Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-08-07, 00:43

Autor

Wiadomo¶æ

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-11, 21:13   

Nie podałeś żadnego konkretu odnośnie Twojego wyglądu, a do tego nadajesz wszystkim kobietom usposobienie kilku dziewczyn, które dały Ci kosza. W ten sposób daleko nie zajdziesz.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-11, 21:22   

Hella napisa³/a:

Nie podałeś żadnego konkretu odnośnie Twojego wyglądu, a do tego nadajesz wszystkim kobietom usposobienie kilku dziewczyn, które dały Ci kosza. W ten sposób daleko nie zajdziesz.



Wiem, że wszystkie kobiety wsadzam do jednego "wora". Cóż za dużo razy dostałem "kosza", i to chyba spaczyło mi obraz dziewczyn.
 

Cmentar2eN36  

User

Wyrzygałem Duszę



Do³±czy³: 23 Maj 2015

Sk±d: Sk±dkolwiek

   

Wys³any: 2015-07-11, 21:22   

Hella napisa³/a:

a do tego nadajesz wszystkim kobietom usposobienie kilku dziewczyn, które dały Ci kosza


Nuta relatywizmu, czy głupoty, jak sądzisz?

Co do naszego samotnego kolegi...
Skończ może być pieprzonym desperatem i wykorzystaj wskazówki, jakie podrzucają Ci Kobiety.
Będziesz wiecznie się nad sobą użalał?
"Cześć, jestem XXX, wiem, że jestem nudny, bo żadna mnie nie chce, ale może Ty okażesz się inna, co?"
TAK TO WYGL¡DA.

Stary, nigdy nie byłem typem Casanovy, jednak zdarzało mi się podejść i zagadać.
Czasem byłem wyśmiewany, innym razem dostałem w pysk, lecz zdarzały się także miłe chwile.
Zachowujesz się, jakbyś czekał, że jakaś podjedzie i wykrzyczy "O TAK, XXX, PRAGNÊ CIÊ, JESTE¦ MOIM IDEA£EM!"
Takiego wała, no sorry.
_________________
Jesteście jedynie paranoidalnymi tworami mojej psychiki, ot taki solipsyzm.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-11, 21:34   

Cytat:

Cmentar2eN36 napisa³/a:

Stary, nigdy nie byłem typem Casanovy, jednak zdarzało mi się podejść i zagadać.
Czasem byłem wyśmiewany, innym razem dostałem w pysk, lecz zdarzały się także miłe chwile.
Zachowujesz się, jakbyś czekał, że jakaś podjedzie i wykrzyczy "O TAK, XXX, PRAGNÊ CIÊ, JESTE¦ MOIM IDEA£EM!"
Takiego wała, no sorry.



Myślisz, że nie próbowałem?
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Divitiae  

User



Do³±czy³: 17 Kwi 2013

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:09   

@up

I myślisz, że każdego kosza dostałeś z powodu wyglądu??
_________________
Nunquam expletur divitiarum satis.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:21   

Divitiae napisa³/a:

@up

I myślisz, że każdego kosza dostałeś z powodu wyglądu??



Jakieś 60-70% odrzuceń tak. ;)
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:23   

Powinieneś się cieszyć, że te dziewczyny dały Ci kosza. Przynajmniej żadna z nich nie porwała się na randkę z litości, gdzie Ty byś później wzdychał do jej zdjęcia, a ona z zażenowaniem opowiadała o tym spotkaniu koleżankom. Nie bądź nachalny. Miłość najczęściej trafia nas z zaskoczenia. Cliche, wiem. Jednak taka właśnie jest prawda. Znam wiele udanych związków, które zaczęły się od niewinnej znajomości, przerodziły się w stosunki przyjacielskie, a zakończyły ogromnym uczuciem. Musisz wyluzować. To po pierwsze. Nie traktuj każdej napotkanej dziewczyny jak przyszłej żony. To Ciebie skreśla. Za bardzo chcesz, gorzej wychodzi. Zachowuj się naturalnie, ALE nie myśl bez przerwy o tym, by być naturalnym, bo wtedy nic z tego nie wyjdzie. Wyjdź poza schemat "nie mam dziewczyny, jestem looserem, będę do końca życia sam", a zacznij żyć zgodnie z planem "jestem sam, ale jest mi z tym dobrze, los pokaże co będzie dalej".
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:53   

