Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cyrjooo  

User


Do³±czy³: 17 Lip 2012

Sk±d: Zgorzelec

   

Wys³any: 2012-07-17, 22:21   

Pierwszy raz? Wakacje między drugą a trzecią klasą gimnazjum, totalnie mi się film urwał, byłem cały w błocie i poszedłem w tym stanie do domu jakby nigdy nic, bo myślałem, że niczego po mnie nie widać. Podejrzewali coś, ale zakończyło się bez żadnych fajerwerków.
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-07-30, 20:43   

Ja mam 16 lat i kilka miesięcy temu upiłam się na pierwszy raz tak na poważnie. Urodziny przyjaciółki i jej brata, łączona impreza i dużo alkoholu. Moi rodzice w sumie nic takiego mi nie zrobili, bo przecież oni też byli młodzi, jednak kac dał o sobie znać i jak na razie nie powtórzyłam tego 'wyczynu'.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 10:02   

W sumie to nie pamiętam kiedy pierwszy raz mnie przyłapali rodzice, bo już trochę stary jestem ;D Aczkolwiek z tego co pamiętam to nie było jakiś większych przejść z tego powodu, jak zwykle mamuśka troszkę ponarzekała, ale i tak rano ratowała gorącym barszczykiem, a ojciec po prostu się ze mnie nabija, co przy kacu jak zapewne wiecie nie jest zbyt przyjemne, tym bardziej że nie wypada zbyt "agresywnie" odpowiedzieć ;)
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Nifomaty

User



Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 11 Lip 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-08-21, 18:48   

ja pije od połowy 5 klasy podstawówki (tak wiem...). nie zdarzało mi się wracać nawalony jak świnia, aż do 17-stki... pojechałem wtedy do kumpla pociągiem... [...] wypilem z 6 piw, i 0,5 na 4-ch. znosilo mnie na prawo i lewo, bilet kupowałem chyba 5 minut bo się dogadać z kasjerka nie mogłem xD. akurat wracałem TLK i w tym przedziale gdzie miałem miejscowke to all było zajęte, jak weszlem zacząłem gadać bzdety, to się że mnie smiali ;d. do domu starałem się wchodzić w miarę ,,trzeźwy,,. cóż, musiałem się wysilic trochę by tego dokonać, pytali czy nic mi nie jest, powiedziałem że nic....i żadnego pier****nia nie było ;p . następnego dnia kac był, a że piłem w niedzielę, do szkoły....a raczej na praktyki poszedłem skacowany. wypilem tam przez 5h z 6litrow wody ;)

nie było aż tak źle, nadal tak robię i się tego nie wstydzę. poza tym nic mi już nikt nie zrobi bo pełnoletni jestem. przeczuwam, że pewnego razu coś będa mamrotac, ale już teraz się tym nie przejmuje :P
 

tomek50

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2012-08-27, 01:07   

Ja na szczęście nie byłem w domu. Byłem w 3 klasie podstawówki, pojechałem do Rosji. Chciałem się tylko napić - ciocia z Rosji dała mi ... szampana. Urżnąłem się tak, że drzwi do domu widziałem takie duuuuże. Podwójne. Poszedłem spać. W domu były muchy, więc narzucili na mnie firanke. Spałem 14 godzin, wstałem z taaaakim kacem :-)
_________________
http://mercuryweb.pl
 

Otis Driftwood  

User

Arghh!


Imię: Rafał

Wiek: 25

Do³±czy³: 28 Sie 2012

Sk±d: Lubelszczyzna

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:44   

Ja pierwszy raz pijany do domu przyszedłem w wieku 12 lat (poprzednie wakacje, urodziny kumpla w lesie nad rzeką :3). Wróciłem, pograłem z kwadrans na kompie, i poszedłem spać. Rodzice nic nie wyczaili :3.
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-08-29, 13:08   

13 lat. Uhm... Już nie rusze wódki :-x Upiłem się z gwinta, na dworze mi potem nic nie było. Wróciłem do domu... Zaczęło mi się kręcić w głowie. TYLKO! Ale potem... poszedłem do pokoju przed telewizor. Połóżyłem się i przykryłem kocem, było mi cholernie zimno. Nawet rzygalem :kwasny: Do mojego małego śmietnika :wstyd: Nie wyczaili na szczęście :mrgreen:
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

canberra  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-29, 13:21   

Sylwester. Jak miałam jakieś 11 lat. Całkiem przypadkiem, starsza siostra mojej przyjaciółki nalała mi wódki do coli, ja nie wiedziałam, wypiłam. Dziecku niewiele trzeba żeby się upić. Wróciłam do domu (drzwi obok) bo było mi strasznie niedobrze, mama zmartwiona (nie była zła, wiadomo, że nie zrobiłabym tego specjalnie), ale ojciec... ludzie o słabych żołądkach niech skończą tu czytać.
Kiedy wymiotowałam sobie w najlepsze w moją czerwoną miseczkę, kochany tatuś tak patrzył, patrzył i kminił co ja żarłam bo taka mozaika, po czym zasugerował, że może bym to zjadła, bo on ciekawy jest co to jest. Ot taki czarny humor mojego staruszka, a już prawie kończyłam i wszystko zaczęło się od nowa po jego sugestii.
_________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
 

spellonme  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-31, 09:25   

W tym roku (16 lat) i jakoś rodzice nic nie zauważyli, bo od razu poszłam spać :-)
_________________
"Keep in mind that people change, but the past doesn't."
 

