Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-23, 16:36   MuzuÅ‚manie w Europie

Jestem ciekawa co sądzicie o muzułmanach w Europie - powinni mieć swoje miejsce i tu czy nie ? Zakładam temat w związku z zamordowaniem w Londynie żołnierza - o czym jest teraz głośno.
Czy powinniśmy wziąć przykład z Japonii, gdzie wyznawcy islamu nie dostaną obywatelstwa i nie maja prawa szerzyć tej religii ?
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-23, 17:05   

To co się wyprawia to chyba jakiś mało śmieszny żart. Cała ta poprawność polityczna dawno już przekroczyła granice rozsądku. Sami muzułmanie mi nie przeszkadzają, dopóki nie dochodzi do chorej sytuacji, w której przyjeżdżają do jakiegoś państwa i wymagają by jego obywatele przystosowywali się do ich kultury. W ich przypadku to chyba jednak nie możliwe... Zacząłbym od niedawania im żadnych zasiłków, opieki medycznej i ogólnie pojętego socjalu. Droga do obywatelstwa powinna być długa i kręta. Już to powinno ich przystopować. Nie wiem jak wygląda sytuacja w Japonii, ale jeśli jest faktycznie jak piszesz to tylko im pogratulować zdrowego podejścia do tematu. Polska szczęście w nieszczęściu jest za biedna by mogli doić budżet państwa i wygodnie żyć, dlatego na razie wybierają bogatsze kraje. Ponadto u nas społeczeństwo nie jest jeszcze do końca ogarnięte dziwną modą bycia bezgranicznie tolerancyjnym.
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-23, 17:06   

Krótko, zwięźle i na temat.... i w najgrzeczniejszych słowach jakie tylko mogę wyrazić: wywieźć ten brud tam, skąd przybył. To tak jakby ktoś wszedł do mojego domu i mi powiedział: "ta szafa nie może tutaj stać, przesunę ją do rogu. A tak w ogóle to przynieś mi piwa, ty obrzydliwy niewierny motłochu!".
Wywieźć ten brud, i to jak najszybciej zanim się rozpanoszy jeszcze bardziej i bardziej, oni NIE MAJ¡ prawa w Europie mieszkać, a to ze względu na zbyt duże różnice kulturowe. Ale nie tak łatwo, lewacy ich chronią, już dawno otworzyli ową puszkę pandory...
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-23, 17:09   

Wedlug mnie muzlumanie to nie ludzie tylko robactwo i powinno sie ich z Europy wywalic na zbity pysk, albo co lepsze zrobic to samo co Hitler z zydami. Chyba kazdy kto mial z tym scierwem jakakolwiek stycznosc (np na wyjezdzie za granice) ma o nich negatywna opinie. A co do drugiej kwestii, Japonczykow jako narod bardzo cenie i nie wiedzialem nawet ze maja u siebie takie prawo, tym bardziej w tym momencie ich cenie. I tak, uwazam ze w Europie powinno byc identycznie. Ale nigdy tu tak nie bedzie znajac zycie bo w Europie jest za duzo uposledzonego lewactwa i bezgranicznej tolerancji, na czym cala Europa zachodnia i polnocna sie kiedys niezle przejedzie i szczerze im tego wlasnie zycze, zreszta jak widac juz zaczyna sie to dziac.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-05-23, 18:10   

Zapominamy o tym, że w Polsce żyją muzułmanie, którzy wpisani są w naszą kulturę. Chociażby Tatarzy. Od wielu pokoleń zamieszkują Wschodnie tereny kultywując swoją tradycję. Zapewniam, że w niewielu miejscach zostałam tak ciepło przyjęta, jak w Kruszynianach. Zresztą można tam zobaczyć niesamowity meczet.

Dlatego nie uogólniajmy. To tak, jak powielanie stereotypów o Polakach pijakach żyjących na zasiłku na wyspach.

