Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 16:05   

Sama nie miałam do czynienia aż z takim chamem, ale dla mnie właśnie najgorszym świeństwem jest, gdy chłopak uderzy dziewczynę. Kompletne dno.
 

jeverli  

User



ImiÄ™: pat

Do³±czy³a: 24 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-31, 11:06   

Okłamywał mnie przez trzy miesiące a na końcu mnie olał i poszedł do mojej przyjaciółki. Co zrobiłam? Zignorowałam pustaka.
_________________
Lepsze nic niż pseudo coś.
 

Czarnula  

Stały User


Do³±czy³a: 30 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-31, 11:07   

Powiedziałam mu pewną tajemnicę, a on to wygadał.
 

emdoem  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 12:00   

sto lat temu, mój były uwierzył w jakieś durne plotki o mnie. była afera, płacze, krzyki, w końcu rozstaliśmy się, jako dobrzy znajomi. ;)
_________________
" after jesus and rock n roll coludn't save my immoral soul, well i've got nothing left to lose"
 

Rozalia  

User



ImiÄ™: Rozalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2010

Sk±d: z Poznania ; D

   

Wys³any: 2010-02-01, 17:40   

Największe świństwo ? Hm. kiedyś znajomy ze szkoły bawił się moimi uczuciami , a tak naprawdę robił wszystko by pójść ze mną do łóżka , w tak młodym wieku ..
_________________
" Czy przestępstwem jest walczyć o swoje ? "
 

PFK  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 11 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 10:11   

Mój były zabawiał się z moją koleżanką i wmawiał mi, że to nieprawda, chociaż widziałam sms-y od niego do niej.
Później jak rozmawialiśmy strzeliłam mu w twarz, na co on oddał mi kilka razy, bo uważa, że tak sprawiedliwie :-o
_________________
''Raz w życiu rzucić wszystko.
Chodźmy do światła,
by wygrać lepszą przyszłość''.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-15, 16:40   

Mój obecny powiedział mi, że mam spadać, bo ma inną, z którą spodziewa się dziecka. Urwał kontakt. Po jakimś czasie się odezwał i powiedział, że to wszystko to była ściema, bo był ciekawy, jak zareaguję. Myślałam, że go zatłukę. Jakby tego było mało, on do dziś nie rozumie, co w tym wszystkim takiego złego, nie rozumie, dlaczego nie odzywałam się do niego jakiś czas.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Pimple

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 18 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 21:16   

Największe? Wiedział, że nie lubię jego jednej 'koleżanki z podstawówki' i powiedział mi, baa właściwie to wmawiał, że on do niej się nie odzywa i wgl, a potem co? Okazało się, że ma od niej jakąś płytę, próbował kłamać, że dał mu ją jej brat..., później już jak widziałam go 'w cztery oczy' przyznał się, że dostał od niej tą płytę, ale za jakiś miesiąc kiedy ja wybaczyłam zapomniałam..byłam u niego w domu i tak sobie przeglądałam jego archiwum gg [on też może moje przeglądać ;) ] i taka znudzona czytałam wiadomości...okazało się, że w ten dzień gdy dowiedziałam się o tej płycie i jeszcze 4 dni później pisał z tą... dzi*ką ;/ i walił tekstami typu 'czemu taka ładna dziewczyna nie ma chłopaka'.

Co zrobiłam?
Kiedy on przyszedł do mnie z kuchni i usiadł na łóżku taki uśmiechający się i nieczego się nie spodziewający...dostał w twarz. Dość mocno, bo bolało kilka dni.

Jego mina ---> :-o
_________________
któregoś dnia może mnie nie być po prostu załóż
przypomnisz mnie sobie
ale nie czuj żalu,
życie się będzie toczyć i tak pomału,
wytrzesz z łez oczy MNIE NIE ¯A£UJ!
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 21:33   

Pimple, dziwne. Rzucasz się o płytę którą dostał od Innej dziewczyny. Potem robisz mu wjazd że napisał do Niej że jest ładna itp. Troszkę dziecinne.
 

Pimple

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 18 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-19, 13:07   

^byku93, wiesz nie wiem czy to dla ciebie jest dziwne czy nie, bo szczerze nie obchodzi mnie to czy ty uważasz to za dziecinne.
Sorry, ale nie będzie mi jakaś siksa pisała do chłopaka :P
_________________
któregoś dnia może mnie nie być po prostu załóż
przypomnisz mnie sobie
ale nie czuj żalu,
życie się będzie toczyć i tak pomału,
wytrzesz z łez oczy MNIE NIE ¯A£UJ!
 

ninus112  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-29, 22:07   

Pimple napisa³/a:

Sorry, ale nie będzie mi jakaś siksa pisała do chłopaka :P



ech.. wiesz pisanie do chłopaka nic nie znaczy.To że jest jego koleżanka to ma do tego prawo.

Wracając do tematu to chłopak na którym mi strasznie zależało wyznał mi miłość po czym po kilku dniach stwierdził że koledzy mieli niezły ubaw że uwierzyłam w jego słowa i powiedziałam jak bardzo mi zależy na nim.
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 12:49   

Zakład o skrzynkę piwa, że poderwie mnie w trzy miesiące. Potem, kiedy się wydało, to koleś przepraszał, mówił że naprawdę mnie kocha.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-08-05, 14:35   

Niestety mężczyźni nie oszczędzali mi przykrych momentów :-x
Najbardziej bolała zdrada, po prawie dwóch latach związku.
I gdy zostałam wykorzystana i porzucona, bez słowa, tak, to bolało.
Ale takie rzeczy wzmacniają człowieka, bardzo.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

kinn  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 22:32   

1. kiedyś "znajomy" pod wpływem alkoholu kopnął mnie w brzuch bo o coś się pokłóciliśmy..
2. chłopak był ze mną by wzbudzić zazdrość u swojej byłej coby ona do niego wróciła, wmawiał mi że jak to mu na mnie nie zależało, kwiaty przynosił itp w rezultacie zerwał ze mną na dyskotece bo ona tam przyjechała i pobiegł do niej
3. kolejny mój były chciał mnie "wyruchać"

to nie wszystko, ale teraz z perspektywy czasu się z tego śmieje choć bolało a wspomnienia pozostały..
_________________
tak bardzo chciałabym ...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-08-08, 12:27   

zdrada po 3 latach zwiazku.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com