Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 21:27   

Cytat:

Ale buntu "młodzieżowego"


a co to ?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-18, 23:50   

psychopathicwizard napisa³/a:

a co to ?


Nie wiedziałam jak to nazwać, ale to ten okres kiedy wszystko Cię denerwuje, wszystko jest na NIE, bywają papierosy i te sprawy, rodzicom wymykasz się spod kontroli. Taka metamorfoza. Bywa bolesna ^^. Chyba każdy wie o co chodzi.
_________________
ona umrze martwa.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 13:24   

nie można tego nazwać zwyczajnie dojrzewaniem a nie jakims 'buntem mlodzienczym'? bardzo denerwuje mnie to okreslenie, czlowiek sie buntuje przez cale życie takiego słowa nie powinno wogole byc w slowniku.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 15:23   

psychopathicwizard napisa³/a:

nie można tego nazwać zwyczajnie dojrzewaniem a nie jakims 'buntem mlodzienczym'? bardzo denerwuje mnie to okreslenie, czlowiek sie buntuje przez cale życie takiego słowa nie powinno wogole byc w slowniku.



Otóż nie, mniej więcej w Twoim wieku przechodzi się taki okres (w mniejszym lub większym nasileniu, zależy od indywidualnego przypadku), kiedy buntuje się przeciw światu, wie się wszystko najlepiej i jest się bardzo zdziwionym faktem, że ktoś się z tym nie zgadza. Potem się z tego wyrasta i jeśli człowiek dorosły buntuje się, to z innych przyczyn niż ta, wynikająca z dojrzewania. Dlatego określenie jest bardzo trafne.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 15:49   

Kretynka napisa³/a:

Cytat:

I czuje się strasznie nie mogąc jej pomóc. Choć ona teraz czuje się szczęśliwa.


może spróbujesz jej o tym powiedzieć?


Teraz nawet nie można z nią porozmawiać. Ta inność mnie przeraża. Zrobiła się niesympatyczna. Jakbym nie potrafiła już z nią rozmawiać tak jak kiedyś.

[ Dodano: 2009-03-19, 15:54 ]
[quote="p173"]Wszystko da się zmienić, choć czasem to może trwać bardzo dłuuuugo...[/guote]
Nie wszystko. Często ludzie się zmieniają aż w taki sposób, że już wtedy zdaje się, że nic nie da się zmienić. Bo oni nie chcą tej zmiany. podoba im się, że źle postępują.
 

Kretynka  

User



ImiÄ™: Di

Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

Sk±d: Stamt±d...

   

Wys³any: 2009-03-19, 17:40   

Cytat:

Często ludzie się zmieniają aż w taki sposób, że już wtedy zdaje się, że nic nie da się zmienić. Bo oni nie chcą tej zmiany. podoba im się, że źle postępują.


i wtedy zaczyna się to błędne koło. bo tak źle, tak niedobrze...

Cytat:

nie można tego nazwać zwyczajnie dojrzewaniem a nie jakims 'buntem mlodzienczym'


jednym z 'objawów' dojrzewania jest u dziewczyn np. pojawienie się miesiączki. i to nie jest 'bunt' młodzieńczy...
_________________
Inność rodzi złość.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-19, 19:26   

psychopathicwizard, to nie ja tak nazwałam Nasze dorastanie tylko starszyzna. Dużo się o tym mówi, ale w pewnym sensie mają rację. Buntem nazywają Nasz stan emocjonalny, chyba.
_________________
ona umrze martwa.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 07:23   

Cytat:

Otóż nie, mniej więcej w Twoim wieku przechodzi się taki okres (w mniejszym lub większym nasileniu, zależy od indywidualnego przypadku), kiedy buntuje się przeciw światu, wie się wszystko najlepiej i jest się bardzo zdziwionym faktem, że ktoś się z tym nie zgadza. Potem się z tego wyrasta i jeśli człowiek dorosły buntuje się, to z innych przyczyn niż ta, wynikająca z dojrzewania. Dlatego określenie jest bardzo trafne.


ale sie buntuje i dla mnie nie jest to określenie wcale trafne, dla mnie nie ma takiego czegoś jak 'bunt młodzieńczy'.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 09:28   

psychopathicwizard napisa³/a:

ale sie buntuje i dla mnie nie jest to określenie wcale trafne, dla mnie nie ma takiego czegoś jak 'bunt młodzieńczy'.



Przynajesz się, że się buntujesz i jednocześnie twierdzisz, że czegoś takiego nie ma?

Zdecyduj siÄ™, bo sobie zaprzeczasz ;)

Dla mnie Twoje posty na forum świadczą, że właśnie przez coś takiego przechodzisz, próbujesz być fajna przez swoją inność, wrzucaną w każdym możliwym miejscu ironię i sarkazm :-)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 18:55   

Cytat:

Przynajesz się, że się buntujesz i jednocześnie twierdzisz, że czegoś takiego nie ma?


przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś ty i ja może zrozumiesz.

Cytat:

Dla mnie Twoje posty na forum świadczą, że właśnie przez coś takiego przechodzisz, próbujesz być fajna przez swoją inność, wrzucaną w każdym możliwym miejscu ironię i sarkazm


:-D
myślę że teraz jestem fajna. a tam głupoty plotę, teraz napewno jestem zajebista.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Ultraska  

Stały User



Do³±czy³a: 09 Mar 2009

Sk±d: Tychy

   

Wys³any: 2009-03-20, 19:30   

Bunt jest po prostu wyrażaniem swoich negatywnych uczuć. W wieku dojrzewania wydje nam się być to normalne. Potem jednak nie, bo wychowanie, dobre maniery. A tak naprawdę to to nie jest "szkodliwe". Niech młodzież sobie pogada, przeszkadza to komuś?
Wychowanie jest takim procesem, który blokuje wyrażanie naszych negatywnych odczuć.Nic nie mówimy, to tak nie wolno.
Jednak wystarczy porozmawiać z dorosłymi ludźmi. Nie jeden chciałby się teraz zbuntować przeciwko czemuś.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 20:29   

psychopathicwizard napisa³/a:

przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś ty i ja może zrozumiesz.



No ok, przyznajesz siÄ™ do buntu :-)

psychopathicwizard napisa³/a:

myślę że teraz jestem fajna. a tam głupoty plotę, teraz napewno jestem zajebista.



No, dokładnie o tym pisałem :-D
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 21:23   

poem sometimes napisa³/a:

Potem się z tego wyrasta i jeśli człowiek dorosły buntuje się, to z innych przyczyn niż ta, wynikająca z dojrzewania. Dlatego określenie jest bardzo trafne.


psychopathicwizard napisa³/a:

ale sie buntuje


czytanie ze zrouzmieniem uczyli tego chyba w podstawówce.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 21:32   

psychopathicwizard napisa³/a:

czytanie ze zrouzmieniem uczyli tego chyba w podstawówce.



Przestań mnie rozśmieszać i pisz zrozumiale ;)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 00:29   

a widzisz ty też napisałeś w tym momencie jak 15 letni gówniarz.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com