Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: Jimmy FoX | 2015-08-07, 00:43

Autor

Wiadomo

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2015-08-05, 16:24   

Cytat:

Popatrz Ty się, a ja zawsze myślałem, że w tego typu gierkach najlepsze są kobiety. Widocznie czas na zmianę poglądów. :mrgreen:



A widzisz, jednak nie wszystkie jesteśmy takie same. Chociaż pewnie i tak w to nie uwierzysz.

A tak teraz z innej beczki, nadal szukasz tu jakiejś porady? Bo póki co od jakiegoś czasu tylko narzekasz na kobiety i raczej czytasz posty innych wybiórczo. Wątpie też abyś wziął sobie do serca dobre rady z pierwszych stron tematu. Aczkolwiek mogę się mylić. Tak czy siak w ten sposób to sobie pw możemy pogadać bo Twoja sprawa stoi w miejscu.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-08-05, 16:41   

cappuccino napisa/a:

Wątpie też abyś wziął sobie do serca dobre rady z pierwszych stron tematu. Aczkolwiek mogę się mylić. Tak czy siak w ten sposób to sobie pw możemy pogadać bo Twoja sprawa stoi w miejscu.



I będzie stała, bo świata nie zawrócę. Moje wysiłki spełzły na niczym.

Ten filmik świetnie obrazuje prawdę, o której cały czas mówię:
https://www.youtube.com/watch?v=vaonxWcoDrk
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2015-08-05, 17:42   

melaszka564 napisa/a:

Ten filmik świetnie obrazuje prawdę, o której cały czas mówię:



Mesjasz się znalazł.

cappuccino: faktycznie, nie ma to sensu... Krowie nie przetłumaczysz.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-08-05, 17:54   

A, co nie jest tak? Widocznie za mało widziałeś. Albo dałeś się zmanipulować. ;)
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2015-08-05, 18:15   

Jedyną zmanipulowaną osobą w tym temacie jaką widzę, w dodatku o szowinistycznych poglądach, jest jego autor. Jak chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2015-08-05, 18:15   

melaszka564 napisa/a:

A, co nie jest tak?



Nie tak masz w głowie.

Jak chcesz sobie pogadać, to zapraszam na p.w.
Skończ ten "trolling".
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-08-05, 18:51   

usiek napisa/a:

Jedyną zmanipulowaną osobą w tym temacie jaką widzę, w dodatku o szowinistycznych poglądach, jest jego autor. Jak chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.



Po swoich doświadczeniach stwierdzam tylko fakt - kobiety mają we krwi materializm. Tym się właśnie brzydzę. Nie liczy się to, co człowiek ma we wnętrzu tylko zewnętrzne pierdoły oraz kasa. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że miłość nie istnieje. Ludzie lgną do siebie tylko ze względu na jeden cel - osiągnięcie korzyści i zaspokojenie własnego egoizmu. Kobiety w tym niestety przodują. Jedna drugą by zadziobała byleby mieć dostęp do "koryta".
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2015-08-05, 19:23   

To czego od nas oczekujesz, skoro już pozjadałeś wszystkie rozumy i wiesz wszystko najlepiej?
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2015-08-05, 19:35   

Masz rację kolego.

Tak, kolego. Masz 100 % rację.

KA¯DA KOBIETA TO SUKA. Liczy się tylko to, ile masz hajsu i jaką klatę.
Nie interesuje ich nic, tylko grubość portfela, imprezy, zakupy i lans.

Tak ziomeczku. Olej je wszystkie, bo to bez sensu.

Takiej odpowiedzi oczekiwałeś?.
Zadowolony?.
To skończ.

[ Dodano: 2015-08-05, 19:37 ]
*oczywiście moja wypowiedź jest 100 % ironiczna. Proszę kobiety, nie bierzcie tego do siebie.
**najwyraźniej nasz autor ma ogarniczony umysł, niczym szympans z zoo.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2015-08-05, 19:39   

kenzy1, zapomniałeś jeszcze o długości przyrodzenia.
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Doczy: 04 Pa 2013

   

Wysany: 2015-08-05, 20:00   

11 stron walkowania tego tematu a Ty wciąż jęczysz. Twoim problemem jest uzalanie się. Mi też z kobietami nie idzie, ale wiesz co? Mam to gdzieś, bo są ważniejsze rzeczy na głowie niż rozkminianie tego. Skończ pieprzyc i zbierz swoje dupsko do kupy.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-08-05, 20:46   

~CH~ napisa/a:

11 stron walkowania tego tematu a Ty wciąż jęczysz. Twoim problemem jest uzalanie się. Mi też z kobietami nie idzie, ale wiesz co? Mam to gdzieś, bo są ważniejsze rzeczy na głowie niż rozkminianie tego. Skończ pieprzyc i zbierz swoje dupsko do kupy.



Cóż przynajmniej szczerze powiedziane. :cool:
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2015-08-05, 21:23   

No i właśnie dlatego chciałam zamknąć ten temat :] zaraz zaczną się głosy oburzenia i będziecie debatować czy kobiety są głupie, na czym im zależy i czy wszystkich to dotyczy. Moim zdaniem gość po prostu trolluje bo to doprawdy ciekawe, że 10 stron pisał ok, a potem dopiero zaczęły się lamenty i prowokacyjne teksty. Ogólnie są dwie opcje w tym momencie: albo jest prowokatorem marnującym swój i nasz czas, albo idiotą. Albo jedno i drugie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Doczy: 11 Lip 2015

Skd: Maruhaina

   

Wysany: 2015-08-05, 21:36   

Damn napisa/a:

No i właśnie dlatego chciałam zamknąć ten temat :] zaraz zaczną się głosy oburzenia i będziecie debatować czy kobiety są głupie, na czym im zależy i czy wszystkich to dotyczy. Moim zdaniem gość po prostu trolluje bo to doprawdy ciekawe, że 10 stron pisał ok, a potem dopiero zaczęły się lamenty i prowokacyjne teksty. Ogólnie są dwie opcje w tym momencie: albo jest prowokatorem marnującym swój i nasz czas, albo idiotą. Albo jedno i drugie.



Hola, hola Pani Moderator. :-x Czym innym jest pojazd po kobietach, które z różnych powodów są skreślone na amen, czy po ludziach, którzy przez swoje zachowanie nie mogą liczyć na pobłażanie w żadnym zakresie, a czym innym wchodzenie w tylną część ciała, aby wyjść na tego poprawnego. Byłem, jestem i będę niepoprawny politycznie. Moja sygnatura, to wyraża. Guzik mnie obchodzi, co kto o mnie myśli.
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-08-05, 21:44   

Cytat:

Krowie nie przetłumaczysz.


proszę mi tu zwierząt nie obrażać, krowy mają w sobie więcej człowieczeństwa niż my sami.
:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com