Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-27, 09:50   

Ja jako że jestem muzułmanką powiem, że wiele wiem na temat Islamu i muzułmanów.
Znam muzułmanów Polaków, konwertytów, w Katowicach jest meczet, Polscy muzułmanie zachowują się zupełnie inaczej niż Ci z krajów Arabskich, Pakistanu, Bangladeszu itp. Ich kultura jest chora! Ich kultura, tradycje i obyczaje są ważniejsze od Islamu, przeplatają się z Islamem i tworzą z tej pięknej religii coś co każe im gwałcić kobiety, zabijać niewiernych i podcinać zwierzętom gardła na środku ulicy. Polscy muzułmanie jako konwertyci nie żyjący wśród tej chorej kultury dziczy, mordowania i traktowania kobiet jak psów, oni wyznają prawdziwy Islam, religię, w której nikt nie ma prawa zabić drugiego człowieka, gdzie kobieta jest ważniejsza od mężczyzny przez to, że rodzi mu dzieci i jest delikatniejsza od mężczyzny. Znam wielu muzułmanów Polaków i muzułmanki Polki, oni są zupełnie inni niż np. Arabscy muzułmanie. Oni w rodzinie się szanują, mąż szanuje żonę i dzieci, nikt nikomu nie podkłada bomb, pomagają sąsiadom i biednym, bo tak właśnie każe Islam. Prawdziwy Islam. A nie Islamopodobne coś, co powstało w połączeniu Islamu z chorą, brutalną i niesprawiedliwą kulturą bliskiego wschodu.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-27, 10:50   

Khair Udin napisa³/a:

Ja jako że jestem muzułmanką powiem, że wiele wiem na temat Islamu i muzułmanów.
Znam muzułmanów Polaków, konwertytów, w Katowicach jest meczet, Polscy muzułmanie zachowują się zupełnie inaczej niż Ci z krajów Arabskich, Pakistanu, Bangladeszu itp. Ich kultura jest chora! Ich kultura, tradycje i obyczaje są ważniejsze od Islamu, przeplatają się z Islamem i tworzą z tej pięknej religii coś co każe im gwałcić kobiety, zabijać niewiernych i podcinać zwierzętom gardła na środku ulicy. Polscy muzułmanie jako konwertyci nie żyjący wśród tej chorej kultury dziczy, mordowania i traktowania kobiet jak psów, oni wyznają prawdziwy Islam, religię, w której nikt nie ma prawa zabić drugiego człowieka, gdzie kobieta jest ważniejsza od mężczyzny przez to, że rodzi mu dzieci i jest delikatniejsza od mężczyzny. Znam wielu muzułmanów Polaków i muzułmanki Polki, oni są zupełnie inni niż np. Arabscy muzułmanie. Oni w rodzinie się szanują, mąż szanuje żonę i dzieci, nikt nikomu nie podkłada bomb, pomagają sąsiadom i biednym, bo tak właśnie każe Islam. Prawdziwy Islam. A nie Islamopodobne coś, co powstało w połączeniu Islamu z chorą, brutalną i niesprawiedliwą kulturą bliskiego wschodu.



Kobieta ważniejsza od mężczyzny? Szanują żonę? Nie mają prawa zabić drugiego człowieka? Jesteś pewna, że to nie katolicy? :hyhy: Przecież w Koranie jest jasno napisane, żeby "zabijać niewiernych" (mordy na żołnierzach w Londynie i we Francji, honorowe zabójstwa), "wyzyskiwać ich" (pobieranie socjalu) itp. itd. A to, że Ci "polscy muzułmanie" nie stosują się do tych przykazań, to nie wiem czy oni są tacy muzułmańscy. Działają wbrew ich świętej księgi.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-27, 11:02   

A czy znasz jakiegokolwiek Polskiego muzułmanina, żeby mieć jakieś zdanie na ten temat? Koran... Wymaga interpretacji, nie możemy interpretować go dosłownie. Sunnici oprócz Koranu uznają jeszcze Sunnę, czyli zapisy z życia proroka Mohameda. Więc nie tylko Koran jest źródłem wiary jak widać.

Honorowe zabójstwa nie mają nic wspólnego z Islamem a jedynie z kulturą w krajach Arabskich. Muzułmanin nie ma prawa zranić nikogo kto sam nie stoi z bronią naprzeciwko aby zranić jego. Tak samo prawdziwy muzułmanin musi szanować swoją żonę/kobietę.

