Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-30, 17:33   

Wszystko jest dla ludzi, tak jak i alkohol, trzeba tylko wiedzieć, ile, gdzie i z kim. Nigdy nie pozwoliłabym sobie na upicie się wśród osób, których nie znam i którym nie ufam.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-30, 17:44   

Nawet, jeśli dziewczyna upije się, weźmie i nie wiadomo co jeszcze xD To nie usprawiedliwia chłopaka, że zgwałcił tę dziewczynę. Bo nikt go do niczego nie zmuszał, nawet jeśli ona zachowywała się w dwuznaczny sposób. Jeśli dziewczyna chociaż raz powie: "nie" a chłopak nie przestanie, to już jest gwałt.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-04-30, 20:30   

Jeśli ktoś naprawdę chcę umrzeć, to myślę, że eutanazja jest znacznie lepszym sposobem niż popełnienie samobójstwa - tak wielu ludzi się teraz na to decyduje!
Co do aborcji - lepiej zabić, kiedy jeszcze nie czuje i nikt go nie pamięta, niż potem sprawiać mu ból... zresztą nie tylko dziecku ale i matce.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

aniolek16  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-30, 20:57   

eutanazja jak i aborcja moim zdaniem powinna być uzależniona od sytuacji w której znajuduje sie osoba na nia zdecydowana...
Co do eutanazji:
Jeżeli człowiek jest chory, nie może sam załatwic nawet swoich potrzeb fizjologicznych, jeść pić i tylko meczy sie życiem , a nie ma sie nim kto zaopiekować powinien mieć prawo do śmierci bo rzeczywiscie lepsze to niż samobójstwo, jednek przed podjeciem ostatecznej decyzji powinien mieć możliwość kontaktów z psychologiem, terapeutą którzy mogli by pomóc mu znaleźć sens życia..
Co do aborcji:
Uważam ze zabiegi tego typy powinny być dostepne tylko dla kobiet , dla których ciążą może skończyć sie jakąś chorobą lub śmiercia, lub w przypadku gdy płód jest cieżko i nie uleczalnie uszkodzony..
Inne przykłady aborcji powinny być surowo karane ponieważ to jest taki mały człowiek i kary powinny być wydawane podobne do tych za zabójstwo. A pozatym trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny ... I zanim dziewczyna zdecyduje sie na wspolzycie mogła by pomysleć o konsekwencjach
 

Smerfetka  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2008-04-30, 21:01   

aniolek16 napisa³/a:

Inne przykłady aborcji powinny być surowo karane



Nawet jeśli dziewczyna zostanie zgwałcona to nie ma prawa do aborcji?
Wg mnie jeśli dziewczyna została zgwałcona i doszło do zapłodnienia to powinna mieć możłiwość usunięcia tej ciąży bo przeciesz ona tego nie chciała i stało się to wbrew jej woli.
 

aniolek16  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-30, 21:21   

no moze rzeczywiście w pzypadku gwałtu aborcja powinna być dopuszczalna??
TYlko teraz sprawa gwałtu??
Jeżeli dziewczyna jest pijana , i po prostu nie wie co robi nie uważała bym tego za gwałt bo czesto sama prowokuje sytuacje
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-30, 21:27   

Dziewczyna nigdy niczego nie prowokuje.
Upicie się przestępstwem nie jest, a gwałt tak, więc wszystko jasne.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 10:50   

No to widze sie rozpisaliście.
Jeżeli o mnie chodzi to Eutanazja powinna być decyzją cierpiacego człowieka, który nie chce umierać tygodniami a nawet miesiącami w bólu.

Co do aborcji to ABSOLUTNIE NIE. Jak pisaliście wyżej co wam zawiniło to dziecko, jezeli laska idzie do łóżka z facetem i sie nie zabezpiecza to wiecie sami. Co do zgwałconych i tych świadomych: Po co zabijać jak można urodzić i potem np oddać to dziecko ludziom którzy chcą je mieć a nie mogą z różnych powodów.

Kościół Katolicki mówi natomiast, że tylko bóg jest Panem życia i śmierci i tylko on moze decydować o czyimś życiu.
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 11:02   

Locke108 napisa³/a:

No to widze sie rozpisaliście.
Jeżeli o mnie chodzi to Eutanazja powinna być decyzją cierpiacego człowieka, który nie chce umierać tygodniami a nawet miesiącami w bólu.



Medycyna stoi na takim poziomie, że jest wiele leków mogących uśmierzyć i zlikwidować ból. Jak już po stokroć wspominałam zamiast wydawać kasę na eutanazje lepiej wydać ją na godną śmierć tego człowieka i na pomoc mu, np. psychologiczną i okazać mu wsparcie i zrozumienie. Czasem eutanazja to krzyk rozpaczy z prośbą o pomoc.

Locke108 napisa³/a:

Kościół Katolicki mówi natomiast, że tylko bóg jest Panem



<--- to zdanie samo zaprzecza temu co napisałeś o eutanazji.

