Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Daire  

User

Tylko Ja^^



Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Lis 2008

   

Wys³any: 2009-02-13, 21:40   

Pół roku mnie okłamywał. Z wyglądu był raczej przeciętny, moge powiedziec, że nie był jakos szczególnie ładny. Do tego nie miał charakteru, którym mógłby nadrobic mankamenty w wyglądzie. I dlatego dziwię się, co w nim widziały laski, które go nie znały w ogóle, a sie z nim całowały na imprezach...
A co ja w nim widziałam? Zaczeło się niewinnie. Zwykły spacer. Potem kolejny i kolejny. Niby tylko po przyjacielsku. Na 3. spotkaniu mnie pocałował. Spotykalismy się bez zobowiązan jakis czas. Potem poprosił mnie, żebym z nim była. Jeszcze tego samego dnia miał iśc na 18 kumpla. I tak chodził na imprezy 2-4 razy w miesiacu, nigdy nie zaproponował mi wspolnego wyjscia. Teraz już wiem czemu ;/ Dowiedziałam sie dzien po zerwaniu. :-/
 

plina16  

User

lat 16


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 32

Do³±czy³a: 17 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 12:51   

Znalam go dobry rok lecz nie utrzymywalismy ze soba zbytnio kontaktow,mozna powiedziec ze bylismy tylko dobrymi znajomymi...Nasi wspolni znajomi jezdzili razem na imprezy.no i od tego wszystko sie zaczelo...pocalunki,tance,rozmowy...poprostu od tego czasu go pokochalam i nie moge o nim zapomnic :-( na jednej z naszych zabaw podszedl do mojej przyjaciolki(tak ja kiedys uwazalam)i zaczeli sie razem bawic.hmm...to bylo okropne moj skarbus calowal sie z moja przyjaciolka.mialam na niego focha przez dobry miesiac,lecz nie umialam o nim zapomniec...staralam sie unikac wspolnych dyskotek,lecz sie nie udalo spotkalam go,pszepraszal mnie...wybaczylam mu bo go kocham...
 

Scarlett13  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-22, 09:40   

Paula... sorry,że się wtrącam,ale gdy słyszę o biciu to mnie bierze! Spotkałam się już z przemocą fizyczną(oczywiście nie na mnie) I normalnie twój chłopak przegiął!!!! Przegiął to mało powiedziane! Gdyby on mnie uderzył,oddałabym mu z procentem,a najlepiej skopała krocze tak,że nie mógłby się podnieść przez kilka dni! Facet,który bije swoją dziewczynę jest ostatnią świnią!!! Nie umiem tego zrozumieć,że mu wybaczyłaś...
_________________
,,¯yj chwil ą,jakby to była ostatnia chwila w Twoim ¯yciu"
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-02-22, 11:38   

Powiedział, że idzie na 18stke kumpla. Poszedł pozwoliłam wyjątkowo, choć jestem temu przeciwna, poza tym zdziwiło mnie to, że bez osoby towarzyszącej. No, ale sie zgodziłam. w połowie jego tej `osiemnasteczki` skapnełam sie, że to wałek, że to zwykła impreza z kolesiami których nie lubie. (zobaczyłam plakat w necie.) zadzwoniłam do niego i i tak mnie wszyscy dalej wkręcali, że to 18. Potem zobaczyłam tylko jeszcze zdjęcia bez koszulki mojego Boya na tej własnie imprezie gdzie były dziewczyny z całego Wrocławia. ; oo .. Do tej pory nie pozwalam mu wychodzić na imprezy beze mnie :D ma nauczke :D
Było dużo takich opcji, którymi mnie denerwował i okłamywał, ale w sumie to były drobnostki,a ta mnie bardzo zdenerwowała...
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Paulina0327  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 14:49   

Zerwanie przez głupiego sms ;/
_________________
"Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić..."
 

Cadi96  

Stały User

..Vampire..



ImiÄ™: Claudia

Do³±czy³a: 07 Mar 2009

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2009-03-14, 15:23   

Faceci to świnie ale kobiety też potrafią zranic.. :-/
_________________
`Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,
lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli siÄ™ z innymi!
 

bez_nadzieji

Stały User


Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 00:10   

najwieksze swinstwo jakie zrobil mi facet? zerwal ze mna przez OPIS GG ;x to bije chyba wszystko...;|
 

Cadi96  

Stały User

..Vampire..