Cytat:

O wy, którzy wierzycie! Nie jest wam dozwolone, abyście dziedziczyli kobiety wbrew ich woli. I nie przeszkadzajcie im zabrać część tego, co im daliście, chyba że dopuszczą się jakiegoś wszeteczeństwa oczywistego. Obchodźcie się z nimi w sposób przyzwoity. A jeśli czujecie względem nich wstręt, to, być może, czujecie wstręt do czegoś, w czym Bóg umieścił wielkie dobro.



= Nawet jeśli mu coś w niej nie pasuje, musi to zaakceptować, bo Bóg ukrył w tym coś doskonałego.

Tak samo jak w Koranie pisze:

Cytat:

[...] pozostawiajcie je w łożu i bijcie je!



Jeśli każdy to zinterpretuje dosłownie to popełni grzech. W oryginalnym koranie po Arabsku jest słowo, które tłumaczy się na "bijcie je!" - żony. Ale jedno słowo w Arabskim ma miliony znaczeń. To słowo, błędnie przetłumaczone znaczy tak na prawdę nie tyle 'bijcie' co 'odsuwajcie się od nich' - np. jeśli żona robi coś źle, trzeba się od niej odsunąć, np. nie spać z nią, nie odzywać się do niej na jakiś czas, ale nigdy nie bić! Są dwa etapa kiedy żona jest, jak to się mawia 'nieposłuszna' - nie, nie bije się jej. Na początku się z nią rozmawia, jeśli ten etap zawiedzie, odsuwa się od niej na jakiś czas. I uwierzcie, wszędzie tak robią, nawet Polacy! Jak żona robi coś źle, mąż z nią rozmawia a jak znów robi źle, to on się obraża i nie odzywa do niej.

I tak bym mogła pisać i pisać, bo Islam jest religią ogromną, która owija każdą dziedzinę ludzkiego życia. To nawet nie jest tylko religia ale i styl życia.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-27, 11:16   

A czym w takim razie jest Dzihad, nawolujacy do zabijania niewiernych i znany juz od sredniowiecza? Nie watpie ze Polscy muzlumanie moga zachowywac sie inaczej niz Ci z bliskiego wschodu, jednak mimo wszystko mysle ze Islamu nie powinno byc dla dobra nas wszystkich. Sama zauwazasz co te robactwo z bliskiego wschodu wyrabia, a koran odpowiednio interpretowany jest motorem do takich a nie innych zachowan tej dziczy.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2013-05-27, 11:57   

Hmm, kobiety ważniejsze od mężczyzn?
2:223 Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!
4:34 "Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki! "
Hmm, pokojowa religia?
2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
8:17 To nie wy ich zabijaliście, lecz Bóg ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Bóg rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego. Zaprawdę, Bóg jest słyszącym, wszechwiedzącym!
4:56 Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!
4:89 Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!

No, myślę, że nie ma sensu więcej cytować...
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-05-27, 12:09   

shadow lord napisa³/a:

robactwo z bliskiego wschodu


Ręce mi opadły, dosłownie. Nie rozumiem jakim prawem możesz czegokolwiek od kogokolwiek oczekiwać reprezentując taką postawę. Zwłaszcza szacunku, o którym tu tak szumnie rozprawiacie.

Fanatyzm z każdej pięknej religii tworzy zbiór bezsensownych, wykluczających się wzajemnie reguł, ale nie powinniśmy wrzucać wszystkich do jednego worka. Trochę realizmu i surowej oceny sytuacji, ludzie, świat nie jest czarno-biały.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-27, 12:19   

Porcelana. napisa³/a:

shadow lord napisa³/a:

robactwo z bliskiego wschodu


Ręce mi opadły, dosłownie. Nie rozumiem jakim prawem możesz czegokolwiek od kogokolwiek oczekiwać reprezentując taką postawę. Zwłaszcza szacunku, o którym tu tak szumnie rozprawiacie.



A oni nas szanuja, zerujac na socjale i wprowadzajac tu swoje zwierzece zasady? Dla mnie to bylo, jest i bedzie robactwo, ktore powinnismy czym predzej zdeptac, nim "zje" nas i nasza Europejska kulture od srodka.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-27, 12:42   

Cytat:

A czym w takim razie jest Dzihad, nawolujacy do zabijania niewiernych i znany juz od sredniowiecza?



