Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 15:44   

Może Kamisiek faktycznie gdzieś wyjechała, mam nadzieję, że niedługo się odezwie :) Teraz czytam książkę, którą wypożyczyłam już jakiś czas temu "Wystarczy chwila" ;) Trochę się nie mogę wciągnąć (jak to następuje to czytam całe dnie XD) bo ma wielu bohaterów i każdy inną historie, także gdy zaczyna mnie ciekawić jedna nagle zmienia mi się bohater i jest następna :P ale niedługo zaczną się łączyć :D Też czytałam Bravo :D kiedyś nawet znalazłam całą stertę i zaczęłam przeglądać :) aż trudno uwierzyć, że tyle lat minęło od czasu kiedy kupowałam te gazetki :P
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 16:07   

Qmloczek, oj tak, ja przestałam je kupować już na początku gimnazjum. Kiedyś były fajniejsze, aż szkoda mi je wyrzucić. ;) Znalazłam jakieś Twisty, Filipinki, Girl i inne , które kiedyś czytała moja siostra (numery z 2002, 2000, 1999) i wtedy to były gazety! A teraz jak z ciekawości przekartkowałam taką w sklepie, to... brak mi słów... :D

A właśnie, Qmloczek, o czym jest ta książka, którą czytasz? :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 21:25   

red_rose, ja wspominałam ostatnio o książkach, które mi się spodobały, ale jutro wybieram się do biblioteki i może też coś ciekawego wypatrzę;) A ty co ciekawego czytasz?
Ja też mam tak z serialami, teraz w wakacje ciągle oglądam "Rodzinę Zastępczą":) Moim zdaniem jeden z najlepszych polskich seriali komediowych, przynajmniej opowiada o normalnej rodzinie, nie jak "Rodzinka.pl" czy inne współczesne;P

[ Dodano: 2014-07-23, 21:30 ]
Ja też kiedyś czytałam takie młodzieżowe gazety, kiedyś jeszcze "Victora Juniora", potem "Gimnazjalistę", kupiłam też parę numerów "Cogito". Na takie, o jakich wy mówicie, jakoś nie mogłam patrzeć, chociaż zcasami czytałam u siostry ciotecznej czy od kogoś;) Teraz to już kupuję tylko "poważne" gazety, tzw. tygodniki opinii, "Focusa"-gazetę popularnonaukową, od czasu do czasu lubię też poprzeglądać gazetki typu "Grazia" czy "Flesz", ale to tak z przymrużeniem oka;) A wy?
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 23:12   

Kama_65, czytam obecnie książkę Marie Lucas - "Między teraz, a wiecznością", ale muszę przyznać, że według mnie jest dosyć "schizowa" i nie bardzo przypadła mi do gustu. :D Co do seriali, masz rację. Też uważam 'Rodzinę zastępczą' za jeden z najlepszych polskich seriali, o ile nie najlepszy. :) Lubię do niego wiecznie wracać, ostatnio parę dni temu też oglądałam któryś z odcinków. :) 'Rodzinki.pl' nie trawię uhhh... Jeśli chodzi o gazety zaś, to czasami kupuję '¦wiat wiedzy' (no, w tamtym roku kupowałam każdy numer, w tym spoczęłam na grudniowym i jakoś tak nie miałam potem czasu i zapomniałam), 'Focusa' czasami także, a na ogół typowo babskie gazetki, które czytujemy z siostrą i mamą na zmianę. U nas w domu następuje wymiana gazetowa, raz jedna kupi i wszystkie czytają, potem druga, itd. :D
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Monia20

User


Do³±czy³: 24 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 11:23   

cześć wszystkim :)




http://www.plotek.pl/plotek/u,monia500a.html
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 12:29   

red_rose, książka, którą czytam jest o tym, że Ci wszyscy bohaterowie wezmą udział w karambolu na autostradzie i to w jakiś sposób zmieni ich życia ;) wydaje mi się, że im bliżej będzię tego karambolu tym bardziej będę się wciągać :) a Twoja książka o czym jest i czemu jest "schizowa"? :P
Kama_65, ja najczęściej też kupuje "Focusa", ale i też czasem te babskie gazetki :)
Ja też uwielbiam "Rodzinę zastępczą" :D jak tylko zobaczę. że leci to od razu oglądam :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 12:45   

