Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-06-02, 23:12   

kocham fantazy, od niedawna czytam.
hm krew, zbrodnia, świat magii połączone ze światem erotyki - trafia to w moje serce.
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2012-06-05, 16:56   

Magix napisa³/a:


Ciekawe co byśmy zapamiętali, czy to co dla każdego z nas było ważne? To co nam się podobało, smakowało?



Myślałem ostatnio o twoim pytaniu i się trochę zasmuciłem.:) Nie mam po prostu pamięci do twarzy. Rozpoznaje ludzi na ulicach ale w głowie nie potrafię odtworzyć ich obrazy. Starczy z rok i fiu z pamięci. To jest przykre. Pamiętasz ten fragment jak Presia zaczęła "dbać" o swoje wspomnienia? Ciekawe to było- bać się o własne wspomnienia.
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-05, 17:07   

Jest nadzieja bo z wiekiem wytwarzają się związki czasowe i coraz więcej się przypomina- może byłoby podobnie- twarzy tez nie zapamiętuję- zamazują się no tylko nie te najbliższych:)
 

nonamed  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 03 Cze 2012

Sk±d: siê wzi±³em O.O

   

Wys³any: 2012-06-05, 21:53   

Cytat:

Co was kręci w książkach fantazy?



W książkach tego gatunku znajduje się zupełnie inny świat, który odciąga od życia codziennego

Cytat:

Czego oczekujecie od kolejnych książek?



Aby w każdej kolejnej będzie więcej akcji i wspaniałych opisów

Cytat:

Co to znaczy że książka jest ciekawa?



Potrafi wciągnąć czytelnika swoją fabułą

Cytat:

Kiedy według was jest dynamiczna akcja?



Podczas potyczek, które są z niezwykłą dokładnością opisywane, nagły zwrot akcji

Cytat:

Co znaczy że książka wam się dłuży i dlaczego?



Dłuży tzn że nie porywa czytelnika swoją fabułą, nie potrafi do siebie przekonać/zaciekawić

Cytat:

Jakie książki "zjadanie" jednym tchem?



Chyba nie do końca rozumiem pytania, jak mam na nie odpowiedzieć :)
Ale sądzę, że są to takie, przy których można spędzić cały dzień

Cytat:

Jaką wątek chcelibyście mieć w książce poruszony?



Nie mam żadnych zachcianek, lubię być zaskakiwanym przez autora książki

Cytat:

Czego brakuje wam w innych książkach?



Nie wypowiem się na ten temat gdyż nie czytałem (z własnej woli) innych gatunków
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-06, 14:36   

£ał - solidnie i szczerze wypełniony test:) - zgadzam się no poza ostatnim punktem - nie jestem czytelnikiem jednego gatunku :mrgreen:
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2012-06-06, 16:12   

Magix napisa³/a:

Jest nadzieja bo z wiekiem wytwarzają się związki czasowe i coraz więcej się przypomina- może byłoby podobnie- twarzy tez nie zapamiętuję- zamazują się no tylko nie te najbliższych:)


To znaczy, że kiedyś będę miał lepszą pamięć do takich rzeczy? Apropos wspomnie to ostatnio znajoma przytoczyła zdarzenia jak kumpel kiedyś naprawiał mi kompa. W pewnym momencie chciał użyć myszki i patrzymy a on nie popatrzył przez chwile jeździł po biurku....pomarańczą.:P Też myślałem, że nigdy tego nie zapomnę a jednak. :-x
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-08, 20:59   

¦piÄ…cy napisa³/a:

Magix napisa³/a:

Jest nadzieja bo z wiekiem wytwarzają się związki czasowe i coraz więcej się przypomina- może byłoby podobnie- twarzy tez nie zapamiętuję- zamazują się no tylko nie te najbliższych:)


To znaczy, że kiedyś będę miał lepszą pamięć do takich rzeczy? Apropos wspomnie to ostatnio znajoma przytoczyła zdarzenia jak kumpel kiedyś naprawiał mi kompa. W pewnym momencie chciał użyć myszki i patrzymy a on nie popatrzył przez chwile jeździł po biurku....pomarańczą.:P Też myślałem, że nigdy tego nie zapomnę a jednak. :-x



Nieźle, śmiesznie...
Ja też mam jakieś dziwne wspomnienie- musiałam być naprawdę mikroskopijna bo pamiętam jak mam sadz mnie na foteliku koło torby z zakupami, która wydaje się tej samej wielkości co ja:) - musiało to zrobić na mnie wrażenie:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com