Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

lemonade  

User

never enough



Doł±czyła: 13 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-04-13, 14:54   

noszÄ™ ten syf
 

Angelique  

Stały User



Doł±czyła: 21 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-04-13, 18:34   

Sądzę że aparat nie jest wstydem. Sama będę go nosiła ;) Troszkę się boję jak zareagują znajomi...ale piękny uśmiech to podstawa, więc naprawdę warto :mrgreen:
_________________
Methinks, I see...where?
-In my mind's eyes.
 

Stahu  

Wymiatacz

Mnie nie nabierzesz



Wiek: 31

Doł±czył: 11 Kwi 2009

Sk±d: POLSKA

   

Wysłany: 2009-04-14, 04:11   

aparat is not sexsy
_________________
Forum dla wszystkich z fobią społeczną lub szkolną
 

mercia

User


Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-04-14, 07:14   

ja nosiłam aparat a teraz mamy ekstra piękne ząbki,w cale nie jest taki zły gorzej jest ten zdejmowany pozdramwam posiadaczy :-D
 

m@gd@325  

Mega wymiatacz

m@gd@325


ImiÄ™: Magda

Wiek: 32

Doł±czyła: 11 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-04-16, 17:59   

aparat na zębach nie jest czymś czego nie da się przeżyć sama go noszę i jakoś jestem zadowolona mimo rozwalonej górnej wargi.Na dole miałam nosic szynę taką przezroczystą przez dwa miechy okazało się że nosiłam tylko miesiąc bo ładnie mi się zęby w miarę wyprostowały naprawdę nie masz się czego obawiać i wstydzić i będziesz miała fajnie przez pewien czas bo nie beda Cię pytać w szole bo na początku troche boli więc jak powiesz że masz aparat to powinni zrozumieć :-P a i nie zawsze się nosi te 2 lata to zależy od Twojej wady i od tego jak będziesz dbała o sowje zęby :hyhy: :-D pozdrawaim
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Doł±czyła: 16 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-04-16, 20:44   

Aparat ortodontyczny nie jest na moją kieszeń, ale obiecałam sobie, że jeżeli tylko będę miała taką możliwość to sobie go muszę sprawić.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

jr_  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Manselinosa

Doł±czyła: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wysłany: 2009-04-19, 15:13   

Mam aparat, i uważam że warto się poświęcić.
Lepsze to niż uśmiech a tu każdy ząb w inną stronę
 

Mazy  

User



Wiek: 32

Doł±czyła: 18 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-04-19, 18:01   

a czy moglby ktos zaproponowac jakiegos dobrego ortodonte z okolic Kielc ewnetualnie Sandomierza? oraz pytanie jak to wszystko wyglada na liczbach (koszt) ;)
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Doł±czyła: 16 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-04-19, 22:01   

Mazy napisał/a:

oraz pytanie jak to wszystko wyglada na liczbach (koszt) ;)


No nie wiem, zbieram 1200. Tyle chyba taki najtańszy. Stały oczywiście.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

Boyka

User


Doł±czył: 17 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-27, 18:56   

kas8D napisał/a:

Ja chyba niedługo będę mieć zakładany ;/ I nie jest to dla mnie dobra wiadomość...u mnie w szkole raczej nie jest to modne...ale wolę nosić teraz, a później mieć ładny uśmiech.


Nie jest modne! I co z tego? Dobrze,że chcesz nosić teraz...nosiłam przez 2 lata i mam piękny uśmiechj,a aparat był śliczny xD Nie rozumiem czegoś takiego ,,że to jest niemodne''-gdybyście nei mieli nogi, to też nie nosibyście protezy, bo brzydka? Noś, w końcu przywykniesz, a powiem Ci,że aparat b.ładnie wygląda i wybierasz podzcas co miesieżcznej wizyty gumeczki an zamki. Do wyboru, do koloru;]
 

miaamy  

Stały User



Doł±czyła: 24 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-27, 19:55   

Moja kolezanka ma i nie nazeka : to naprawde swietna sprawa tez bym chciala staly ale nosilam ten na noc sciagany przez 3 lata i nic prawie nie dalo bo kiepskiego ortodonte mialam .. :| nie nawidze kolesia :[
_________________
I like it!
I like it!
I lkie it!
 

jr_  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Manselinosa

Doł±czyła: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wysłany: 2009-06-27, 20:33   

Mam to dziadostwo dwa lata.
Już mam go dosyc i z chęcią sama bym sobie go zdjęła ale opłaca się
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

lolita  

User

(nie)święta!



Doł±czyła: 25 Cze 2009

Sk±d: z krainy rozpusty.

   

Wysłany: 2009-06-27, 21:19   

Mam aparat na zębach juz prawie rok! Efekty sa świetne, mam piękny uśmiech. Nie, nigdy się go nie wstydziłam i w niczym mi on nie przeszkadza (nawet w całowaniu). Szczerze polecam! :)
_________________
Na imiÄ™ miaĹ‚a Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieĹ›ci siedem w jednej skarpetce. W spodniach byĹ‚a LolÄ…. W szkole Dolly. W rubrykach – Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze byĹ‚a LolitÄ….
 

Magda17  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Doł±czyła: 23 Cze 2009

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2009-06-27, 21:41   

Aparat dla wielu osób to uciążliwa sprawa, jednak dla ładnego uśmiechu warto się poświęcić. Nosiłam stały aparat przez 10 miesięcy, wcześniej nosił taki zdejmowany, teraz też go jeszcze zakładam na noc raz w tygodniu i nie żałuję, że zgodziłam się na stały aparat, jestem bardzo zadowolona z efektu ;p Mimo wielu utrudnień na co dzień, głównie przy jedzeniu, myślę, że jednak warto ;)
 

CheeryLipstick  

Pogromca postĂłw


Doł±czyła: 08 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-06-27, 22:52   

Moi starsi przez 5 lat leczenia ortodoncyjnego wydali na mnie 18 tysięcy złotych :]
_________________
W kaĹĽdym z Was jest wariat.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com