Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:55   

Nyksus napisa³/a:

BiorÄ™ obecnie na kaszel i katar i pomaga.


I ja też, kaszel mi mija. Mama kupiła mi wczoraj, popatrzyłam i coś mi się zaczęło kojarzyć, że ja o tym Acodinie słyszałam, przeglądam dziś forum i oczom nie wierzę.

Bywam nieodpowiedzialna, więc może jak mnie coś najdzie to zrobię sobie próbę uczuleniową a potem raz przetestuję, nie wykluczam tego, skoro już go mam, to ciekawość może zwyciężyć.
 

Vbolx0

User


Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-01, 20:12   

Acodin jest mi dobrze znany, bo Emin3m to mój idol.
_________________
I hold troof.
 

Vbolx0

User


Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-01, 20:27   

Damn, chciałbym. Ale trudno się dostać. Musisz być biały.
_________________
I hold troof.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-05-01, 21:33   

Heh. Miałam styczność z przypadkiem, w którym chłopak chciał popełnić samobójstwo przez nażarcie się acodinem i zapiciem wódką. Ponoć trochę pocierpiał i mu przeszło.

Nigdy bym nie wzięła tego.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-05-02, 00:16   

Acodin przez pewien czas był zabawką dla dzieciaków, którzy które chciały się poczuć jak dorośli i popisać się w towarzystwie, co to oni nie są w stanie zrobić dla dobrego "tripa". Szczerze mówiąc nie sądze, żeby ktoś to brał w innym celu bo tripy ani nie są szczególnie fajne, ani przyjemne. Zawsze zadawałem sobie pytanie: po co łazić po aptekach, kobinować, podkradać ten acodin, skoro na przykład LSD dostępne jest praktycznie wszędzie?

(żeby ktoś nie pomyślał, moja wypowiedź jest ironiczna)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

rivixo  

Stały User

Ewenement



ImiÄ™: Artur

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2010

Sk±d: J-bie

   

Wys³any: 2011-05-02, 10:34   

Cytat:

Zawsze zadawałem sobie pytanie: po co łazić po aptekach, kobinować, podkradać ten acodin, skoro na przykład LSD dostępne jest praktycznie wszędzie?




moga go latwo zdobyc nie musza isc po to do dilera tylko ida do apteki co w ich oczach pokazuje ze jest mniej szkodliwy , jest tanszy,
 

GCPU

Stały User



Do³±czy³: 10 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-05-17, 14:15   

Accodin zawiera substancje dekstrometorfan, która powoduje uzależnienie psychiczne. DXM ma silny wpływ na psychikę i w razie nadużywania może powodować: problemy z pamiecią, zaburzenia koncentracji, a nawet skłonności do izolacji społecznej. Bardzo częste używanie może prowadzić do poważnych zaburzeń psychicznych. Zażywając- wkraczasz w świat psychozy. Może się to skończyć na bardzo poważnym kryzysie i dłuższym pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Mimo wielu badań specyfika i złożoność działania DXM na ośrodkowy układ nerwowy pozostawia wciąż wiele wątpliwości i nierozwiązanych kwestii. Zostało stwierdzonych kilka przypadków śmiertelnych w połączeniu z innymi substancjami. Przedawkowanie objawia się depresją układu oddechowego. Wiadomo, że DXM wchodzi w interakcję m.in. z lekami antydepresyjnymi i alkoholem, które mogą potęgować lub zmieniać jego działanie. Stymulanty mogą dodatkowo znacznie zwiększać ciśnienie tętnicze. Istnieją udokumentowane przypadki śmierci poprzez połączenie dekstrometorfanu z efedryną.
_________________
Potrzebujesz pomocy? Coś sprawia Ci trudność? Chciałbyś z kimś porozmawiać?
Napisz do nas: NETporadnia@gcpu.pl
Facebook: NETporadnia
tel. (0 58) 320 02 56
GG 8485172
Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2011-05-17, 14:20   

GCPU, jak cos kopiujesz to wypadaloby podac zrodlo skad kopiowales tekst. ;) @wikipedia

EDIT: sorry za OT :padam:
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-17, 19:50   

Vbolx0 napisa³/a:

Acodin jest mi dobrze znany, bo Emin3m to mój idol.

Eminem ćpał Valium, a nie Acodin

MaliaDhey napisa³/a:

Heh. Miałam styczność z przypadkiem, w którym chłopak chciał popełnić samobójstwo przez nażarcie się acodinem i zapiciem wódką. Ponoć trochę pocierpiał i mu przeszło.

Musiał być debilem, żeby mieszać lek z alkoholem.
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-05-17, 20:16   

Mirage napisa³/a:

Musiał być debilem, żeby mieszać lek z alkoholem.



I owszem. Wg mnie szczera wypowiedź bardziej daje do zrozumienia.
W mojej karierze spotkałem się z Acodinem, jakby nie patrzeć niemiło go wspominam. Opiszę po krótce mój trip, jeśli można go takowym nazwać.