Z tą miłością z zaskoczenia jest tak, że dużo osób o tym mówi, ale niestety nijak się, to ma do rzeczywistości. :(
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 23:05   

melaszka564 napisa³/a:

Z tą miłością z zaskoczenia jest tak, że dużo osób o tym mówi, ale niestety nijak się, to ma do rzeczywistości. :(



Mogę być Twoim żywym przykładem. ;)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-11, 23:21   

esendem napisa³/a:

melaszka564 napisa³/a:

Z tą miłością z zaskoczenia jest tak, że dużo osób o tym mówi, ale niestety nijak się, to ma do rzeczywistości. :(



Mogę być Twoim żywym przykładem. ;)



Chętnie wysłucham. :]
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 23:42   

melaszka564 napisa³/a:

esendem napisa³/a:

melaszka564 napisa³/a:

Z tą miłością z zaskoczenia jest tak, że dużo osób o tym mówi, ale niestety nijak się, to ma do rzeczywistości. :(



Mogę być Twoim żywym przykładem. ;)



Chętnie wysłucham. :]



Próbuję i próbuję o tym napisać, ale za każdym razem, gdy to robię, brzmi to jak banał rodem z amerykańskiej komedii romantycznej. Krótko. Jestem od kilku w bardzo udanym związku. Moim partnerem jest osoba za którą cholernie nie przepadałam (i mam tu na myśli całkowicie szczerą niechęć) i nawet przez myśl nie przepuszczałam wizji nas razem. A tu bam. Miłość życia.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-07-12, 00:03   

Nie czytałem reszty postów, tylko pierwszy, więc mogę coś powtórzyć niechcący, abo coś innego.

Może jesteś brzydalem?
Może jesteś dupkiem?
Może siedzisz ciągle w domu i nie masz okazji poznać lachona?
Może nigdy nie starałeś się, aby mieć jakiegoś lachona? Samo bycie nie wystarcza, chyba, że jesteś Dżonym Dipem, albo Bratem Pitem.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 00:38   

Jimmyblack napisa³/a:

Nie czytałem reszty postów, tylko pierwszy, więc mogę coś powtórzyć niechcący, abo coś innego.

Może jesteś brzydalem?
Może jesteś dupkiem?
Może siedzisz ciągle w domu i nie masz okazji poznać lachona?
Może nigdy nie starałeś się, aby mieć jakiegoś lachona? Samo bycie nie wystarcza, chyba, że jesteś Dżonym Dipem, albo Bratem Pitem.



Ad 1. Nie wykluczam. ;)
Ad 2. Eee, to nie pasuje do mnie. ;)
Ad 3. Raczej nie należę do tego typu ludzi. Chociaż przyznam, że w trakcie sesji takowy tryb życia preferuję. :oczami:
Ad 4. Na "lachona" nie poluję, bo znam proporcje Mocium Panie. Staram się grać w swojej lidze. Jak widać niespecjalnie mi, to wychodzi. :znudzony:
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-07-12, 01:17   

Lachon, dziewoja, dziewczyna, co wolisz.
Ja nigdy sobie dziewczyny nie szukałem. Dziwnym sposobem same się znajdowały mimo mojej brzydkiej papy, paskudnego charakteru. Jednak kiedyś bardzo dużo imprezowałem..,..
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2015-07-12, 03:38   

Czekaj, czekaj. Jak sądzę masz jakieś koleżanki - takie osoby, z którymi gadasz na fejsiku, na uczelni, poza nią i tak dalej.

SERIO KA¯DA ODMAWIA JAK PYTASZ CZY WYSKOCZY NA PIWO/KAWÊ/DO KINA?! Nawet jak się dobrze normalnie dogadujecie? Ciężko mi w to uwierzyć
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com