Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-08-07, 00:43

Autor

Wiadomo¶æ

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-08-05, 22:16   

Należymy w końcu do królestwa zwierząt, więc, to dla mnie żadna obraza. Spłynęło, to po mnie jak po kaczce. :oczami:
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-08-06, 00:14   

Cytat:

Czym innym jest pojazd po kobietach, które z różnych powodów są skreślone na amen, czy po ludziach, którzy przez swoje zachowanie nie mogą liczyć na pobłażanie w żadnym zakresie, a czym innym wchodzenie w tylną część ciała, aby wyjść na tego poprawnego. Byłem, jestem i będę niepoprawny politycznie. Moja sygnatura, to wyraża. Guzik mnie obchodzi, co kto o mnie myśl



Czy Ty siebie słyszysz?
Rób jak uważasz, ale prawda jest taka, że to co piszesz nie jest w dobrym guście, a prawdziwą sztuką nie jest lamentowanie i wylewanie żali (szczególnie tak wyolbrzymiając i upraszczając jednocześnie sprawę...) bo "jestem niepoprawny", ale celne prezentowanie swojej opinii, mocne argumenty i klasa w dyskusji. Niewielu ludziom się udaje, mnie udaje się rzadko, ale to nie jest żaden powód do dumy. Mów co myślisz, myśl co mówisz. Jeśli Ci odpowiada to, że inni w dyskusji Cię miażdżą na kwaśne jabłko, nie tylko przez biedę Twoich argumentów ale i sposób przedstawienia, to Twoja sprawa. Jest to naprawdę głupie i dziecinne i nikogo nie przekonasz, że jest inaczej. Nie masz się czym chwalić.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-08-06, 00:38   

Jak krowy mogą mieć w sobie człowieczeństwo? Czym to sie objawia żarciem trawy?

Kobiety są głupie i nie ma się nimi co przejmować, dotyczy to wszystkich <DLA NIEKUMATYCH: ¯ART>

Poza tym autor tematu nikogo nie obchodzi po prostu wątek jest ciekawy, ja całego nie czytałem ale niektóre posty są całkiem mądre, a rozpisane jest 12 stron

Podsumowałbym w ten sposób:
1) Autor zagaduje do dziewczyn, te go odrzucają i sie zraża. Norma, takich ludzi są miliony każdego dnia. Co robi w tym momencie porządny cebulak? Natychmiast idzie do następnej. Co robi idiota/filozof? Mówi że dziewczyny są głupie i stwierdza że lepiej walić konia

2) Nie tylko gwiazdorzy z holywood mają fajne dziewczyny, przecież bardzo często jest tak że superlaska jest z jakimś patusem, który ledwo ogarnia jak sie używa pilota, bo np był w jej grupie znajomych poznali sie na imprezie, a on był pato-śmieszkiem itd. Generalnie szkoła, klasy są dobrym miejscem na wyrwanie fajnej dziewczyny (to do młodszych czytelników). Ja np. znam grubego rudzielca, który włóczy sie po klubach i co tydzien rucha inna dziewczyne - po prostu ma gadke. Gadka/fejm/osobowość/wyglad/charakter/szmalec jeśli nie masz żadnej z tych cech to masz problem

3) Wiek. oczywiście dla 14latków 22 lata to już praktycznie koniec życia. Ale z późniejszej perspektywy, dopiero widać że 10-20 lat to przedszkole, a dopiero 20+ to początek prawdziwego życia. Fakt jest taki że ludziom odpie*dala i zaczynaja sie masowo żenić właśnie między 20 a 30 (u kobiet jest to jeszcze zrozumiałe), więc trudniej o towarzystwo które nie jest zajęte wybieraniem kafelków do kuchni no i małżeństwo to nie byle jaki związek który można rozczepić, wiec kobiet mniej do wyboru. Mimo wszystko my faceci pod względem wieku jesteśmy relatywnie bezpieczni
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-08-06, 00:46   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Co robi idiota/filozof? Mówi że dziewczyny są głupie i stwierdza że lepiej walić konia



No, bo są, co tu owijać w bawełnę. :-D Co Ty masz mój drogi z tymi końmi? Czyżbyś chciał założyć jakąś hodowlę? :hyhy:
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-06, 12:18   

melaszka564 napisa³/a:

Ten filmik świetnie obrazuje prawdę, o której cały czas mówię:
https://www.youtube.com/watch?v=vaonxWcoDrk


Eee nawet cycków nie miała - się chłop wykosztował, żeby pomacać płaską klatę. :-D

Ogólnie musisz być Murzynem z długim kijem, baby w Polsce lecą na Murzynów, ewentualnie na ciapaków z Indii.
W £odzi to w każdym klubie ciapaki są zwykle niscy, paskudni i ubrani w jakieś sweterki, które pewnie im matki uszyły - ale zawsze coś wyrwą, a polskie dresy stoją i czekają aby im spuścić wpie*dol. :-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-08-06, 15:06   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Jak krowy mogą mieć w sobie człowieczeństwo?