ImiÄ™: Claudia

Do³±czy³a: 07 Mar 2009

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2009-03-22, 06:59   

bez_nadzieji napisa³/a:

najwieksze swinstwo jakie zrobil mi facet? zerwal ze mna przez OPIS GG ;x to bije chyba wszystko...;|



co do największego to bym się musiała zastonowic
ponieważ nie napisałaś ile mieliście w tedy lat i ile ze
sobą byliście a to daje do myślenia
_________________
`Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,
lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli siÄ™ z innymi!
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 12:06   

Ja mojemu raz wybaczyłam...hmm chociaz wtedy to bardziej kumplami byliśmy...po tygodniu znowu zaczęłam z nim pisać i sprawy nabrały większej wartości, chyba nawet się zakochałam. Miłe smsy, rozmowy, cały czas mówił, że mnie Kocha że jestem najwspanialsza dziewczyną na świecie. Taaa ale po 3 tygodniach takiej sielanki odkryłam,że przez cały czas był z ta dziewczyną o którą pierwszy raz się pokłóciliśmy. Nie mam zamiaru już temu dupkowi wybaczać, ani z nim kontkatów utrzymywać . Z tego co wiem to od razu jak to odkryłam zerwał z nią, a mnie co chwila przeprasza i cały czas twierdzi,że kocha.... Yghhhh Dupek jeden i tyle... Chyba jeszcze nigdy się tak nie zawiodłam na facecie :-( :-(

A dziewczynom, które były bite przez facetów to naprawdę współczuję. Mnie ani jeden nie uderzył i nie wiem jak to jest i zresztą nie mam zamiaru. Hmm ale bym chyba wykastrowała takiego...
 

Kretynka  

User



ImiÄ™: Di

Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

Sk±d: Stamt±d...

   

Wys³any: 2009-03-22, 14:27   

Cytat:

Hmm ale bym chyba wykastrowała takiego...


w jaki sposób byś to zrobiła? :mrgreen:

a u mnie... grał na dwa fronty. by wzbudzić moją zazdrość zaczął spotykać się z inną dziewczyną (w między czasie rozpowiedział kolegom, że jesteśmy razem- nie byliśmy). i niestety nie wyszło mu...;p
_________________
Inność rodzi złość.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-22, 14:46   

Kretynka napisa³/a:

Hmm ale bym chyba wykastrowała takiego...


w jaki sposób byś to zrobiła?


soatałam kiedyś na urodziny zestaw małego kastratora, mogę pożyczyć ;>

faceci nie robią mi świństwa, to ja robię je im ;>
nie no, wiem w którym momencie powiedzieć nie, żeby potem nie przeżywać. ;p
więc jakoś obeszło mi się bez dramatycznych historii.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 15:59   

sheilven napisa³/a:

soatałam kiedyś na urodziny zestaw małego kastratora, mogę pożyczyć ;>



OoO spoko :P to jak będę potrzebowała to pożyczę albo powiem mamie, że chcę na święta taki zestwa xDD

[ Dodano: 2009-03-22, 16:00 ]

Kretynka napisa³/a:

w jaki sposób byś to zrobiła?



wiesz dla chcącego nic trudnego, a nad sposobem jeszcze się nie zastanawiałam...ale napewno by się jakiś znalazł
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

MaleÅ„ka_16  

Stały User

Tylko Ciebie ChcÄ™



Imię: Maleńka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Mar 2009

Sk±d: KOszalin

   

Wys³any: 2009-03-22, 16:08   

nie myślałam o tym :D
ale chyba to jak mnie wykorzystał a potem od dziwek wyzywał ....
_________________
"Ludzie się żrą i pieprzą, a i tak sobie nie smakują ..."



http://www.photoblog.pl/dziewczynaztruskawkami
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 18:50   

Mi jeszcze nikt nic strasznego nie zrobił :] raz tylko dostałam od chłopaka z liścia ale to przez pomyłke :-D
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

weźbo  

User


Do³±czy³a: 01 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-01, 12:36   

pocałunek z moją b.dobrą koleżanką ...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com