Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Velvet

User


Do³±czy³: 29 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-29, 14:12   Co przed Å›lubem a co po ?

Ludziska kochani :) co sądzicie o sexie i wspólnym mieszkaniu par przed ślubem ??
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-29, 14:16   

Hmm .. być może ja sie nie znam :-P ale moim zdaniem w sexie nie ma nic złego ... jeżeli wywodzi się on z prawdziwego uczucia, a nie jednorazowej przygody.
I nie ważne czy przed ślubem czy po.

Kiedyś istniał stereotyp, że mieszkanie razem, to tylko po ślubie, ale świat się zmienia..
I teraz wiele par, mieszka razem.

Mi to jest raczej obojętne. . . wszystko zależy od tych dwojga ludzi.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-04-29, 14:50   

Mi też wydaje się, że nie ma w tym nic złego. Ważne aby ten "pierwszy raz" był z kimś kogo naprawdę się kocha, a nie z przypadkową osobą. ;-)
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-29, 15:50   

Moim zdaniem przede wszystkim musi być to decyzja obojga partnerów ;P z niczyjej strony nie wymuszona. Para powinna przemyśleć konsekwencje, które mogą zaważyć na ich przyszłym życiu. Ale jeśli nie jest to jednorazowa przygoda, para się kocha i nie jest to pochopna decyzja nie widzę w tym nic złego. Każdy to tego podchodzi inaczej i szanuje podejście innych do tego tematu. A co do wspólnego mieszkania to są i plusy i minusy ;) :roll:
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-29, 17:38   

Jeśli para się kocha, nie jest to jakaś przelotna przygoda, to jak najbardziej sex czemu nie ;-) To nic złego. I tak samo myślę o wspólnym mieszkaniu, jeśli podejmą taką decyzję, to mogą.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-29, 18:54   

Velvet napisa³/a:

co sądzicie o sexie i wspólnym mieszkaniu par przed ślubem ??


Wg mnie to jest konieczność. Skąd mamy wiedzieć, że naprawdę do siebie pasujemy, jeśli nie sprawdzimy tego przed ślubem? Skąd mamy wiedzieć, czy nie będą przeszkadzać nam przyzwyczajenia partnera itd. ?
A co do seksu... Co jeśli zrobi się to po ślubie i okaże się, że... totalna klapa?

Dlatego jestem za mieszkaniem i seksem przed ślubem.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-29, 19:00   

Myszunia napisa³/a:

A co do seksu... Co jeśli zrobi się to po ślubie i okaże się, że... totalna klapa?



A czy to jest najważniejsze w małżeństwie?
Bo mi się wydawało, że najważniejsze jest uczucie ... a nie współżycie. :-|
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-29, 19:05   

Cytat:

A czy to jest najważniejsze w małżeństwie?


Jeden z najważniejszych elementów związku/małżeństwa. Nie mówię, że jest to najważniejsze, bo jest równie ważne jak i uczucie. Jedno bez drugiego ma mniejsze szanse na przetrwanie ;)
Wierz mi, że nawet przy wielkim uczuciu, po pewnym czasie przestaje to wystarczać.
Para musi być zgrana zarówno duchowo/uczuciowo jak i w łóżku.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 17:34   

vialink napisa³/a:

Myszunia napisa³/a:

A co do seksu... Co jeśli zrobi się to po ślubie i okaże się, że... totalna klapa?



A czy to jest najważniejsze w małżeństwie?
Bo mi się wydawało, że najważniejsze jest uczucie ... a nie współżycie. :-|



Uczucie owszem... Ale jest wiele par na świecie które rozstają się z powodu "żona mi źle dawała" Więc nie można uznać że nie jest to potrzebne i ważne w życiu po ślubie. A co do sexu przed ślubem to czemu nie, jak wspomnieli moi poprzednicy jeśli para się kocha i nie jest to przelotna miłość to nie widzę problemu.
_________________
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 14:59   

¬le dawała ;> To facet ma się starać żeby sprawić przyjemność ! Kobieta jest stworzona tak że czasem tylko przejdzie a od razu robi się miło ;-) Ktoś się nie zgadza ?
A sex przed ślubem to chyba każdego indywidualna decyzja. Nie wiem czy ktoś w dzisiejszych czasach czeka z tym jeszcze do ślubu. Sytuacja mówi sama za siebie ^^ Co do mieszkania razem to myślę że nie jest to obowiązkowe żeby się ożenić tak jak zostało napisane że trzeba się poznac do końca. Kobieta i mężczyzna poznają się całe życie ...
Jest pięknie ;) **
_________________
Impossible Is Nothing
 

Kasia@  

Stały User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-06, 17:25   

Ja jestem za seksem i mieszkaniem przed ślubem. Bo niby czemu nie ?? Tylko nie wszyscy są takiego zdania i przez to nie mogę mieszkać z moim skarbeczkiem :-( :-/
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-06, 19:00   

Kasia@ napisa³/a:

Ja jestem za seksem i mieszkaniem przed ślubem. Bo niby czemu nie ?? Tylko nie wszyscy są takiego zdania i przez to nie mogę mieszkać z moim skarbeczkiem



Moja babcia juz nawet jest za tym :-D Stwierdziła, że jak nie wyjdzie, to zawsze można się rozejść bez rozwodów i innych problemów...
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-05-06, 19:35   

Taaak, jakbyś o mojej babci mówiła : "Ja to rozumiem młodych, róbta co chceta:)".
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-07, 13:51   

Wiecie ...u mnie to akurat zawsze tak było , że babcia była za mną i się ze mną zgadzała ;-) A w tej kwestii to rodzice są nie ugięci. A ciekawe co sami robili kiedy byli w naszym wieku :evil:
_________________
Impossible Is Nothing
 

Kasia@  

Stały User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-07, 15:01   

Karolinee napisa³/a:

A ciekawe co sami robili kiedy byli w naszym wieku



Też jestem tego ciekawa :-P No ale cóż, niektórych się już nie zmieni :-?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com