Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 18:50   

Zawsze poratuje jakimś groszem, nawet jak ma wydać to na alkohol. Nigdy nie wiadomo co nam przyniesie jutro.
 

oh Zeniu *____*  

Stały User

muchufka.



Imię: Naćka ;p

Wiek: 27

Do³±czy³a: 02 Maj 2010

Sk±d: z kobierzyna.

   

Wys³any: 2010-05-02, 21:27   

oh , żul żulem , menda mendą nie ?
ale jak dla mnie too bardzo biedni ludzie , pod każdym względem, mi osobiście bardzo szkoda takich osób ..
_________________
ja tu tylko sprzÄ…tam.


" Ale i zakochała się bez pamięci, jako że miłość nie dba o powody ."
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-03, 00:29   

Pieniądze tylko tym, którzy choć troche utrzymują mnie w przekonaniu, że wydadzą te pieniądze nie na alkohol, czy pety.
Ogólnie mało chodzę po mieście i mało takich ludzi spotykam.
Dlatego jeśli chodzą po domach - to daję jedzenie.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-03, 17:12   

oh Zeniu *____* napisa³/a:

ale jak dla mnie too bardzo biedni ludzie , pod każdym względem, mi osobiście bardzo szkoda takich osób ..


A mi właśnie na odwrót. Jeśli bezdomny jest pijakiem, to od razu automatycznie mam myśli, że dobrze mu tak, bo pewnie sam sprowokował sytuację, w jakiej obecnie się znajduje. Trzeba MY¦LEÆ.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-03, 18:17   

Nie jestem skora do dawania pieniędzy, ale jak mam coś do jedzenia to zawsze dam. Tak samo zawsze, gdy widzę leżącego na chodniku czy ławce człowieka i czuć od niego alkohol zawsze podchodzę i pytam się czy wszystko w porządku, bo wiem, że nie musi być żulem a człowiekiem chorym na cukrzycę. Jestem na to wyjątkowo wyczulona, bo mój tata na to chorował.
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-03, 18:22   

Cytat:

ale jak dla mnie too bardzo biedni ludzie , pod każdym względem, mi osobiście bardzo szkoda takich osób ..


JA również uważam odwrotnie. Oni sami są sobie winni. Sięganie po alkohol to dno, nikt ich do tego nie zmuszał. Jeżeli wiem, ze ktoś, kto mnie prosi o pieniądze, przeznaczy je na alkohol - nigdy mu nie daje. Właśnie ostatnio dziadek prosił mnie o 20 gr, tłumacząc, że na oranżadę.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-03, 18:35   

A jakie można mieć zdanie o człowieku bezdomnym? Weź mi powiedz bo ja nie wiem. Dla mnie bezdomny to taki sam człowiek jak ja czy ktoś inny albowiem nie szufladkuję ludzi na klasy. Jeżeli jestem w stanie a zawsze jestem to pomagam takim osobom materialnie. Czasem kupię jedzenie dy widzę, że taki ktoś pije, a gdy widzę, że nie pije tylko żyje aby przetrwać aby odbić się od dna to poratuję pieniędzmi.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-03, 19:32   

menele, żule samo się w to wpakowali nikt im nie kazał pić alkohol. A że nie można znaleźć pracy to nie problem bo nawet można pracować jako sprzątacz(wyrzucać papierki do kosza itp.) i pieniądze będą. Jeśli nic się nie robi w tym kierunku by stać na wyższym poziomie to tylko i wyłącznie jego wina. A ja zamiast pieniędzy daje jedzenie bo mam pewność że za te przykładowe pieniądze nie kupi sobie komandosa lub jakiegoś winka owocowego.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

rafi1989  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 05 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-05-03, 22:46   

Powiem wam że znam dość sporo takich osób,z niektórymi się nawet kumpluję,i myślę że trzeba człowieka dobrze poznać żeby go móć oceniać,kiedyś też miałem takie podejście do ludzi co stoją pod monopolowym,że to żule itp.,ale nie wszyscy tacy są niektórych naprawdę los pokarał,uciekli w alkohol bo tak jest najłatwiej,zresztą sam coś o tym wiem,ale nie można wszystkich zkreślać moim zdaniem.
 

koniak

User


Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-12, 10:23   

A mi się wydaje ,ze nie można wszystkich wkładać to tego samego warka. To,że ktoś jest bezdomny nie oznacza,ze od razu pije. Dlatego zawsze wolę dać parę groszy niż je wydać na coś innego. A nuż one sprawią,że ktoś tego dnia nie będzie głodny
 

in30seconds  

Stały User

.



ImiÄ™: Ada

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-12, 11:14   

http://www.metalmaniac.pl...tacji-radiowej/

Ludzie bezdomni nie zawsze przez swoją głupotę są bezdomni.¯al mi ich,że muszą mieszkać w śmietnikach itd. A Bezdomnych,którzy piją jeszcze bardziej,bo dla nich ratunku już prawie wcale nie ma.
_________________
"Mądrość wszędzie ma daleko, głupota wszędzie ma blisko; mądrość - tylko czasem dociera, głupota - zawsze."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-12, 18:18   

Obecnie ilekroć patrzą na takich ludzi ,zastanawiam się jakie błędy popełnili w życiu.Co doprowadziło ich do takiego stanu.Co zmusiło ich do życia na marginesie,pozbawiło bliskich osób oraz no cóż życia.Ponieważ ich egzystencja jest dla mnie jedynie walką o przetrwanie.Nawet jeśli oznacza to sięganie po alkohol.Po prostu żal mi tych ludzi i owszem zawsze staram się im ofiarować jakieś drobniaki bądź też wręczam jedzenie.
_________________
Drugs&hugs.
 

Veilea  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 13:36   

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć na co biedaczyna wyda pieniądze. jeśli mam taką możliwość - daję jedzenie lub sama kupuję mu coś. Jeśli nie, no cóż... nie skąpie groszem. Może rzeczywiście ten ktoś tego potrzebuje.
_________________
Bo prywatne słonko świeci najmocniej...
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-14, 19:22   

Prawdę powiedziawszy wolę kupić coś do jedzenia, nawet głupią bułkę, niż dać kasę. Nigdy nie wiemy na co ten ktoś może wydać a nie mam zamiaru być tym, kto popchnie w jeszcze głębsze pokłady użalania i nędzy.
_________________
:)
 

cichosza  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:24   

Nie, nie mogę ich oceniać. Nie znam każdego z osobna, zresztą nie mam prawa im powiedzieć, że są sobie sami winni. Nie daję pieniędzy takim na alkohol, a jedzenie sama kupuję, jak coś mam.
_________________
jestem powątpiewaniem w sens i formą ponad treść'
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com