Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Bad_Girl  

User

Wysłany: 2009-06-18, 20:02   Twoja wpadka.;p

Mówicie o swoich wszystkich wpadkach,toaletowych,szkolnych,wycieczki itp. itd. ;]
By sko?czy? si? nasz balet

Gray  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-06-18, 20:26   

no wi?c raz pojecha?am do mojego brata... który mieszka na takim nowym osiedlu, ale nie domków, tylko bloków. a wszystkie bloki wygl?daj? tak samo.
wystarczy przej?? przez ulic? i po 50 krokach jest si? w niewielkim centrum handlowym(real/reserved/mcdonalds/lodziarnia/pare sklepow z bielizna/etc.). mój ojciec zosta? z bratem w mieszkaniu, podczas gdy ja posz?am sobie do wy?ej wspomnianego centrum. po powrocie pomylilam bloki(nie ta klatka schodowa). wmowilam sobie ze w rzedzie sa 2, a nie 3 budynki i weszlam do drugiego. po trudnosciach z dostaniem sie do srodka(jakas milosierna samarytanka mi otworzyla), zadzwonilam do taty, zeby podal mi numer mieszkania Piotrka(brata). no to jad? sobie wind?, naciskam klamk?, drzwi si? otwieraj?, wi?c wchodz?... a tam w drzwiach salonu stoi jaki? facet i babka i si? gapi? wielkimi oczami. to ja szybko przeprosilam i zwialam o.O
ale w sumie nie zaluuje/nie wstydze sie takich rzeczy bo wiem ze ci ludzie mnie nie znaja, poza tym juz nigdy nie poznaja, bo mieszkam 50 km od nich, poza tym pewnie nawet nie pami?taj? jak wygl?dam. ;p

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychód? ;))

Imię: Magda

Wysłany: 2009-06-29, 20:58   

heh a ja do mojego nauczyciela od fizyki na lekcji zamiast powiedziec "prosz? pana" powiedzia?am "mamo" wszyscy w smiech ja sie dusze tez ze smiechu, burak a nauczyciel: ja nie byc mama ja byc andzrzej;p
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.

Ilonq1993

Wymiatacz

Wysłany: 2009-06-30, 18:27   

A moge opowiedzie? wpadke kumpeli???
A wi?c hm kiedy? upi?a sie na smutno i pytam co si? sta?o... Ona wtedy mia?a ch?opaka no i mówi;"Bo wiesz ja go kocham...tak bardzo si? nastawi?am, by?am zdecydowana, ?eby prze?y? z nim swój piwerwzy raz" no to ja z zainteresowaniem dopytuje co dalej:"m?czy? si? 2h i nawet g?ony dziewiczej mi nie przebi?"

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2009-06-30, 18:39   

Moja wpadka? Nakopali?my 4 go?ciom co po naszym mie?cie quadami sie wo??. I to by? b??d bo to go?cie z pod bardzo ciemnej gwiazdy. Teraz nas szukaj?, ale có? :cool:

mloda2345  

Pogromca postĂłw

Imię: Kinga

Wysłany: 2009-06-30, 18:46   

Ilonq1993 napisał/a:

A moge opowiedzie? wpadke kumpeli???
A wi?c hm kiedy? upi?a sie na smutno i pytam co si? sta?o... Ona wtedy mia?a ch?opaka no i mówi;"Bo wiesz ja go kocham...tak bardzo si? nastawi?am, by?am zdecydowana, ?eby prze?y? z nim swój piwerwzy raz" no to ja z zainteresowaniem dopytuje co dalej:"m?czy? si? 2h i nawet g?ony dziewiczej mi nie przebi?"

:mrgreen: mocna ta Twoja kumpela

To ja kiedy? jak byli?my na domkach i z dziewczynami nad ranem do ?azienki sz?y?my pomyli?am naszego nauczyciela z mi?kiem, a co si? okaza?o by? On przykryty ?piworem. I wyjecha?am z tekstem do Niego: Ooo Misieeek xDD. Niez?y by? ubaw z tego.

Kamilgostyn  

Stały User

Imię: Kamil

Wysłany: 2009-06-30, 19:35   

Hmm mo?na to nazwa? wpadk? ;P By?o to w zesz?ym roku w sierpniu :P (dnia nie pami?tam) poszli?my z kumpli na do?ynki do okolicznej wsi :P kupili?my 0,5l wódki i w drog? :) doszli?my tak ko?o 20 - troch? wcze?nie. No to ja zacz??em polewa?, kumple nie zbyt byli na picie, to polewa?em kumplom którzy podeszli do naszego stolika i z nimi pi?em, zapijali?my piwem :) No i wbijamy z jednym kumpel na parkiet szuka? jakich? maniur do ta?ca, na ?rodku zahaczyli?my o kogo? i gleba :mrgreen: ja sobie ?okie? odar?em Xd jako? z kumpel si? pozbierali?my :P No i pami?tam aby jak mi krew lecia?a... No i film mi si? urwa?, budz? si? rano na ?ó?ku ca?y od krwi :-| Siora mi zacz??a opowiada? co w domu zrobi?em ... sta?em w ?azience, ojciec mnie przytrzymywa? a ja si? my?em i mówi?em "Gdzie jest k*** ojciec ..." itd przeklina?em a on za mn? ... hehe potem mia?em zakaz na do?ynki :-( jedynie pó?niej na 2 zabawach by?em, lecz ju? trze?wy :kwasny: Po tamtej zabawie troch? mnie wytykali palcami ;D ale by?a zawa?a :P pare osób mnie tam chcia?o bi? bo mia?em pono? ostr? jazd? :P nawet pami?tam z jak? lask? "ta?czy?em" ;)

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !

Imię: Filip

Wysłany: 2009-07-02, 14:36   

No to ja wchodz? z kumplem do metra, wracali?my z ASG, wi?c mieli?my maski w r?kach i karabinki na plecach, mój kumpel wszed? i tak od siebie taki tekscik "Ten poci?g jest konfiskowany, oddawa? bi?uteri? ,telefony i pieni?dze.." - nie mówi? tego g?o?no, no tak dla ?artu. po 10 sekundach podbiegli do nas jacy? go?cie z policji i by?o..."teraz se mo?ecie skonfiskowa?", wykopali nas z metra, ale wi?kszych konsekwencji nie by?o.. no poza upomnieniem do domu ;D

Bard_Zerald  

Pogromca postĂłw

Forumowy bard

Imię: Jakub

Wysłany: 2009-07-02, 17:59   

Haelfte napisał/a:

No to ja wchodz? z kumplem do metra, wracali?my z ASG, wi?c mieli?my maski w r?kach i karabinki na plecach, mój kumpel wszed? i tak od siebie taki tekscik "Ten poci?g jest konfiskowany, oddawa? bi?uteri? ,telefony i pieni?dze.." - nie mówi? tego g?o?no, no tak dla ?artu. po 10 sekundach podbiegli do nas jacy? go?cie z policji i by?o..."teraz se mo?ecie skonfiskowa?", wykopali nas z metra, ale wi?kszych konsekwencji nie by?o.. no poza upomnieniem do domu ;D

Koledze raz zabrali ak47 do ASG, bo szed? sobie z nim ulic?, i kto? zadzwoni? na policje.
Pono? ci?gali go po s?dach i w ogóle, ?eby im udowodni? ?e to nie jest prawdziwa bro?. No có?, móg? pokaza? ?e kolba jest z ABSu xD.
Ja kiedy? pomalowa?em sobie na ró?owo paznokcie, zarzuci?em grzywk? na oczy i zacz??em zarywa? do jakiej? laski, ale nie nazwa? bym tego wpadk?, bo to by?o zamierzone xD

wrzochu  

Wymiatacz

Imię: Hubert

Wysłany: 2009-07-28, 14:48   

Wieczorem wracali?my z baletów..to znaczy toczyli?my si? :wstyd: i po drodze jaki? go?ciu zaczo? na nas ?e co? tam drze? ?e wstydu nie mamy i ?e umiaru nie znamy, to my na niego z mord?....bynajmiej zjechali?my go jak bur? sucz.Nast?pnego dnia(na ostrym kacu) mia?em is? na obiad do rodziców mojej dziewczyny.Przyszed?em patrze a przy stole siedzi ten kole? co go wyzywali?my :wstyd: , okaza?o sie ?e to jest ojciec mojej dziewczyny. :-o w 15minót bez zamiany s?ów wyco fa?em sie z rodzinnej uczty.Tydzie? pó?niej zosta?em bez dziewczyny bo ojciec jej opowiedzia? co sie dzia?o (przy?aka?em jej ?e pi? nie b?de) no i mnie rzuci?a :zalamany:

CheeryLipstick  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2009-07-28, 23:03   

Dzisiaj w Pradz? wychodz? z Mc's z cheesburgerem fresh , chc? usi??? na jakiej?? ?awce i spokojnie zje??. Wi?c podchodz? do ?awki gdzie siedzi tylko kolesiówa z 2-ójk? dzieci i mówi? "Excuse me.." i si? przesune?a , po kilku minutach zadzwonilam do kole?anki i gada?am kilka chwil po Polsku , roz??czy?am si? i ju? wyrzucam papierek do kosza a baba zacze?a rozmawia? z dzie?mi PO POLSKU , dopiero wtedy skap?am si? ,?e to Polka ; <

justyna15153  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-07-28, 23:36   

Po dyskotece w nocy, ko?o 3 wracali?my z Krzy?anowic na jakie? zadupie, gdzie rozbili?my namiot, po ci??kiej mylnej podró?y walne?am w kimono... na zajutrz okaza?o si?, ?e niestety to nie ten namiot :->

Niszaja

User

Imię: no moje

Wysłany: 2009-08-31, 20:29   

wróci?am do domu
po piciu
stwierdzi?am ?e ?mierdzi ode mnie alkoholem, wi?c chcia?am si? umy?.
xd. my?la?am ze jak si? umyj? i b?d? ?wie?a to rodzice nie rozpoznaj? ?e pi?am xd
wesz?am do wanny.
a mój tata by? ca?y zaniepokojony, my?la? ?e ja chc? si? utopi?

bo ja wcze?niej ani razu w takim stanie do domu nie przysz?am;p i od razu my?la? ?e co? strasznego si? sta?o skoro jestem niemal?e pijana;p

osa  

Stały User

Wysłany: 2009-09-01, 10:20   

Na swoj? dziewetnastk? tak sie zachla?am, ?e przychodza? do domu wzielam tylko miske i szybko schowalam sie w swoim pokoju, pech chcia?, ?e moja mama akurat siedzia?a sobie przy kompie, patrzy na mnie a ja chawt, biedna mama zacze?a mnie ogarniac, przyszed? ojczym i smieje si? ze mnie, podajac recznik, a ja na to swoim zachlanym g?osem "cudownych rodziców mam przyjaciolmi moimi s?"... pó?niej cala rodzina chodzi?a i sie ?miala, bo mama papla wygada?a na imieninach kolejnego dnia jak si? ?wietnie bawilam :evil:

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2009-09-01, 10:22   

Mieli?my spotkanie klasowe, mia?em jasne jeansy poszed?em do WC odcedzi? kartofelki a myj?c r?ce ochlapa?em sobie spodnie tak, ?e wszyscy my?leli, ?e si? osika?em. Biegiem pojecha?em do domu zmieni? gacie :-o

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com