Dla mnie problemem są tylko i wyłącznie fundamentaliści. Jeżeli o nich chodzi to zamknęłabym granicę. Widziałam do czego są zdolni w Indiach.
_________________
Drugs&hugs.
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-23, 18:38   

slow napisa³/a:

Zapominamy o tym, że w Polsce żyją muzułmanie, którzy wpisani są w naszą kulturę. Chociażby Tatarzy. Od wielu pokoleń zamieszkują Wschodnie tereny kultywując swoją tradycję. Zapewniam, że w niewielu miejscach zostałam tak ciepło przyjęta, jak w Kruszynianach. Zresztą można tam zobaczyć niesamowity meczet.

Dlatego nie uogólniajmy. To tak, jak powielanie stereotypów o Polakach pijakach żyjących na zasiłku na wyspach.

Dla mnie problemem są tylko i wyłącznie fundamentaliści. Jeżeli o nich chodzi to zamknęłabym granicę. Widziałam do czego są zdolni w Indiach.



Ale my rozmawiamy o tych "złych" muzułmanach, islamistach co odcinają głowy niewiernym, a nie tym "niewinnym" muzułmanom jak Tatarzy. :luka:
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-05-23, 19:27   

Państwo nic z tym pewnie nie zrobi, ale mam nadzieje, że lokalne społeczeństwo weźmie sprawy w swoje ręce. Ja bym nie odpuścił, gdyby brudas zranił mojego znajomego. W takich sytuacjach nie ma podziału na dobrych czy złych. To samo z cyganami w naszym kraju, których z miłą chęcią bym pogonił. Ile to razy można było usłyszeć o przemocy Romów wobec nas, Polaków?

Jestem tolerancyjny, ale nie można udawać, że pada deszcz w momencie, kiedy ktoś nam pluje w twarz.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-05-23, 20:05   

migel napisa³/a:

Ale my rozmawiamy o tych "złych" muzułmanach, islamistach co odcinają głowy niewiernym, a nie tym "niewinnym" muzułmanom jak Tatarzy.


A, którzy to są Ci źli? A niewinni?

Jedni są bardziej, a drudzy mniej czyści?

Jakkolwiek chciałabym być w tej kwestii tolerancyjna, to zwyczajnie trudno jest mi przekonać się do arabów.
_________________
Drugs&hugs.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2013-05-23, 20:57   

Problemem nie są muzułmanie jako tacy, a właśnie ci, którzy przyjeżdżają w celu żerowania na miejscowej ludności żyjąc na zasiłkach. Odebranie przywilejów socjalnych sprawiłoby, że większość muzułmanów w ogóle nie interesowałoby przeniesienie się do Europy.
Przykład Tatarów jest chybiony, bo to grupa dość mocno zasymilowana z Polską. Ale Islam jako taki jest faktycznie religią zbrodniczą i wmawianie, że jest inaczej to zwykłe zakłamywanie rzeczywistości.
Państwo powinno dużo surowiej podejść też do zamieszek. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie jakaś dzielnica jest opanowana przez młodocianych bandytów, a nie zjawia się tam regularne wojsko żeby zwyczajnie spacyfikować ich siłą.
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-23, 21:36   

slow napisa³/a:

migel napisa³/a:

Ale my rozmawiamy o tych "złych" muzułmanach, islamistach co odcinają głowy niewiernym, a nie tym "niewinnym" muzułmanom jak Tatarzy.


A, którzy to są Ci źli? A niewinni?

Jedni są bardziej, a drudzy mniej czyści?

Jakkolwiek chciałabym być w tej kwestii tolerancyjna, to zwyczajnie trudno jest mi przekonać się do arabów.


