Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-06, 16:08   

Na pewno chodziłem do gimbazy 1/2 klasa. Nic nie zrobili ,bo spali.
Nigdy nie miałem za picie przypału.
_________________
You know who i am
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-12-06, 19:40   

za każdą jedynkę - zabieranie komórki albo odcinanie neta. Metodę tą moi rodzice kochają i praktykują do dzisiaj.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

kosmo55  

Stały User


Imię: £ukasz

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-12-08, 14:04   

ja to 17 lat. Na osiemnastce u kumpla. rano wróciłem jak już nikt nie spał a i tak przez cały następny dzień było po mnie widać. Ale z rodzicami łagodnie się obeszło :-D
 

marryannxd  

User


ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-09, 20:15   

Pierwszy raz upiłam sie na 16 mojego przyjaciela (miałam 17 lat wtedy) wróciłam w momencie kiedy mama na mnie czekała, zrobiiła mi straszną awanture, ale obiecałam jej, że to sie nie powtórzy i wgl i potem wszystko było już okej :)
 

waski46  

User



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Sty 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-01-27, 19:55   

Niecałe 14 lat, wróciłem tak pijany że ledwo stałem na nogach, oczywiście rodzice zauważyli i miałem straszny rygor przez następne 2 lata, ale cóż tak to jest jak się chce być zbyt szybko "dorosłym", teraz się tego wstydzę.
_________________
"Użalam się nad sobą i to nie jest spoko,mimo wszystko"
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-01-28, 19:24   

Nigdy. Z resztą jakoś nie spieszy mi się, żeby wrócić do domu po pijaku.
 

Filip997  

Stały User

Co ja pacze


ImiÄ™: Filip

Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-10, 19:15   

Tel do starych, śpię u kumpla i nara.Bez przypału i jazda.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2013-02-11, 05:06   

Nie pamiętam. Nigdy tak, żeby nie ustać na nogach, przeważnie jednak wyczuwalnie. Moja Mama rozumie, że czasem trzeba. Nie było to jakoś dawno, bo zajawkę na chlanie miałem ostatnio. Przeszło.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-02-23, 12:25   

W wieku 13 lat. Ale wtedy byłem lekko pijany, mogłem normalnie rozmawiać itp.

Jednak wczoraj wróciłem całkowicie nachlany... Gdyby nie towarzystwo, nie doszedłbym do domu (zgon) -,- A tak to wlaczylem komputer, zaczalem udawać, że siedze przy nim choc na prawde spałem. Po 20 minutach wylaczylem i poszedlem w kime. Bez przypału, choc blisko było ;/
 

młoda-marchewka

User


Do³±czy³: 23 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-23, 20:46   

Od niedawna mam dużo luzu w domu, ale jakbym wróciła do domu pijana to pewnie by mnie pilnowali jak w podstawówce, wole nie próbować :hyhy: :znudzony: :znudzony: , jak jest impreza to gdzieś nocuję :-P
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2013-02-23, 20:57   

Jeśli piłam alkohol to zwykle szybko "dochodziłam do siebie" jeśli zbliżał się czas powrotu do domu, zresztą najczęściej rodzice już spali, a w sytuacji gdy obierał mnie tata nie miałam problemu z prowadzeniem w miarę składnej konwersacji w samochodzie. Jeden jedyny raz na jednej z osiemnastek upiłam się kompletnie, tata musiał mnie dostarczyć do łóżka, jednak niczego nie wypominał.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

yahuu  

User


ImiÄ™: Jasiek

Wiek: 27

Do³±czy³: 17 Lut 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:07   

W wieku 14 lat. Sami mnie upili jakimś szampanem. Nigdy wcześniej nie piłem, chcieli, żebym spróbował, "jak to jest".

Potem sprzÄ…tali moje rzygi.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:09   

Nigdy nie napiłam się tak, żeby mieć mi to za złe.
Więc nie wiem, czemu mama ma do mnie żal, że czasami się do niej ładnie uśmiechnę.
Teraz już nie.
Czasami przyjeżdża po mnie, wtedy ja opowiadam jej całą drogę historie mojego dnia.
Ona się uśmiecha, mówi: jesteś czasami fajna, ale jutro na pewno nie pójdziesz na ten koncert.
"Ok, mamusiu posprzątam ci samochód, odkupię grzechy".
_________________
W miękkim futrze kota
 

Juliusz Cezar  

User

szczery


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Mar 2013

Sk±d: Z Nibylandii

   

Wys³any: 2013-03-04, 22:54   

Miałem 15 lat.
Byłem na sylwestrze u przyjaciółki, 60 km od domu, o 2 w nocy padłem :D spałem 12 godzin, a do domu wróciłem 3 stycznia :-)
Dostałem szlaban na laptopa i wyjścia z domu, co niestety nie tyczyło się szkoły :-(
_________________
Czemu ten świat jest tak żałośnie pusty ?
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-03-05, 09:45   

Ja miałam 19 lat. Upiłam się z chłopakiem i przyjaciółką po maturze. Nie mieliśmy zamiaru pić, mieliśmy iśc do parku na piknik. Ale rozhulała się burza i uciekliśmy do najbliższego baru, gdzie wypiliśmy po dwa piwa. Oni byli trzeźwi, a ja byłam tak zrobiona, że nie byłam w stanie sama iść. Miałam do przejechania 30 km do domu. Pamiętam urywkami, że strasznie rzygałam, że maczali mi głowę w rzecze, żebym przetrzeźwiała. Chłopak wsiadł ze mną w autobus i odwiózł mnie do domu. Moi rodzice zawsze byli bardzo surowi. Tata się na mnie wtedy strasznie obraził, mama nie chciała znać. Powiedzieli mi, że straciłam ich zaufanie i przyniosłam im wstyd. Ale na drugi dzień leczyli mojego kaca :)
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com