Cóż, zaczął się nigdzie indziej jak na głównej ulicy pełnej klubów w Katowicach. Niskobudżetowy before party zmusił nas, nas czyli mnie i mojego przyjaciela do niezbyt wyszukaj ale za to jakże ciekawej i dobrze zapowiadającej się alternatywy. Cóż, jako że nie dostaliśmy żadnej interesującej oferty od miejscowych ćpunków, zwanych przez wielu dealerami postanowiliśmy pójść do całodobowej apteki oblężonej przez takie osoby jak my które tonami kupowały nic innego jak co? No... Oczywiście Acodin! Dla ciekawostki dodam, że niektórzy ustawiali się z podrobionymi receptami na Tramadol, który jest słynnym lekiem przeciwbólowym. Niestety, jak się później okazało w sumie na szczęście starczyło nam na jedną paczkę i dwa piwa. Ok, od razu tzw. wrzuciliśmy po 15 sztuk popijąc piwem... 30 minut? I nic! Naprawdę nic! Cóż, byłem nieco w szoku czekając na dalszy rozwój akcji. Akcja zaczęła się 15 minut później wymiotami. Tak widać, że żołądek nie przyzwyczajony do takiej ilości lekarstw zaczął się buntować i czułem chemiczny smak tabletek z świetnym przypieczonym kebabem zjedzony godzinę wcześniej. Uuuu, cóż miło nie było, nonstop miałem odruch wymiotny i zaburzenia grawitacji. Naprawdę, szedłem jakbym nie czuł stóp przez co było to dość ekscytujące gdyż było to nieco inne uczucie niż po alkoholu. Poza tym lekkie halucynacje słuchowe jak i widokowe. Widoczne było również wewnętrzne pobudzenie.

Podsumowując: nieciekawy trip. Z relacji mojej koleżanki po zjedzeniu 30 tabletek była to przygoda życia bardzo miła i sympatyczna przy czym bardzo halucynogenna.

Osobiście nie polecam, nie namawiam. Każdy zrobi jak uważa i bierze na własną odpowiedzialność.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

przesilenie94

User


Do³±czy³: 01 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 19:17   

Jak ktoś nie wie jak się za to zabrać to niech się nie bierze, a jak już chce koniecznie to wiedza jest w internecie, ja np. korzystam z serwisu [lnk]

PS1. Jestem nowym userem więc witam!
PS2. Nie wiem czy można dowawać linki do innych stron na tym forum, jeśli nie to go usuńcie i przerpaszam :P

//Nie chodzi, że nie można podawać linków, lecz nie będzie tolerowane podawanie linków promujących takie coś//Mizantrop
 

papa730  

User



ImiÄ™: mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-10, 01:59   

Wie ktoś czy jest to na receptę bo takie słuchy mnie doszły ? Jejku ja widzę ze ktoś miał tripy po 10 tabletkach... Myślałem że taka minimalna dawka to 30... Osobiście wziąłem 15 popijając trochę browarem. Nic nie miałem, znaczy spotęgowany browar, czułem się jak po 2 mniej więcej, może 3 piwach na szybko wypitych. Kumple przy mnie wzieli 30 tabletek na głowe. Mieli ciekawe tripy, choć jeden ciągle powtarzał że ma dość, pocił się itp, oboje rzygali. Tripy... hm, latanie na komecie wokół ziemi, oglądanie fal rozbijających się o klif i widok na latarnie. Jeden miał takiego tripa że aż nie umiem uwierzyć. Mówił że był w róznych czasach, od spartan do współczesności nie pomijając np rzymu czy średniowiecza, i jeszcze w gothicu był... Możliwe ze to kłamstwa, ale biegał po parkingu przy m1 real :) Pilnowanie takich osób jest okropne, ale przynajmniej jestem z siebie dumny:D
 

Ta_co_zagubiÅ‚a  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-10, 11:43   

papa730 napisa³/a:

Wie ktoś czy jest to na receptę bo takie słuchy mnie doszły ?



Te tabletki nie sÄ… na receptÄ™.

U mnie parę osób brało i już po 10 mieli lekkie jazdy. Zależy czy ktoś się wcześniej już "nakręcił" czy też nie. Koleżanka widziała białe myszki.. Inni jakby nigdy nic.
_________________
Uczucia są piękne, choć nie zawsze coś warte.
 

SD  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-11, 01:22   

ja z własnego doświadczenia powiem ze sok wyciśnięty z cytryny popijając acodin poteguje moc tripa, po 20tab leciałem na łóżku w strone słońca :mrgreen: mieszanie alko z acodinem to jest słaby pomysł, alkohol wchodzi w reakcje z dexem ktory zawiera sie w aco i moze być mało ciekawie
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-11, 16:59   

Ta_co_zagubiÅ‚a napisa³/a:

Koleżanka widziała białe myszki

Jasne, naćpała się widzi myszki...opowieść jak z ust przedszkolaka. Po 10?! Takie omamy wzrokowe wymagają większej ilości, po 10 mogła widzieć lekkie fraktale i nic więcej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com