Qmloczek, ta książka, którą czytam jest o dziewczynie, która jest nowa w szkole. Byłaby zwyczajną książką, gdyby do zwykłych 'nastoletnich miłostek' nie dołączyć kolejnego bohatera, który rozmawia ze zmarłymi i przekazuje dziewczynie wieści od jej zmarłego dziadka. Potem zarówno chłopak, jak i bohaterka mają przez to kłopoty. Hmm troszkę jednak nie w moim klimacie... :P
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 15:26   

red_rose, też z raz czy dwa kupiłam "¦wiat Wiedzy', ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Jakoś tak niezbyt fascynująco według mnie piszą o nauce, w przeciwieństwie do "Focusa";)
W "Rodzinie" były lepsze i gorsze odcinki jednak, mi już mniej podobały się potem, jak zmieniała się obsada.
Też, jak mówiłam, lubię poczytywać babskie gazetki, moja mama też je zwykle po mnie przegląda:)
Qmloczek, a to w dodatku leci po parę razy dziennie na różnych kanałach;P
red_rose, to rzeczywiście brzmi nieco dziwnie...;P Ja miałam dziś pojechać do biblioteki, ale odzyskałam swoją książkę-"Telefon od anioła", którą mogę wam szczerze polecić i którą dzisiaj przypominam sobie z zapałem;)
Qmloczek, ciekawy opis, czy to jakaś bardzo nowa książka? Może poszukam jej w bibliotece...
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 18:55   

red_rose, faktycznie, dość oryginalny pomysł na książkę :P
Kama_65, ta książka nie jest nowa, ja też ją wypożyczyłam w bibliotece ;) a "Telefon od anioła" o czym jest mniej więcej? :) (tylko nie zdradzaj za bardzo fabuły ;P ) tytuł ma zachęcający i jeszcze ją poleciłaś, więc myślę, że po nią sięgnę, gdy skończę tą ;D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 20:41   

Qmloczek, to francuski kryminał, ale tak do końca nie ma takiej atmosfery kryminału, jeśli wiesz, co mam na myśli;) zaczyna się od tego, że dwoje ludzi przez przypadek zamienia się telefonami na lotnisku, a są tak wścibscy( ;) ), że zaczynają wzajemnie "grzebać" sobie w tych telefonach, odkrywając przeszłośćj drugiej osoby, potem próbują rozwiązać sprawę sprzed lat.. Do tego oczywiście dochodzą wątki romansowe.;) czyta się to bardzo przyjemnie.
Mam nadzieję, że nie zdradziłam zbyt dużo fabuły:)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 23:32   

Kama_65, oo brzmi ciekawie! Na pewno do niej sięgnę! :) A tym bardziej, jak pojawiają się tam wątki romansowe. :D Jestem straszną romantyczką! :D
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 12:13   

Kama_65, uwielbiam takie książki ;D też na pewno po nią sięgnę :)
red_rose, wątki romansowe są bardzo istotne w każdej książce! :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 18:04   

Polecam, w dodatku w książce jest sporo opisów Nowego Jorku i Paryża, bardzo klimatycznych, okraszonych opisami różnych potraw i kwiatów;) naprawdę mi się podoba;)
Ja też uwielbiam wątki romansowe, tylko, jeśli nie są jedynym tematem i nie są jakby na siłę;)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 18:09   

O tak, dziewczyny, bez tego dodatku, książki już nie są takie same. ;D O, Kama_65, teraz to sięgnę po nią na 100%! Zachęciłaś mnie tymi opisami Nowego Jorku i Paryża. ^^
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-26, 10:49   

red_rose, dokładnie;) poza tym, gdzieś trzeba tego typu emocje przeżywać, jeśli się w rzeczywistości nie ma możliwości... Ja to bym najbardziej chciała kiedyś pojechać do tych miast, może jeszcze do Londynu, Barcelony... Do takich wielkich miast, które nie są tylko motłochami, ale pięknymi miastami z niezwykłym urokiem:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com