Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

natka9210  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 14:00   

Powiedział mi ,że ma dziecko i obiecywał , że i tak będzie ze mną a po nie całym miesiącu mnie zostawił i jest z tamtą dziewczyną.
_________________
Natu$
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-08-09, 10:45   

Z dnia na dzień zerwanie bez słowa wyjaśnienia, potem okazuje sie ze wrócił do swojej byłej.. aż tu nagle pewnego dnia pisze e potrzebuje pomocy, ja naiwna wybaczyłam, nie długo było fajnie bo ta świnia znowu przestała sie odzywać... ech... jestem naiwna i głupia a ja nadal jestem w stanie wybaczyć... :kwasny:
_________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę."



hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma
 

magnolia  

Stały User

Wariatkaaa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Maj 2010

Sk±d: ten ¶wiat:)

   

Wys³any: 2010-08-09, 19:35   

Carolin*, miałam podobnie. Przez półtora roku mnie kochał. Później przyjechał do mnie z ogromną malinką na szyi i próbował ze mnie zrobić idiotkę, że to koleżanka mu ją zrobiła przy swoim chłopaku by tamtemu na złość zrobić. Po tygodniu powiedział, że kochał, kocha i będzie kochał (nawet będąc z inna) swoją byłą. ! Po pół roku jak ułożyłam sobie wszytko i byłam szczęśliwa (całkiem zapomniałam i zaczęłam krecić ze swoim M.) chciał wrócić bo Wiolki jednak nie kochał, wydawało mu się i kocha mnie.
Nie wybaczyłam. Choć trochę wtedy mi namieszał w życiu.
_________________
Nie kochaj kogoś kto Ciebie nie kocha, życie jest na to za krótkie!
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-08-09, 19:45   

wiecie co jest smieszne? dzisiaj sobie o nim przypomniałam tak na dłużej i co? znowu pisze jakby nigdy nic. musze zawziąś się w sobie. ech :-/
_________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę."



hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma
 

magnolia  

Stały User

Wariatkaaa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Maj 2010

Sk±d: ten ¶wiat:)

   

Wys³any: 2010-08-09, 19:57   

To jest najgorsze. Ja ze swoim bylym czasem też pisze. Nie wiem jak to jest u
Ciebie, ale ja z nim juz nie jestem 2 lata (za dwa tygodnie dokłanie miną dwa lata). I on mi jest obojętny teraz. Choć jak to koleżanka mi powiedziała, podobno kochałam go bardzo i na pewno o nim nie zapomniałam. Czasem wspominam jak bylo fajnie, ale zaraz przychodzą mi na myśl chwile z M.:)
_________________
Nie kochaj kogoś kto Ciebie nie kocha, życie jest na to za krótkie!
 

blondi93  

User

monia:)



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2010

Sk±d: KRK

   

Wys³any: 2010-08-10, 16:42   

Najgorsze jest to ze tak poprostu mu sie znudziłam...... a bylam bardzo zakochana i nadl go kocham lecz on mnie ma w dupie
a i jeszcze okłamywał mnie , przystawiał sie do innej
 

BurgerQueen  

Stały User


Do³±czy³a: 09 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-10, 17:10   

Dwie sytuacje, o których już ktoś mówił wcześniej.
1. Spotykaliśmy się, po trzech dniach milczenia oświadczył, że kocha byłą, nie zdobył się nawet na odwagę, by mi to powiedzieć prosto w oczy.
2. Po kilku miesiącach spotkań, rozmów, telefonów, po dużej liczbie obietnic, miłych słów i planów po prostu zaczął mnie unikać. I po odwołaniu spotkania zamilknął na wieki.


Cóż. Bolało. Minęło, mija...
 

madzia007007

User



Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-11, 20:31   

Chodziłam z nim ok.roku. Zerwałam , bo od jakiegoś czasu mnie wkurzał, w ogóle coś sięwypaliło, przestał mnie interesować. Potem podczas mojej nieobecności przyjechał do mojego domu i opowiadał mojej mamie, że nie jestem taka świeta, że się z nim kochałam. Podobno opowiadał wszystko ze szczegółami... No chamstwo...
 

`lalaa.  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: z nik±d.

   

Wys³any: 2010-08-12, 11:26   

przez cały związek (czyt. rok i 2 mies.) mnie okłamywał co do papierosów.
mówił, że nie pali, a jak wyczułam to kłamał, OF KORS.
_________________
Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
 

legalna  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Cze 2010

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2010-08-13, 13:12   

W jedną noc potrafił powiedzieć mi prosto w oczy że mnie kocha i że jestem dla niego wszystkim a zarazem zdradzić z dziewczyną kumpla...
_________________
Chciałabym żeby czekolada nie tuczyła, papierosy nie uzależniały, przyjaźń była szczera, a miłość istniała.
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-13, 19:21   

Chyba 'to co jest między nami nie ma sensu, dobrze wiesz. Mam dziewczynę, która mnie kocha i z którą jestem szczęśliwy. Chyba nie ma sensu, żebyś się do mnie jeszcze kiedykolwiek odzywała, najlepiej udawajmy, że się nie znamy'- koleś wysłała mi takiego sms-a, chociaż kilka godzin wcześniej zapewniał, że mnie kocha i że wytrzyma jeden dzień beze mnie.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

bubble  

User



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-31, 23:07   

Chłopak zdradzał mnie z koleżanką.
Powiedział, że ja byłam od uczuć, a ona go po prostu pociągała, więc czemu by z tego nie skorzystać.
Nie mściłam się, skończyłam znajomość z nim, chociaż nie było łatwo, bo mi groził.
Bez niego jestem w pełni szczęśliwa.
_________________
''To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć, zatrzymać w gardle słowo, które może kogoś dotknąć ,
czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój.''
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2011-11-26, 00:28   

Po 1,5 roku na andrzejkach swojej własnej imprezie(tj ex), gdzie mnie nie było tam był on i jego nowa znajoma, którą zdążył najprawdopodobniej dogłębnie poznać w ciągu tej imprezy i trochę później...;/ a że mieszkałam 40 km od niego i widzieliśmy się tylko w weekendy, to dowiedziałam się tydzień po imprezie. Nie. Nie od niego... (przy okazji: ta klientka na tej imprezie, mówiła, że jestem jej najlepszą koleżanką i że jestem super.) ;/
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com