d?aj? bo mamy troch? daleko). Patrz? i stoi samochód w miejscu w którym parkuje mama przyjació?ki i nawet by? podobny no to mówi?: "Twoja matka ju? jest". Podesz?y?my do auta i nie patrza?y?my na kierowc?. Dopiero jak otworzy?am drzwi zobaczy?am ?e na miejscu pasa?era siedzi jaki? facet. Patrz? na kierowc? a tam jaka? obca baba z wielkimi ga?ami na nas.

Sebastien  

Stały User

Emo Boy

Imię: Sebastien

Wysłany: 2010-11-23, 01:06   

Hmm, wpadek jako takich nie mam. Jedynie epizody przez które mam wzgl?dny shiz.
Potrafi?em si? zgubi? na 2 tygodniowej wycieczce szkolnej, z wrogiem w tamtym okresie, w lesie w ?rodku nocy bo oczywi?cie ucieka?em gdzie pieprz ro?nie nie wiedz?c zasadniczo gdzie. Zatrzyma?em si? i dopiero dotar?o do mnie ,?e nie mam zielonego poj?cia gdzie jestem ani sk?d bieg?em. Jedyny plus ,?e si? zaprzyja?nili?my, chocia? dostali?my mega opier*** jak nas znale?li po kilku godzinach. X"D

kasiula...  

Stały User

Wysłany: 2010-11-25, 07:42   

w moje imieniny ze znajomymi wypili?my sobie troszk? :-D by?am ju? tak s?aba ?e odprowadzili mnie prawi pod dom, lecz ja zamiast doj?? sama drog? skr?ci?am w pobliskie pole :-P mieli ze mnie ubaw gdy krzycza?am na ca?? okolic? ,,ku*** gdzie ta droga!!!" :-D od tej pory staram si? nie upija? :-P

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com