Kod:
Czym jest Dżihad w Islamie?

Dżihad jest często mylnie określany jako "święta wojna", jednak prawdziwym znaczeniem dżihadu jest: ciągła walka o zachowanie własnej wiary i obrona prawa do wolności wyznania. Dżihad jest praktyką religii w obliczu ucisku i prześladowania, które wynika z własnych, nadprzyrodzonych lub ludzkich ograniczeń.

Chciałbym podkreślić że Islam nie wzywa do przemocy, a wręcz przeciwnie, ponieważ nauka Boga w Islamie znosi i zakazuje wszelkich form przemocy i terroryzmu, w stosunku do muzułmanów i nie-muzułmanów. Islam ponadto wzywa do pokoju, współpracy, sprawiedliwości i utrzymania szczęścia i dobra dla całej ludzkości.

Islam nakłada obowiązek na muzułmanów aby stali przy uciskanych, niezależnie od ich rasy, koloru skóry, religii lub przynależności, i aby powiedzieli NIE ciemiężcy, wzywając go aby odpowiedział głosem rozsądku i sprawiedliwości w stosunku do uciskanych.

Istnieją cztery rodzaje dżihadu: dżihad-nafs (dżihad przeciwko sobie samemu) i dżihad ash-Shaytan (dżihad przeciw Szatanowi) są one obowiązkowe dla każdego muzułmanina, który czuje się odpowiedzialny przed Bogiem. Dżihad przeciwko Munafiqin (hipokrytom) i kuffar (niewiernym), oraz dżihad przeciwko liderom ucisku i innowacji, są one obowiązkowe w Islamie dla całej społeczności muzułmańskiej.

1. Dżihad-nafs (dżihad przeciwko sobie samemu): opiera się na wewnętrznej walce człowieka ze słabościami, oraz czynami które powodują jego oddalanie od wypełniania nakazów Boga w Islamie.

Człowiek słaby, który ulega wpływom przestaje kontrolować swoje życie i zatraca cel którym jest życie wieczne w Raju. Wewnętrzna walka ma doprowadzić do korekty swoich zachowań tak aby nasze czyny owocowały dobrem, które zapewni nam łaskę Boga i życie wieczne w Raju. Moim zdaniem jest to filozofia którą powinni praktykować wszyscy wierzący niezależnie od wyznawanej religii.

Dżihad wewnętrzny to również cierpliwe znoszenie trudności i godzenie się z losem którego zrządzenie wynika z wszechmocy i mądrości Boga. Bóg wystawia nas na próbę tak aby poznać nasze reakcje i prawdziwe oblicze naszego serca. Bądźmy cierpliwi i ufajmy Bogu, Jego łasce i miłosierdziu.

2. Dżihad ash-Shaytan (dżihad przeciw Szatanowi):

To odpieranie wątpliwości, przez które Szatan pobudza do osłabienia wiary, oraz odsuwanie ukrytych dążenie które Szatan zasiewa w naszych sercach celem odwrócenia się od religii i Boga. To również nasza wewnętrzna walka.

3. Dżihad przeciwko munafiqin (hipokrytom) i kuffar (niewiernym)

O ile wiemy kim jest hipokryta, to wiem że samo sÅ‚owo ”niewierny” na starcie budzi strach i negatywne skojarzenia. Kim sÄ… niewierni w oczach muzuÅ‚manina i jak z nimi postÄ™pować wedÅ‚ug tego dżihadu? Niewiernymi sÄ… Ci którzy zaprzeczajÄ… pierwszemu filarowi Islamu: ”nie ma bogów poza Jednym Bogiem”. SÄ… to ludzie którzy w brew woli Boga, przypisujÄ… boskie cechy innym ludziom lub przedmiotom, modlÄ…c siÄ™ do nich, nazywajÄ…c ich bogiem itd. Celem tego dżihadu jest przywracanie do prawdy tych którzy czczÄ… innych bogów poza jednym Bogiem. NIE oznacza to rozlewu krwi i zabijania, gdyż najlepszÄ… broniÄ… jest prawda, jÄ™zyk i sÅ‚owo Boże wymierzone w ludzki umysÅ‚ i serce.

