Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FroFro  

Stały User

Pani Hip-Hopu



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 53

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-04-08, 11:41   

W Wieku 9 lat,miałam 3 kolegów o rok młodszych.
Wymyślilismy sobie bardzo ciekawą zabawę :wstyd: .
Ja sobie siedziałam na drzewie,a oni najpierw mieli obsikać to drzewo na moich oczach :mrgreen: ,a potem rozebrać się i robić taki jakby striptiz. :mrgreen: .

W Wieku 15 lat,nie wiem jak to się stało. Pojechałam do Tesco z rodzinką na mega wielkie zakupy . Cały dzień tam spędziliśmy. Rodzice wyszli,a ja byłam w dziale z garnkami. Postanowiłam się zabawić i jakoś tak się ukryłam,że zostałam w sklepie na całą noc.
Miałam ubaw,bo nie dosyć , że się upiłam colą :-P ,nażarłam tym i tym,to jeszcze telewizje oglądałam ;) . Tego nigdy nie zapomne. Rano gdy otworzyli magazyn uciekłam . Rodzice się nie skapneli,że mnie nie ma,bo myśleli że spie u siebie . :-o :-o
_________________
Baw się dobrze i pamiętaj,że najlepsza zabawa zaczyna się po północy . ;dd

WWO 4ever , elo ! <3 <3 <3
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-04-27, 19:09   

http://www.youtube.com/watch?v=QtW4J0ELyV0 Jendrol(faja to ja) 2 lata temu jak jescze miałem kolegow "trochu" wstawieni poszliśmy na wspaniała karuzele ciekawe dlaczego nagle wszyscy ludzie uciekli z tego miejsca
_________________
I wanna lead my life alone
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 13:12   

http://www.youtube.com/watch?v=04yCrGnjw70
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-05-09, 12:53   

Porażenie prądem elektrycznym w zeszłe wakacje, napięcie z trafopowielacza ok 30 000V, ślady do dzisiaj, palec wygląda mniej więcej tak:
http://obrazki.elektroda.net/6_1252265684.jpg
Nic nie pamiętam, szacuję że leżałem nieprzytomny ok pół godziny.
Porażenia prądem sieciowym (napięcie 230V) zdarzają mi się ok 2 razy w tygodniu. Międzyfazowym (380V) kopie mnie w pracy, gdy załączam taśmę odprowadzającą.
Po pijaku w pracy kleknąłem na szlifierkę, mam bliznę na nodze ok 10cm, na drugiej nodze mam ślady po aluminiowych pozostałościach wiatraka, który spadł z wirnika silnika, i wbił mi się w nogę.
A z serii popisów ze znajomymi to wymieniać mi się nie chce, codziennie robimy coś nowego, i głupiego:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

krasnal12  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 23:24   

Był ciepły wakacyjny dzień. Więc razem z kuzynką wybrałam się nad jezioro. Zostawiliśmy wszystko i weszłyśmy do wody, gdy wróciłyśmy zostały tylko nasz ręczniki. Nawiasy mówiąc dziwne, że zabrali wszytko oprócz ręczników. No i byłyśmy zmuszone wracać do domu w bikini, owinięte ręcznikami. No a że moja kuzynka mieszka w mieście była to dosyć niezręczna sytuacja, ale nie miałyśmy innego wyjścia.
_________________
I believe in nothing.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-28, 23:57   

ojzu napisa³/a:

http://www.youtube.com/watch?v=04yCrGnjw70



Przeszkadzała Ci ta latarnia? Nóż się w kieszeni otwiera jak widze coś takiego.
 

krasnal12  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-29, 12:37   

Przypomniało mi się jeszcze kilka scenek z dzieciństwa.

1.
Dawno temu pojechałam z bratem na przejażdżkę rowerową. No i oczywiście zaczęliśmy się kłócić. Wmawiał mi, że nie założę nóg na kierownicę. A więc chcąc mu udowodnić, że to zrobię założyłam jedną nogę na kierownicę i w tym samym momencie straciłam równowagę. Rower mnie przygniótł i byłam cała pokaleczona (nogi, ręce i tułów - wszytko pozdzierane), ale poza tym było ok. I oczywiście udowodniłam mu, że potrafię to zrobić.

2.
Jak byłam tak gdzieś w 6 kl. założyłam się z koleżankami, że zrobię "mostek" schodząc rękoma po ścianie. Gdy byłam już w połowie natknęłam się na mokre kafelki i straciłam kontrolę. Uderzyłam głową o podłogę i przez chwilę nie wiedziałam co się dzieje ani gdzie jestem.