Dla mnie są, może mało to widać, ale jednak, 2 grupy: źli to ci fundamentalni, którzy mają koran zamiast mózgu, i Ci drudzy to tacy "bardziej cisi", siedzący tam gdzie są. Sęk w tym, że Ci pierwsi zagłuszają drugich, a ci drudzy, spokojni czasem padają ofiarą tych fundamentalistów, islamistów. Na liveleak można gdzieś było zobaczyć egzekucję na tych "normalnych" muzułmanach, przez tych złych. A Ci źli właśnie się rozpanoszyli po Europie, bo oni w tej swojej durnej książeczce mają napisane, że ich świętym obowiązkiem jest wyzyskiwanie niewiernych, czyli po prostu pobieranie socjalu. Oni pobieranie socjalu widzą jako obowiązek muzułmanina. Wywalić ten brud i tyle. Jak tak dalej pójdzie, to za parę lat te islamskie świnie jak będą rodzić 6 dzieci co jakiś czas, to strach pomyśleć...
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-23, 22:10   

Islam doskonale pokazuje czym jest religia i jakie konsekwencje ze sobą niesie . Rozwiązanie problemu muzułmanów w Europie jest proste ateizm państwowy . Natomiast wypędzanie ludzi z kraju to nigdy nie jest dobry pomysł i świetnie obrazuje to historia Hiszpanii
 

DreamLiner  

Wymiatacz

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Mar 2013

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2013-05-23, 22:10   

Cytat:

albo co lepsze zrobic to samo co Hitler z zydami


Nie no bez przesady bądź co bądź to też ludzie.

No nie mam o nich dobrego zdania trochę za bardzo podchodzą do tego całego islamu. Co to każdy musi być muzułmaninem, a jak nie jest to jest niewiernym? To trzeba mieć trochę nie pokolei.
_________________
Wszechświat jest piękny.
Wystarczy spojrzeć w niebo
:oczami:
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-23, 22:29   

Rhagar14 napisa³/a:

Islam doskonale pokazuje czym jest religia i jakie konsekwencje ze sobą niesie . Rozwiązanie problemu muzułmanów w Europie jest proste ateizm państwowy . Natomiast wypędzanie ludzi z kraju to nigdy nie jest dobry pomysł i świetnie obrazuje to historia Hiszpanii


Islam to nie religia, tylko zbiór wartości, poglądów różnorakich, w tym politycznych itp. Z religią to niewiele ma wspólnego. Ateizm państwowy nic nie da, bo tylko nie dość, że rozjuszy islamistów bardziej, to jeszcze rozjuszy katolików. Już lepiej zdeportować tych kozoje*ców do ich krain mlekiem i miodem płynących, skoro im tak źle w Europie.



Albo wysłać ich wszystkich...gdzieś na Antarktydę, Ocean Spokojny czy bezludną wyspę :mrgreen:
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-23, 22:48   

DreamLiner napisa³/a:

Nie no bez przesady bądź co bądź to też ludzie.



Oni o tym policjancie ktorego z taka radoscia katowali nie mysleli jak o czlowieku. Zreszta mozna by tu podac mase przykladow ze to ludzie tylko z wygladu, mentalnie to robactwo jak juz powiedzialem i trzeba je zniszczyc na wszelkie mozliwe spsoby, im dluzej Europa z tym bedzie zwlekac, tym bedzie ich wiecej, bo mnoza sie jak karaluchy czy szczury. Polecam tez poczytac co aktualnie robia w Sztokholmie.

A porownanie potomkow dawnych tatarow zasiedlajacych ziemie Polskie z imigrantami ze bliskiego wschodu czy afryki, jest niezbyt trafne.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-05-23, 22:49   

Makabraa napisa³/a:

Czy powinniśmy wziąć przykład z Japonii, gdzie wyznawcy islamu nie dostaną obywatelstwa i nie maja prawa szerzyć tej religii ?



Zasada jest prosta. Przyjeżdżajcie sobie, ale pamiętajcie, że jesteście w Polsce, w gościach i to my tu ustalamy zasady. Prawo jest polskie, główna religia to katolicyzm a jak się nie podoba to wracajcie sobie.
Jak się wykryje jakieś grupki które chcą robić burdy itd, od razu wypad z kraju. Bez żadnego gadania. A ci sympatyczni polacy-muzłumanie niech sobie żyją, żaden problem. Wtedy nie było by takiej agresji między nami i byłby porządek
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com