Przyznam siÄ™ że sam chciaÅ‚bym aby ludzie przeciwni Islamowi nazywali mnie “niewiernym”, ponieważ okreÅ›lenia dotyczÄ…ce muzuÅ‚manów w najlżejszym sÅ‚owie sÄ… wyrażane jako “terroryÅ›ci”, innych nie bÄ™dÄ™ przytaczaÅ‚. Gdybym zostaÅ‚ nazwany “niewiernym” to bym wiedziaÅ‚ że jestem okreÅ›lany tym sÅ‚owem ze wzglÄ™du na praktykÄ™ mojej religii. W moim przypadku ucieszyÅ‚bym siÄ™ z takiego okreÅ›lenia gdyż miaÅ‚bym szansÄ™ i powód do wytÅ‚umaczenia na czym polega moja religia, czyli wiara w Jednego Boga i Jego przesÅ‚anie zawarte w nauce Islamu.

4. Dżihad przeciwko przywódcom ucisku i innowacji (w religii), jest dzielony na trzy rodzaje w zależności od możliwości człowieka: dżihad ręką (tj. dżihad fizyczny, walka), jeśli jest się w stanie; jeśli nie jest to możliwe, to powinno być to dżihadem własnego języka (np. przez walkę słowem); jeśli nie jest to możliwe, to powinno być to dżihadem własnego serca (tj. przez odczuwanie emocji sprzeciwu).

Sytuacja w której można zastosować taki dżihad wynika z samej definicji czyli na bazie ucisku wymierzonego w stronę wiernych, oraz w sytuacji gdy ktoś próbuje dokonać zmiany w religii, a tym samym występuje przeciw woli Boga i Jego nauce. Taką formę ucisku na całym narodzie możemy obserwować na terenie Palestyny i w strefie Gazy. Sytuacje innowacji w religii i nie Islamskich praktyk widać w zachowaniu sekty Szyitów.

WZYWAM WSZYSTKICH DO D¯IHADU przeciwko własnym słabościom, wpływowi Szatana na nasze postępowanie i do walki wewnątrz naszych serc. Taka walka powinna zaowocować poznaniem prawdy o miłosierdziu Bożym, oraz pomoże nam stać się lepszymi ludźmi w oczach Boga i innych ludzi. Czy taka walka jest czymś złym? Czy Dżihad to zła forma pracy nad sobą? Czy jest coś złego w wysiłku który ma służyć poprawie naszego postępowania?

Na zakończenie, pamiętaj że w Islamie nie ma "świętej wojny", jeśli miałbym użyć takiego określenia to w stosunku do tego co jest wymierzone w stronę Islamu i walki z muzułmanami na całym świecie.


ponad to polecam jeszcze wpis z mojego bloga na temat Jihadu: http://khair-udin.blogspo...rzywdzenie.html

janko, ja już mówiłam, Koran wymaga interpretacji i zrozumienia, nie da się go interpretować dosłownie, poza tym, z oryginalnej wersji Arabskiej Koranu po przetłumaczeniu na inne języki, wychodzą różne rzeczy, więc najlepiej jest czytać i rozumieć ten Arabski, o tym wszystkim już napisałam wcześniej ale kto by tam czytał moje posty...
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-27, 13:34   

Khair Udin napisa³/a:

Cytat:

A czym w takim razie jest Dzihad, nawolujacy do zabijania niewiernych i znany juz od sredniowiecza?



[code]Czym jest Dżihad w Islamie?

Dżihad jest często mylnie określany jako "święta wojna", jednak prawdziwym znaczeniem dżihadu jest: ciągła walka o zachowanie własnej wiary i obrona prawa do wolności wyznania. Dżihad jest praktyką religii w obliczu ucisku i prześladowania, które wynika z własnych, nadprzyrodzonych lub ludzkich ograniczeń.

........

ponad to polecam jeszcze wpis z mojego bloga na temat Jihadu: http://khair-udin.blogspo...rzywdzenie.html



A tu cos o tym czym jest dzihad w praktyce ;) http://www.opoka.org.pl/b...swwojna_01.html

A tak z innej beczki i czystej ciekawosci, na Islam przeszlas sama swiadomie, bedac wczesniej chrzescijanka, czy urodzilas sie w rodzinie o tym wyznaniu? :-)
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-27, 13:52   

Ehh... Mała rada. Jeśli chcecie poznać Islam lub jakąkolwiek inną wiarę, nigdy nie patrzcie na jej wyznawców. Bo to są tylko ludzie, którzy popełniają błędy i grzechy.