Zdziwiłbyś się, gdybyś w ogóle miał z nimi jakiekolwiek styczność, to jeszcze może produkowałabym się. Zapewne krowę widziałeś jedynie z daleka, więc na nic moje behawiorystyczne zachwałki.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-08-06, 16:04   

Halo, policja? Proszę przyjechać na e-mlodzi.com.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-08-06, 16:49   

Cytat:

Zdziwiłbyś się, gdybyś w ogóle miał z nimi jakiekolwiek styczność, to jeszcze może produkowałabym się. Zapewne krowę widziałeś jedynie z daleka, więc na nic moje behawiorystyczne zachwałki.



Nie chcę offtopować, ale zachęcam do głębszego przemyślenia tej sprawy... Człowieczeństwo to coś, co z definicji przypisane jest człowiekowi, więc uczłowieczanie zwierząt w tym filozoficznym sensie to tak czy siak błąd. Twierdzenie, że krowa ma więcej człowieczeństwa niż człowiek w praktyce oznacza, że krowa jest bardziej człowiekiem, niż człowiek i przestaje być krową, a człowiek przestaje być człowiekiem. No bez przesady. Nie ma podstaw by twierdzić że krowa jest od człowieka lepsza w czymkolwiek, chyba że w trawieniu celulozy. Każdy gatunek jest szczytowym osiągnięciem ewolucji.

Cytat:

Eee nawet cycków nie miała - się chłop wykosztował, żeby pomacać płaską klatę.



Ale jakie nogi :hyhy:

Ja się nadal zastanawiam, bo jak na babę przystało długo mi mózg buforuje. Po prostu nie mogę zrozumieć.
Na ch*j Ci baba skoro uważasz, że więcej problemu niż pożytku, że kobiety to materialistki, że chcą tylko fajną furę i dużo hajsu i są głupie. Szczególnie, że akcentujesz, że nie tylko do wyruchania, no to w tej sytuacji już całkiem nie wiem, po co? Jak Cię to tak dręczy to po prostu odpuść sobie i klnij sobie dalej na kobiety. W końcu baba to strata czasu i pieniędzy :]
Poza tym jedno mogę Ci zagwarantować: kiedy naprawdę się zakochasz, z wzajemnością (wątpię w to ale może to możliwe), odszczekasz te wszystkie pierdymole które Tu wypisujesz. £yso Ci będzie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-08-06, 17:16   

Damn napisa³/a:

Poza tym jedno mogę Ci zagwarantować: kiedy naprawdę się zakochasz, z wzajemnością (wątpię w to ale może to możliwe), odszczekasz te wszystkie pierdymole które Tu wypisujesz. £yso Ci będzie.



W moim przypadku, to niemożliwe. Nigdy nie odszczekam tego, co napisałem. A wyłysieć zdążę i bez odszczekiwania czegokolwiek. :-P
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-06, 17:43   

metalmummy napisa³/a:

Zdziwiłbyś się, gdybyś w ogóle miał z nimi jakiekolwiek styczność, to jeszcze może produkowałabym się. Zapewne krowę widziałeś jedynie z



One nawet płaczą. I byki także.

[ Dodano: 2015-08-06, 17:45 ]

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Co robi idiota/filozof? Mówi że dziewczyny są głupie i stwierdza że lepiej walić konia



Nie rozumiem tego stwierdzenia.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-08-06, 19:00   

Damn napisa³/a:

Człowieczeństwo to coś, co z definicji przypisane jest człowiekowi


Czyli zachowania ludzkie ALE przejawiać je mogą również zwierzęta. choćby:

DeSade napisa³/a:

One nawet płaczą. I byki także.


Damn napisa³/a:

praktyce oznacza, że krowa jest bardziej człowiekiem, niż człowiek


to ma sens jeżeli przeciwstawisz dwie sytuacje, które wywołują emocje.

Nie chce się rozpisywać, bo nie ma sensu offtopować.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-08-06, 21:06   

Metal jakbym byl modem juz byś dostała warna za offtop. Ciekawy offtop nawet trzeba rozwijac a takie pie*dolenie o krowach...

Desade był to skrot myślowy oznaczajacy nie obcowanie z żadną kobieta :)
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-08-06, 21:33   

myślę, że miałby większy polot niż te biadolenie autora, bez obrazy.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-08-06, 22:08   

metalmummy napisa³/a:

myślę, że miałby większy polot niż te biadolenie autora, bez obrazy.



Jakie "biadolenie"? Przytaczam twarde fakty. Jeżeli są one niewygodne dla kobiet, to już nie moja sprawa...
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-08-06, 23:08   

http://www.e-mlodzi.com/c...5094.htm#801932

hahahaha.

Słuchaj, idę po popcorn bo jestem bardzo ciekawa, czym jeszcze się poniżysz. Przebywanie w tym głupim temacie jest uzależniające, wychodzę teraz na hipokrytkę patrząc na to, że chciałam przecież ten temat wywalić. Ale nic nie poradzę, że lubię takich masochistów, którzy czerpią najwyraźniej jakąś dziwną przyjemność z pogrążania się na forach. Choćbyś miał nie wiem jak głupią opinię, podejmij przynajmniej szczątkowy trud udowodnienia jej zamiast sypania stwierdzeniami wziętymi z kosmosu. A nazywanie tego "prawdą" i "twardymi faktami" to już w ogóle komedia. Szczególnie, że dyskutujesz z żywym zaprzeczeniem swojej nędznej teorii. Sprawdzone info.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com