Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ruess  

User



Do³±czy³a: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-23, 22:51   

Muzułmanizm jak dla mnie wcale nie powinien istnieć.
_________________
To żaden wyczyn mówić kobiecie, że jest piękna, wyczynem jest sprawić, że sama w to uwierzy...
 

DreamLiner  

Wymiatacz

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Mar 2013

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2013-05-24, 16:12   

Cytat:

trzeba je zniszczyc na wszelkie mozliwe spsoby


Przecież masowo mordując ich zniżyłbyś się do ich poziomu. A poza tym skoro dla cb rozwiązaniem są masowe mordy no to nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji.
_________________
Wszechświat jest piękny.
Wystarczy spojrzeć w niebo
:oczami:
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-24, 20:04   

Cytat:

Muzułmanizm jak dla mnie wcale nie powinien istnieć.


Islam ....
Ja do arabów nic nie mam ale nie podoba mi się Islam gdyż propaguje antysemityzm i właściwie to jest wrogi do wszystkiego co nie muzułmańskie
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-05-24, 21:07   

Rhagar14 napisa³/a:

gdyż propaguje antysemityzm i właściwie to jest wrogi do wszystkiego co nie muzułmańskie



Cóż, w dużym stopniu propagandę antymuzułmańską tworzą właśnie ¯ydzi, napuszczają ich na chrześcijan i odwrotnie
_________________
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-24, 22:38   

Pokaż mi jakieś nagranie ukazujące propagandę Izraela wobec Muzułmanów
ja ci mogę pokazać filmy w których Muzułmanie nawołują do mordowania ¯ydów . Prawda jest taka , że ¯ydzi bardziej szanują Arabów niż Arabowie ¯ydów
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-05-24, 23:01   

Dopóki nie odwalają przesadnych hec, to niech sobie będą. A jak zaczną je odwalać, to odpowiadać siłą. Przed wojną też pobłażliwie traktowano Hitlera i stało się, co się stało.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-05-24, 23:03   

sacharon napisa³/a:

A jak zaczną je odwalać, to odpowiadać siłą


Wtedy już tej siły nie będzie
_________________
There can be only one
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-05-25, 00:04   

Jak ZACZN¡ odwalać, wtedy użyć siły, by nie zdążyli rozwinąć skrzydeł.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-25, 13:30   

Rhagar14 napisa³/a:

ja ci mogę pokazać filmy w których Muzułmanie nawołują do mordowania ¯ydów


Wizyta papieża w Londynie, gdzie muzułmanie skandowali "zabić papieża" - chociażby.

Islamizacja postępuje i coś z tym trzeba niewątpliwie zrobić. Nie wyobrażam sobie obcować z wyznawcami tejże religii, przynajmniej tymi ortodoksyjnymi, bo bałbym się najzwyczajniej o swojej życie. Wiadomo, że muzułmanie dążą do globalnej islamizacji i, co zabrzmi trochę banalnie, przejęcia władzy nad światem - wcale nie tylko jeśli chodzi o religię, ale panowanie ogólnie. Wystąpienia muzułmańskie powinny być tępione. Poza tym, skoro muzułmanie nie wykazują się właściwie żadną tolerancją w stosunku do innych, dlaczego inni mają tę tolerancję okazywać. ¦wietnym przykładem jest zamknięcie kobiety, której nazwiska nie pamiętam, w więzieniu za domniemaną obrazę Mahometa, długie jej przetrzymywanie(chyba dotychczas), przy czym kompletne upokorzenie i wyniszczenie - pokój bez okien, "winna" musi załatwiać się w tym samym pomieszczeniu, w którym mieszka, nie może w ogóle go opuszczać, straszne. Zachęcam do artykułu na ten temat. Nie ukrywam - bałbym się przy ortodoksyjnym muzułmaninie wygłosić swoje poglądy.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-26, 14:30   

Poczytajcie tutaj:
http://www.wykop.pl/ramka...nie-jest-islam/
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-26, 14:43   

Cytat:

Wizyta papieża w Londynie, gdzie muzułmanie skandowali "zabić papieża" - chociażby.


Dobrze i co z tego ja pytałem się o filmy z jakiś stacji Izraela gdzie się mówi źle o muzułmanach . W to , że muzułmanie skandowali takie hasła to nie wątpię
 

Hayaishi  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-26, 14:55   

Ciekawe. I to bardzo. Niemniej nie zmienia to mojego punktu widzenia: Jeżeli chcą wierzyć w Allacha to ich sprawa, ale wara im od wyznawców Judaizmu i Chrześcijaństwa. Jestem tolerancyjny i mógłbym nawet mieszkać obok Muzułmanów, gdyby nie próbowali mnie przeciągnąć na Islam.
Poczytajcie też sobie "Szatańskie wersety".
_________________
Ciemność nie przezwycięży ciemności.
Uczyni to tylko światło.
Nienawiść nie przezwycięży nienawiści.
Może to zrobić jedynie miłość.


Per Aspera Ad Astra
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-26, 16:32   

Rhagar14 napisa³/a:

Dobrze i co z tego ja pytałem się o filmy z jakiś stacji Izraela gdzie się mówi źle o muzułmanach . W to , że muzułmanie skandowali takie hasła to nie wątpię

Poparłem jedynie Twój argument, chyba źle mnie zrozumiałeś.

Ciekawą lekturą, sprzedającą się świetnie w kręgach muzułmańskich, szczególnie tych antysemickich, jest "24 protokoły mędrców Syjonu". Odsyłam - http://pl.wikipedia.org/w...c%C3%B3w_Syjonu
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2013-05-26, 23:31   

Muzułmanie ok dopóki siedzą cicho i nie próbują walczyć z europejską kulturą zycia, jak zaczną na siłę pokazywać swoje poglądy to wziąść i ich skutecznie uciszyć...

Wiadomo że oni na siłę chcą dążyć do islamizacji świata, tylko że w takim świecie nie da się żyć, nie wolno robić niczego co wedle nich jest sprzeczne z koranem, kobiety slużą jedynie do rodzenia dzieci i to jest ich jedyne prawo, to jest na maxa chore i porą...ane.
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2013-05-27, 01:14   

Jestem mocno uprzedzony do Islamu z kilku powodów. Częściowo przez media, częściowo przez to co ogólnie się dzieje w Europie za ich pomocą ale szczególnie przez to, że znam pewnego muzułmanina, przeprowadził się do Polski w wieku 10 lat i jest naprawdę mądrym i miłym gościem tylko, że gdy temat ogólnej rozmowy zejdzie na religię, to się rzuca wszystkim do gardeł. Nie daj boże ktoś się odezwie na temat wojny w Afganistanie lub jakiegoś aktu terroryzmu z "ich" strony - kilkadziesiąt minut krzyku jacy to oni są poszkodowani i nikt nie szanuje "ich" kultury i są doświadczeni przez wojnę i takie tam.
Według mnie fanatyzm w każdej wersji jest zły, tym bardziej gdy narzucasz go ludziom dookoła i tym bardziej, że nie "u siebie".
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com