Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-12, 08:51   

Kilka lat temu eksperymentowałam z środkami psychoaktywnymi, między innymi z Acodinem właśnie. I z własnego doświadczenia wiem, że nie wychodzi to na dobre. Ja skończyłam w szpitalu po jednej z "sesji" z Acodinem.
Na szczęście z lat głupot młodzieńczych wyrosłam, aczkolwiek wciąż mam zdanie, że wszystko jest dla ludzi, ale nie można wyłączać swojego zdrowego rozsądku.

Pozdrawiam serdecznie :-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-07-20, 03:11   

Bardzo przyjemnie wg mnie.

Po wzięciu 30 tabletek, nie minęło pół godziny do dojścia efektownej fazy.
Zaczęło się dość przyjemnie, poczułem euforie, mylił mi się dzień z nocą, a mianowicie jasne światło z cieniami (ciężko to opisać), słyszałem lekkie/ciche głosy, po wyjściu na osiedle światło z latarni się strasznie mazało, czułem się jak... jak... w Wiedniu? Coś w tym stylu. Poza tym przeszedłem około 30 kilometrów nie czując zmęczenia.

Jak ktoś lubi tzw. 'potripować' to polecam. Patrząc w stosunku ceny do jakości to wychodzi naprawdę dobrze.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-07-20, 10:31   

BB. napisa³/a:

Jak ktoś lubi tzw. 'potripować' to polecam. Patrząc w stosunku ceny do jakości to wychodzi naprawdę dobrze.



Słoneczko drogie - ćpaj, co tylko chcesz ;) Ale daruj sobie podobne "argumenty", bo nie świadczą zbyt dobrze ani o twoim intelekcie, ani o jakiejkolwiek - chociażby szczątkowej - dojrzałości.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-07-20, 13:36   

Dokładnie, Ostia. W ogóle, po jego historii polecam paręnaście takich tripów (po 30 tabsów, na oko) i czekać na efekty.
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-07-20, 17:51   

Ostia napisa³/a:

Słoneczko drogie - ćpaj, co tylko chcesz ;)



Dziękuje bardzo.

Ostia napisa³/a:

Ale daruj sobie podobne "argumenty",



Jakie argumenty?

Ostia napisa³/a:

bo nie świadczą zbyt dobrze ani o twoim intelekcie, ani o jakiejkolwiek - chociażby szczątkowej - dojrzałości.



Aha. Czyli ten kto kilka razy spróbował jakichkolwiek dragów, mało ważne jakich i wydaje opinie na temat poszczególnego, przy czym na końcu pisze, że jest to ok i w miarę tanie jest niedojrzały i intelektualnie poniżej poziomu? Fajnie. Wg mnie to po prostu jest maksymalnie antyspołeczne, że młodzieniec w wieku 16 lat próbuje różnych dragów i pisze o tym na forum, gdzie co 2 tematem jest problem 12-latki bo 15-latek uśmiechnął się do niej i nie wie czy to jest miłość.

Piracy napisa³/a:

Dokładnie, Ostia. W ogóle, po jego historii polecam paręnaście takich tripów (po 30 tabsów, na oko) i czekać na efekty.



Haters gonna hate.
Ale po co? Nie rozumiem? Chciałem spróbować i ok. Wiem z czym to się je, wiem przede wszystkim to co chciałem wiedzieć i nie mam zamiaru na chwilę obecną tego powtarzać.

Chcesz to spróbuj, nie to nie. Twoja sprawa. My life - My way.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-20, 18:46   

Przyznam, że uzależnienie od acodinu czy jaranie się nim wydaje mi się wyjątkowo żałosne.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-07-23, 13:17   

BB. napisa³/a:

Chcesz to spróbuj, nie to nie. Twoja sprawa. My life - My way.



No, cześć, człeniu. Mówisz to człowiekowi, który tego spróbował.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-07-23, 13:57   

Miałam doświadczenia z tym środkiem, które nie zakończyły się dla mnie korzystnie. Niemniej powód jego zażywania był dość osobliwy.
Co, kto woli. Uważam jednak, że nie można mówić o jakiejkolwiek świadomości ryzyka, gdy zażywająca osoba dostrzega jedynie pozytywy. Zresztą tyczy się to każdego rodzaju używek.
_________________
Drugs&hugs.
 

