Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-08-07, 00:43

Autor

Wiadomo¶æ

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 12:29   

Krit napisa³/a:

Czekaj, czekaj. Jak sądzę masz jakieś koleżanki - takie osoby, z którymi gadasz na fejsiku, na uczelni, poza nią i tak dalej.

SERIO KA¯DA ODMAWIA JAK PYTASZ CZY WYSKOCZY NA PIWO/KAWÊ/DO KINA?! Nawet jak się dobrze normalnie dogadujecie? Ciężko mi w to uwierzyć



To trudne do uwierzenia, ale niestety jest tak jak pisałem. Nie wiem, czy mam jakieś krwiożercze kły, czy pachnę siarką. Wyczerpałem wszelkie racjonalne powody tego stanu rzeczy. :zalamany:
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-12, 14:12   

Daruj sobie te baby. Szkoda nerwów ;)
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 17:06   

~CH~ napisa³/a:

Daruj sobie te baby. Szkoda nerwów ;)



W sumie chyba jedyne racjonalne wyjście z całej sytuacji. :]
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-12, 18:05   

melaszka564 napisa³/a:

~CH~ napisa³/a:

Daruj sobie te baby. Szkoda nerwów ;)



W sumie chyba jedyne racjonalne wyjście z całej sytuacji. :]

Dokładnie. Bierzcie się za facetów.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 18:24   

Jimmy FoX napisa³/a:

melaszka564 napisa³/a:

~CH~ napisa³/a:

Daruj sobie te baby. Szkoda nerwów ;)



W sumie chyba jedyne racjonalne wyjście z całej sytuacji. :]

Dokładnie. Bierzcie się za facetów.



Eee tam. Lepiej chyba z braku laku przerzucić się na samice, ale... innych gatunków. :padam:
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-12, 18:27   

melaszka564 napisa³/a:

Eee tam. Lepiej chyba z braku laku przerzucić się na samice, ale... innych gatunków.


Bez przesady. Przestan szukac na sile, to moja rada.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 18:31   

mala_mii napisa³/a:

melaszka564 napisa³/a:

Eee tam. Lepiej chyba z braku laku przerzucić się na samice, ale... innych gatunków.


Bez przesady. Przestan szukac na sile, to moja rada.



W sumie masz rację. Jak jest mi pisane bycie starym kawalerem, to będę nim. :-D
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-12, 18:35   

Masz 22 lata dopiero i to wcale nie znaczy, ze nim bedziesz. Faceci po 30 czy 40 sa singlami i nawet o sobie tak nie sadza.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-12, 18:41   

najłatwiej sie podrywa w wieku gimnazjalnym, jak wtedy zaklepiesz to mozesz miec na lata niezłą laskę, potem w wieku studenckim i wyżej zasady są zawsze takie same:
1. obracaj sie wśród dziewczyn np imprezy
2. zagaduj do nich

jak będziesz sie tego trzymał to musisz w końcu znaleźć jakąś łanie, nie ma siły po prostu
bycie atrakcyjnym pomaga jak szukasz chętnych na przygodny seks, ale do związku zawsze wygrywa charakter, możesz być rudy mieć szpetną morde a i tak masz szanse na ładną laske. Troche trudniej mają ci co nie bujają się nigdzie ze swoim towarzystwem ale nawet tzw nolify znajduja czesto laski jak z okładek.

Jeśli trzymasz sie tych punktow i dalej nie idzie znaczy ze musisz nad soba popracowac - nie mam na mysli wygladu
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 19:07   

Jest jeszcze jedno wyjście. Zakon...
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 19:27   

Cytat:

najłatwiej sie podrywa w wieku gimnazjalnym, jak wtedy zaklepiesz to mozesz miec na lata niezłą laskę


W wieku gimnazjalnym, kiedy przeciętny związek Na Całe ¯ycie trwa góra dwa tygodnie?

Cytat:

potem w wieku studenckim i wyżej zasady są zawsze takie same:
1. obracaj sie wśród dziewczyn np imprezy
2. zagaduj do nich

jak będziesz sie tego trzymał to musisz w końcu znaleźć jakąś łanie, nie ma siły po prostu
bycie atrakcyjnym pomaga jak szukasz chętnych na przygodny seks, ale do związku zawsze wygrywa charakter, możesz być rudy mieć szpetną morde a i tak masz szanse na ładną laske. Troche trudniej mają ci co nie bujają się nigdzie ze swoim towarzystwem ale nawet tzw nolify znajduja czesto laski jak z okładek.


Porada typu: "Jak chcesz schudnąć, to zacznij się odchudzać". Zero konkretów.
Swoją drogą jak facet ma szpetną mordę, to na bycie w związku z ładną dziewczyną ma w zasadzie zerową szansę. No chyba, że jest generalnie zadbany, ma klasę (i kasę nierzadko), ciekawą osobowość, pasje, jest ambitny, nietuzinkowy i charyzmatyczny - wtedy faktycznie wszelkie drzwi stoją przed nim otworem. Z tym, że takich mężczyzn jest może garstka. Większość z nich to paskudne fleje pozbawione ambicji, którym wydaje się, że z racji samego istnienia należy im się harem dziewczyn z rozkładówki CMK-u. Zawsze mnie śmieszy, jak takie wypierdki mamuta podbijają do pięknych kobiet z klasą, a potem wracają z kwitkiem i próbują przekonać samych siebie, że "Suka i tak nie była mnie warta".
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2015-07-12, 19:54   

Chat Noir napisa³/a:

Swoją drogą jak facet ma szpetną mordę, to na bycie w związku z ładną dziewczyną ma w zasadzie zerową szansę. No chyba, że jest generalnie zadbany, ma klasę (i kasę nierzadko), ciekawą osobowość, pasje, jest ambitny, nietuzinkowy i charyzmatyczny - wtedy faktycznie wszelkie drzwi stoją przed nim otworem. Z tym, że takich mężczyzn jest może garstka. Większość z nich to paskudne fleje pozbawione ambicji, którym wydaje się, że z racji samego istnienia należy im się harem dziewczyn z rozkładówki CMK-u. Zawsze mnie śmieszy, jak takie wypierdki mamuta podbijają do pięknych kobiet z klasą, a potem wracają z kwitkiem i próbują przekonać samych siebie, że "Suka i tak nie była mnie warta".



Pisałem już, że znam proporcje Mocium Panie. :) Księżniczki, czy jakieś Playmate Roku nie oczekiwałem i nie oczekuję. To już nie ten wiek gdy facet fascynuje się urokami pokątnej masturbacji... :mrgreen:
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 19:59   

Odpowiedziałem jedynie na "mądre" porady krula umiłowanego. Zupełnie nie rozumiem, skąd u wielu facetów przekonani, że mogą wyglądać na pół dupy zza krzaka, pracować na czarno za 1000 zł miesięcznie, chodzić w spranych bawełnianych dresach i jednocześnie podrywać piękne, inteligentne kobiety z klasą. Dla takiej kobiety sama rozmowa z takimi samcami omega to już upokorzenie. Celujcie w swój target.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:03   

Chat Noir napisa³/a:

W wieku gimnazjalnym, kiedy przeciętny związek Na Całe ¯ycie trwa góra dwa tygodnie?


Nie kazdy. Mialam kolezanka od gim jest w zwiazku, a skonczyla juz srednia.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 20:05   

Twoja koleżanka to wyjątek od reguły. Zdecydowana większość tego typu "związków" szybko się rozpada.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com