UÅ›miechLosu  

User



ImiÄ™: Nadzieja

Wiek: 29

Do³±czy³a: 08 Wrz 2012

Sk±d: z przesz³o¶ci.

   

Wys³any: 2012-09-08, 19:44   

Pierwszy raz przyszłam pijana do domu jak miałam 16 Lat.Nie ma się czym chwalić,gdybym mogła cofnąć czas,to pewnie to by się nie zdarzyło.Od tamtego czasu,już niestety nie mogłam liczyć na zaufanie rodziców,musiałam je odbudowywać przez długi,długi czas.Więc ciotka dobra rada mówi :UWA¯AJCIE.
_________________
Czy bardziej cierpi ten kto czeka zawsze czy ten kto nigdy nie czekał nikogo?
 

Ispirazione  

User



ImiÄ™: Dominika

Do³±czy³a: 08 Wrz 2012

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-09-08, 21:46   

Trochę przeraża mnie fakt, kiedy 12, 13- latkowie z uśmiechem opowiadają jak to byli pijani... Mam 16 lat, i choć nie unikam specjalnie alkoholu, znam swoje możliwości i staram się nie przesadzać. Oczywiście, nie znaczy to, że co dzień popijam małe ilości... Raczej przy okazjach. Jak dotąd pijana nie wróciłam - a przynajmniej na tyle, żeby było to po mnie wyraźnie widać.
_________________
"Jak biały kamień w głębi studni ciemnej,
Tak we mnie jedno czai siÄ™ wspomnienie.
Nie walczę z nim i walczyć by daremno,
Bo w nim i radość moja, i cierpienie. "
 

AnonimowyAnonim

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-08, 16:12   

piwka się od 11 roku życia ale to max 1 i to raz na jakiś czas hehe ;)
rodzice skapli sie ze jestem pijany jak miałem 14 lat, wracając z imprezy ale przypału nie było
co do fajek jakoś wyszło tak że w wieku 13 lat paliłem w domu bo rodzice wolali zebym palil w domu niż po bramach etc.
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2012-10-09, 14:54   

Do domu pijana nigdy nie przyszłam ale już wiele razy zdarzyło mi się mieć urwany film i za każdym razem żałuję ,że siebie do takiego stanu doprowadziłam : D no ale to wynika tylko i wyłącznie z tego ,że mam towarzystwo pijaczy :D Zawsze jak mam zamiar się dużo napić to zamawiam nockę u znajomych ;p wolę rodziców nie straszyć : D
Aha i od nieznajomych nigdy nie piję bo mojej koleżance dosypano do drinka pigułkę gwałtu i perspektywa zgłaszania po raz kolejny karetki pogotowia nie wchodziłaby w rachubę także alkohol tylko od swoich . Pozdrawiam wszystkie słabe głowy : D
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-10, 10:03   

przerażacie mnie... Ja alkohol zacząłem pić w wielu lat 17 ale wtedy to było próbowanie smaku bardziej żeby wiedzieć, co na osiemnastkę kupić. Matka widziała mnie podchmielonego ale nic mi nie robiła, bo wiedziała że idę z kumplami wypić. Nigdy się nie zataczałem, o własnych siłach wracałem do domu. Nigdy bym sobie nie wybaczył gdybym zrobił matce problem zalewając się w trzy dupy. Wiem, jestem nudny.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-04, 00:56   

Nie raz wracałem do domu podchmielony nawet w wieku 15 lat, jednak wtedy nigdy nic rodzice o tym nie wiedzieli. Widocznie dobrze grałem. Po raz pierwszy mama zobaczyła mnie na gigantycznym kacu po urwanym filmie, w dodatku waliło ode mnie wódą na kilometr, a było to w moje 16 urodziny. Co prawda nie miałem problemów, jednakże straciłem zaufanie mamy. Od tamtej pory czasem wracam do domu podpity ale najwyraźniej mój ojciec nie widzi w tym nic dziwnego (nawet sam z nim czasem walnę bro), w końcu kończę wkrótce 18 lat. Matka jakby też przywykła nieco. Pierwszy raz na żywca z browarami przyłapany zostałem w wieku 14 lat, podobnie z fajkami.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com