3.
Pewnego lata wybrałyśmy się z kuzynką do cioci. Koło jej działki stała następna, ale była opuszczona i strasznie zarośnięta. Więc wpadłyśmy na pomysł żeby ją zwiedzić. Kidy już się na niej znalazłyśmy zajrzałyśmy przez okno do środka domu i w pewnym momencie coś nam wyskoczyło. Do dzisiaj nie wiem co to było. Pamiętam tylko, że uciekałyśmy stamtąd z taką prędkością, że przechodząc przez bramę podarłam sobie spodnie na tyłku.
_________________
I believe in nothing.
 

Dropsik  

User



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Maj 2010

Sk±d: Dêbica

   

Wys³any: 2010-05-29, 14:16   

W 2 klasie podstawówki huśtałem się na trzepaku, spadłem i złamałem rękę z przemieszczeniem.. Operacja i miesiąc spędzony w szpitalu..

Sześć miesięcy później jadąc rowerem wpadłem pod samochód. Efekt był taki, że rozerwało mi prawy pośladek. Pupa jest cała ale do dzisiaj mam tam z boku widoczną bliznę ; dd
_________________
nie rezygnuj z celu tylko dlatego,bo wymaga czasu.czas i tak upłynie . .
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-05-29, 23:41   

Wyjeżdżaliśmy z kolegą motorem z jego placu. Od boku uderzył nas jadący ok 120km/h Daewoo Lanos, kierowca praktycznie zalany w trupa. Na szczęście w ostatniej chwili by uniknąć uderzenia bezpośredni w nasze nogi wycofaliśmy motor, i auto uderzyło w bok przedniego koła. Ten czterometrowy lot z lądowaniem awaryjnym na betonowym słupku sprawił wrażenie, jakby trwał ok minutę, tyle myśli przeszło mi przed oczami. Na szczęście nic nam się nie stało poza siniakami i wybitym barkiem kolegi, który trzymał kierownicę, i w momencie uderzenia ta wykonałą gwałtowny skręt. W motorze pęknięta rama, alufelga na złom, i 2 miesiące na serwisie. Samochodowi odpadł tylko błotnik i karoseria porysowana...
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-30, 11:41   

Kto zagasi ognisko?
-Ja!
Fujara na wierzch i dawaj dookoła
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Lime.

Stały User


ImiÄ™: Ann

Do³±czy³: 05 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-24, 14:53   

To tak .
Jak byłam w przedszkolu to ukradłam takie do zabawy warzywa i ich nie oddałam . Nie wiem w sumie dlaczego ich nie oddałam . No ale miałam stracha trochę . :kwasny:
_________________
Lime
 

lans'ówna  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-24, 16:20   

jakieś dwa tygodnie temu wracałam z McDonald'sa i chciałam przejść przez pasy aby dostać się na przystanek. Jednak uniemożliwiła mi to duża cysterna, która między tym co wiezie a kabiną kierowcy ma taką dziurę. Spieszyłam się na autobus wiec uznałam, że zdążę przejść szybciutko przez tę dziurę. Niestety źle wymierzyłam czas i gdy byłam pod ciężką cysterną samochód ruszył :-D Na szczęście zdążyłam wybiec xD i dobrze, że policji nie było w pobliżu :mrgreen:
_________________
brak jakiejkolwiek pomocy
brak sensownej kolejności
nie ma nic !

chwytając za gardziel mówisz szeptem
'jesteÅ› twardziel' !
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-25, 10:38   

Zawieszałem koleżance antenę na 2 piętrze, poślizgnąłem się i spadłem na ziemię. W efekcie połamałem się.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-06-25, 18:20   

http://photos.nasza-klasa...f8f0e120be.jpeg :evil:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

CrackBerry  

Stały User

Myśliciel



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Maj 2010

Sk±d: D±browa Górnicza

   

Wys³any: 2010-07-03, 21:42   

W maju skoczyłem na spadochronem razem z ojcem, odpierdziela mu na starość^^ Zrobiłem 4 skoki, robiłem cały kurs. Nie powtarzalne uczucie, nie da sie tego opisac, warto było wydać tyle kasy. Mam zamiar to powtorzyc.;)
_________________
The future belongs to those who believe in their dreams.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com