Locke108 napisa³/a:

Co do aborcji to ABSOLUTNIE NIE. Jak pisaliście wyżej co wam zawiniło to dziecko, jezeli laska idzie do łóżka z facetem i sie nie zabezpiecza to wiecie sami. Co do zgwałconych i tych świadomych: Po co zabijać jak można urodzić i potem np oddać to dziecko ludziom którzy chcą je mieć a nie mogą z różnych powodów.
życia i śmierci i tylko on moze decydować o czyimś życiu.



z tym zgadzam się w zupełności
 

Ostatnio zmieniony przez kasiaaa 2008-05-01, 11:04, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 11:04   

aniolek16 napisa³/a:

Uważam ze zabiegi tego typy powinny być dostepne tylko dla kobiet , dla których ciążą może skończyć sie jakąś chorobą lub śmiercia,



Z ty być może mogę się zgodzić ... no bo w sumie racja.


Ale . . . wydaje mi się, że kobieta, która urodzi dziecko, może pozostawić ja w szpitalu, jeżeli nie chce go wychowywać lub nie ma no to środków.
Jest wiele małżeństw nie mogących mieć dzieci, dla nich adopcja to jedyna szansa na dziecko.

Co do tego co napisała aniolek16 "płód jest cieżko i nie uleczalnie uszkodzony."
Sam nie wiem co myśleć. Jeżeli matka nie chce wychowywać takiego dziecka i zajmować się nim, może są ludzie, którzy to zrobią. Bo to nie jest wina dziecka, że jest chore.
Wydaje mi się, może się mylę, że takie coś można stwierdzić po jakimś wyższym rozwoju płodu. Wtedy to dziecko chyba już czuje. A dla tych, którzy nie wiedzą jak wykonuję się aborcje polecam google ... może zmienią zdanie.
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-05-01, 12:46   

kasiaaa napisa³/a:

Medycyna stoi na takim poziomie, że jest wiele leków mogących uśmierzyć i zlikwidować ból. Jak już po stokroć wspominałam zamiast wydawać kasę na eutanazje lepiej wydać ją na godną śmierć tego człowieka i na pomoc mu, np. psychologiczną i okazać mu wsparcie i zrozumienie. Czasem eutanazja to krzyk rozpaczy z prośbą o pomoc.


Nie dramatyzuj.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 12:48   

Myszunia napisa³/a:

kasiaaa napisa³/a:

Medycyna stoi na takim poziomie, że jest wiele leków mogących uśmierzyć i zlikwidować ból. Jak już po stokroć wspominałam zamiast wydawać kasę na eutanazje lepiej wydać ją na godną śmierć tego człowieka i na pomoc mu, np. psychologiczną i okazać mu wsparcie i zrozumienie. Czasem eutanazja to krzyk rozpaczy z prośbą o pomoc.


Nie dramatyzuj.




A moim zdaniem kasiaaa ma racjÄ™.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-01, 12:51   

Locke108 napisa³/a:

Co do zgwałconych i tych świadomych: Po co zabijać jak można urodzić i potem np oddać to dziecko ludziom którzy chcą je mieć a nie mogą z różnych powodów.



Powodzenia. Zgwałcona dziewczyna ma przez 9 miesięcy się męczyć, chorować, odmawiać sobie wielu rzeczy, tylko po to, aby jej dziecko trafiło potem do sierocińca? Na pewno wiesz jak źle jest w takich domach dziecka. Skoro nie chce wychowywać potomstwa, spłodzonego w wyniku gwałtu (a nie dziwiłabym się) to lepiej aby umarło jeszcze nie czując!
Ciąża to ciężki stan, szczególnie jesli brakuje tej radości rodziny, męża mówiącego do brzuszka, prezentów... Przecież to prawie cały rok! To nie są trzy bezproblemowe dni, ale szereg kłopotów, komplikacji.... taka kobieta i tak jest już wystarczająco nieszczęśliwa. Po co dodatkowo zagrażać jej życie, sprawiać by cierpiała? Ok, co innego, kiedy dziewczyna jest świadoma i sama chce uprawiać seks bez zabezpieczeń. Ale jeśli się zabezpieczy, a mimo to dojdzie do zapłodnienia? To co?
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 12:56   

lusia napisa³/a:

Ale jeśli się zabezpieczy, a mimo to dojdzie do zapłodnienia? To co?



Uprawiając sex powinna być świadoma tego co z niego może wyniknąć. Nawet z zabezpieczeniem.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-01, 13:47   

vialink napisa³/a:

lusia napisa³/a:

Ale jeśli się zabezpieczy, a mimo to dojdzie do zapłodnienia? To co?



Uprawiając sex powinna być świadoma tego co z niego może wyniknąć. Nawet z zabezpieczeniem.



Może racja. Gdybym jednak ja... rany, nawet nie chcę myśleć co by było :-|
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com