A co do tematu, ja w Europie Arabów, Pakistańców i innych takich co to wyznają "Islam" nie chcę. Ale Polscy Tatarzy i muzułmanie Polacy jak najbardziej, oni są normalni i nie plują jadem tak jak te brudasy ze wschodu. A miałam z nimi do czynienia.

Cytat:

na Islam przeszlas sama swiadomie, bedac wczesniej chrzescijanka, czy urodzilas sie w rodzinie o tym wyznaniu?



Jestem konwertytkÄ….
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2013-05-27, 14:02   

Khair Udin napisa³/a:

janko, ja już mówiłam, Koran wymaga interpretacji i zrozumienia


Jak w takim razie zinterpretujesz zacytowane przeze mnie fragmenty?

Khair Udin napisa³/a:

poza tym, z oryginalnej wersji Arabskiej Koranu po przetłumaczeniu na inne języki, wychodzą różne rzeczy, więc najlepiej jest czytać i rozumieć ten Arabski


W takim razie rozumiesz arabski, skoro wskazujesz błędy w tłumaczeniu na polski? Czy może znasz inaczej przetłumaczony Koran? Mogłabyś w takim razie napisać jak te fragmenty powinny brzmieć we właściwym tłumaczeniu?
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-27, 14:11   

Tak, rozumiem Arabski, jeśli bardzo Ci zależy na interpretacji fragmentów i dokładnym tłumaczeniu to poślę na PW jak znajdę te fragmenty i przetłumaczę i wyjaśnię, nie zaśmiecajmy tematu teraz i nie róbmy offtopa.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-27, 15:53   

Khair Udin napisa³/a:

A co do tematu, ja w Europie Arabów, Pakistańców i innych takich co to wyznają "Islam" nie chcę. Ale Polscy Tatarzy i muzułmanie Polacy jak najbardziej, oni są normalni i nie plują jadem tak jak te brudasy ze wschodu. A miałam z nimi do czynienia.?



Milo z Twojej strony ze sama jako muzlumanka tez zauwazasz to ze z tymi zwierzetami z bliskiego wschodu jest cos nie tak. Zreszta chyba kazdy kto mial z nimi do czynienia tak twierdzi. Szkoda tylko ze wladze niektorych panstw nie widza w tym problemu. Ja rowniez zeby nie bylo, nie neguje rodowitych Polakow czy innych Europejskich wyznawcow islamu. Byle by tylko byli w mniejszosci.
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-27, 15:55   

Ale co nas interesuje to, że "Koran został źle przetłumaczony i z tego wynika zła interpretacja", skoro ci "rdzenni" muzułmanie odczytują Koran w ich wersji oryginalnej i tak czy siak sieją zło, a nie pokój? Dżihad to eliminacja chrześcijan, co było widać w Sudanie albo teraz w Egipcie. Tysiące chrześcijan zamordowanych, a media milczą, ba, co więcej mordercy nawet nie zostali ukarani - a dlaczego? Bo jeśli chodzi o mordowanie niewiernych to dla muzułmanów to taki obowiązek.

Co do honorowych zabójstw, to to może i jest związane z kulturą a nie religią, ale jeśli te brudasy żyjące na socjalu się dalej rozmnożą i ich poprzyjeżdża więcej do Europy, to sprawą oczywistą jest, że honorowe zabójstwa mogą zdarzać się częściej.

I jedno pytanie do Khair Udin: czemu muzułmanie mówią "że nie ma innego boga prócz Allaha" zamiast "wierzę w Allaha", "wyznaję tylko Allaha" czy coś w ten deseń? To nie jest wyznanie wiary, tylko bardziej negacja innych bogów.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-27, 16:58   

Khair Udin, myslę że wstawienie nam wszystkim tutaj tego nie bedzie żadnym offtopem. Ja na przykład jestem bardzo ciekawa tego i nie chcę dostać wiadomości na PW tylko TUTAJ.

Cd Islamu w Polsce - nie znam, nie wypowiadam się. Jednakże kierując się tym co napisałaś, można stwierdzić że tysiące ludzi źle interpretuje waszą świętą księgę. :->
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com