Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pisak  

User



Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-13, 23:13   

Większość z was pisze, że jest za, ale samemu by nie chciało. Naprawde nic byście nie chcieli poprawić??
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-13, 23:33   

ja na szczescie nigdy nie potrzebowalem i nie bede potrzebowal operacji plastycznej
chyba ze paskudnie ktos mi nosa zlamie
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-14, 01:06   Re: Operacje plastyczne

nana napisa³/a:

Operacje plastyczne
Co sądzicie na temat sztucznego piękna? Zdecydowalibyscie sie na taki zabieg? Jeśli tak to może wiecie co byście chcieli sobie plastycznie zmienić :)



Wszystko jest dla ludzi, operacja plastyczne również byle robić to z głową. Operacje plastyczne mogą w pewny sposób uzależnić, zmienisz sobie jedną część ciała to i zapragniesz kolejnej bo w łatwy sposób to zrobić.
Teraz, tak zrobił bym sobie jedną, ale boje się, że może zostać blizna. Wycięcie nadmiaru skóry po odchudzaniu.
Ale to też koszty bo tanie to nie jest. Kto wie, gdybym miał finanse czym bym nie poszedł na takową operacje.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-20, 16:04   

Jeśli dałoby się coś operacyjnie poprawić to blizny;x. Bo są straszne na brzuchu. A tak to niczego więcej. Zresztą nawet gdybym miała możliwość operacji plastycznej pewnie bym się nie zdecydowała, przecież to jest straszny ból.

A znam dziewczynę, która chodziła ze mną do klasy w liceum, która poprawiała sobie uszy, choć wcale nie miała odstających, nos, też nie wiem po co, bo wygląda gorzej niż wcześniej i kostki bo miała 'za bardzo wystające'.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Riczi  

Stały User



Do³±czy³a: 30 Mar 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-06-20, 16:11   

Oczywiście że zwolennik :) Sam bym się poddał takiej operacji czyt :zabiegowi hilurgicznemu i zależy co bym chciał poprawić bądź zmienić-zbyt diametralnie tego bym nie zrobił :hyhy:
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 16:46   

Przeciwna nie jestem. W sobie jedynie bym poprawiła nos. Bo mam za duży i trochę przekrzywiony z powodu małej stłuczki na rowerze z słupem.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 16:49   

Riczi napisa³/a:

Sam bym się poddał takiej operacji czyt :zabiegowi hilurgicznemu i zależy co bym chciał poprawić bądź zmienić-zbyt diametralnie tego bym nie zrobił


może lepiej zainwewstuj w słownik?



a co do mnie. jeśli ktoś chce, to proszę bardzo. ale ja bym w sobie nic nie zmienila, poza tym obawiam się bólu i blizn.

[ Dodano: 2009-06-20, 16:53 ]

Lena_no napisa³/a:

tak jak już wspomniałam na operacje decydują się osoby z niską samooceną.


:mrgreen: :mrgreen:
śmiech na sali. bzdura roku.
na operację decydują sie nie tylko osoby, które chcą lepiej wyglądać. czasem od operacji może zależeć ich zdrowie i życie - zmniejszenie biustu(chory kręgosłup), operacja nosa(trudności w oddychaniu, skrzywienia, spowodowane np. wypadkiem bądź osoby które się z jakąś wadą urodziły).
 

Riczi  

Stały User



Do³±czy³a: 30 Mar 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-06-20, 16:56   

Yasminne napisa³/a:

może lepiej zainwewstuj w słownik?



Zanim kur...zaczniesz kogoś poprawiać-spójrz na siebie i to co sama napisałaś.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 17:08   

Cytat:

śmiech na sali. bzdura roku.
na operację decydują sie nie tylko osoby, które chcą lepiej wyglądać. czasem od operacji może zależeć ich zdrowie i życie - zmniejszenie biustu(chory kręgosłup), operacja nosa(trudności w oddychaniu, skrzywienia, spowodowane np. wypadkiem bądź osoby które się z jakąś wadą urodziły).



Nie wiem czy roku...
Takie coś co Ty opisałaś to nie decyduje się bo chce ot tak. Taka osoba to musi zrobić i tu nie chodzi o poprawę urody tylko o zdrowie.

-----------------------------------------------
I ma być spokój!
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 17:10   

Mizantrop, zgadzam się, ale są to operacje plastyczne i mają one wpływ na wygląd. Nos sobie można poprawić nawet nie mając problemów z oddychaniem ;]
 

zielonooki tygrys  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 22:35   

hmmm... ja bym się chyba zdecydowała mam za duży nos... :wstyd:
ale jak sobie wyobrażam siebie w szpitalu, operacje, uśpienie, rekonwalescencja, bandaże...
odpadam... chyba nie dałabym rady...

w każdym razie, nigdy w życiu czegoś takiego, nie zrobię, choćbym chciała,
bo do bogatych nie należe :-P
no trudno jakoś to preżyję :-)
zresztą wolę jakoś zmienić się bez pomocy noża :]
_________________
.::: Każdy potrafi być szczęśliwy, ale potrzeba człowieka z prawdziwym sercem, żeby stworzyć piękno z tego, co doprowadza nas do płaczu :::.
 

ptp  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Maj 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-06-26, 23:21   

ehh chetnie poprawil bym sobie nos tyle przeszedł a teraz wszystko szpeci lecz nic sie nie poradzi operacja p. to tylko marzenie ... :kwasny:
_________________
...jest jedna rzecz dla której warto żyć...
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 16:38   

Jestem za. Jeśli ktos ma na przykład bardzo wystające uszy, taka operacja ulży mu w życiu. Albo operacje, gdy zmiana jest potrzebna do normalnego funkcjonowania, np. usuniecie wielkiej blizny, przeszczep skóry po oparzeniu.. takie operacje popieram.
A co do powiększania biustu, oddsysania tłuszczu czy liftingu, to ja sama raczje bym się temu nie poddała, aczkolwiek nie potępiam takich operacji, bo być moze komuś zmiana wyglądu naprawdę może poprawić komfort życia.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-08-27, 17:52   

dla mnie to jest chore, bo nie wiesz czy ten ktoś jest ładny bo jest czy nad jego wyglądem pracował chirurg z skalpelem.
jak sobie "gwiazdy" powiększają cycki, usta czy co tam jeszcze robią to po pewnym czasie wyglądają jak obleśny plastik.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-27, 18:49   

Jak już wcześniej się wypowiadałam.
Wszystko jest dla ludzi,ale z umiarem.
Znam kilka osób,które chciałyby zmienić co nie co,ponieważ utrudnia im to w dużym stopniu życie,ale są to osoby świadome konsekwencji,akceptujące po mimo tego swoje ciało i gotowe na zmiany,a między nimi ,a nastolatką,która żyjąc w cieniu swoich kompleksów wydaje pieniądze na chirurgiczną poprawę wyglądu,istnieje ogromna różnica.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com