Crocs  

User



ImiÄ™: Igor

Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 01:29   

Dołączę sie do rozmowy i powiem tak . Brałem 3 razy ACO i powiem że jest nawet fajnie po tym, ale przyrzekłem sobie , że nie wezmę tego gówna już nigdy do ust . Po 1 psuje nerki i wątrobę po 2 słyszałem że , jak to nazwać "fobie" lęki pogorszają się i stają się jeszcze bardziej męczące i Po 3 jak każdy narkotyk uzależnia , POWATARZAM KA¯DY NARKOTYK UZALE¯NIA , nawet ta marihuana która jest " bezpiecznym " narkotykiem . Miałem nawet o tym spotkanie w szkole , w tej Holandii gdzie jest to dziadostwo zalegalizowane nie jest tak kolorowo jak sie wydaje. Większość ludzi ma własne plantacje i są wiecznie "zjarani" co za tym idzie , jest mniej ludzi zdolnych do pracy . Młoda osoba 30 lat nie jest zdolna już do pracy , wszystko przez ta marysię.
Podsumowując nie polecam tego i żałuje, że wziąłem to kiedykolwiek do ust .
 

rewolwerowiec  

User


Do³±czy³: 29 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 01:31   

Acodin jest o tyle niebezpieczny, ze wiele osob ma na niego uczulenie :) po zazyciu wiekszej ilosci tabletek bedzie konieczna hospitalizacja :) Czy warto narazac zdrowie dla chwilii odlotu ? Mlodosc ma swoje prawa tak tez jest to hit mlodziezy i temat tabu w pewnym stopniu :) ODE MNIE ACODINOWI NIE :) ( wyladowalem kiedys przez ten syf w szpitalu ) :)
 

SD  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 16:27   

moze nie wiecie ale Acodin zbija tolerancje na alkohol i niektore narkotyki :mrgreen:
a post Crocs, na temat marihuany jest smieszny w Holandii zalegalizowane sa wszystkie narkotyki(heroina i kokaina rownież ) wiec gadanie ze ludnosc w Holandi jest niezdolna do pracy przez marihuane jest smieszne. Sam chciałbym u nas legalizacji niż palić maczane w jakims gownie mery.
 

Crocs  

User



ImiÄ™: Igor

Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 18:57   

@SD
No to widzisz wiesz lepiej niż ja , ale jak wspomniałem miałem spotkanie o tym w szkole i facet opowiadał co i jak. Jest chyba jednak kimś kto zajmuje się tymi narkotykami i wgl. Więc gdyby to nie była prawda nie opowiadałby takich "bajeczek". Napisałem to co słyszałem.
 

SD  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-30, 15:44   

w szkole zawsze mydlą oczy, Polska to jest kraj w ktorym mozesz chlac wodke litrami bo przecież jest niegroźna ale marihuana to juz zło które jest wstanie zabijać miliony ludzi :-o (a jest odwrotnie)
no kurcze spojrzyj na ranking najniebezpieczniejszych używek: alkohol ustepuje tylko heroinie i kokainie, ta grozna marihuana zajmuje dalsze miejsca.
Acodin nie jest tak groźny jak niektórzy tu piszą :-x
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-07-30, 16:48   

SD napisa³/a:

Acodin nie jest tak groźny jak niektórzy tu piszą



No nie wiem, czy każdy ma taką świetną tolerancję narządów wewnętrznych do tolerancji dużej ilości medykamentów.
 

Crocs  

User



ImiÄ™: Igor

Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-30, 16:58   

@ SD
Jak acodin nie jest groźny skoro kilka osób, które tutaj pisały wylądowały w szpitalu bo mieli uczulenia na któryś ze składników.
No tak prawda, w porównaniu do alkoholu marihuana nie jest tak groźna, ale jak każdy narkotyk nie jest dobry dla nas.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com