Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

200811028  

Stały User

SIMSON MANIAK



ImiÄ™: Konrad

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Wrz 2010

Sk±d: Z Polski

   

Wys³any: 2010-09-27, 12:45   

Powinno państwo dawać więcej pieniędzy na rozwój nasze narodowej kadry. I powinni lepiej szukać.
_________________
Pamiętaj!!
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-27, 13:02   

200811028 napisa³/a:

I powinni lepiej szukać.


Czego?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Rajzon  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Wrz 2010

Sk±d: NY

   

Wys³any: 2010-09-27, 13:56   

Cytat:

Powinno państwo dawać więcej pieniędzy na rozwój nasze narodowej kadry



Hahah tu mnie rozbawiłeś, widzę że masz dużą widzę na ten temat. Państwo nie daje pieniędzy na reperentację bo reprezentajca to zbiorowisko najlepszych graczy danego kraju.

Wyjasnij mi w jaki sposob reprezentacja ma sie rozwijac jezeli bedzie miala wiecej kasy?
_________________
"Ej DJ graj to do rana a Ty rusz tym co Ci dała mama"

"Stawiasz kołnierz mówisz "fajnie jest". tniesz beke i chu*owe sample też"


A. <3
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-07, 15:01   

200811028 napisa³/a:

Powinno państwo dawać więcej pieniędzy na rozwój nasze narodowej kadry.


?
To chyba kluby sÄ… za to odpowiedzialne, a nie reprezentacja.

200811028 napisa³/a:

I powinni lepiej szukać.


Ta reprezentacja polski, w której żaden po polsku nie mówi.

Pierwsze co powinno się w polsce zrobić, to limit zagranicznych graczy w zespołach.
PatrzÄ…c na ligÄ™, to sami zagraniczni gracze.
Kluby ściągają byle jakich zawodników, bo są tańsi.
PZPN powinien poważnie pogadać, o polskich menadżerach piłkarskich.
Zdobywają klientów raz dwa, bo mogą załatwić wysokie kontrakty i biorą kolosalne prowizje.

Rada na reprezentacje jest prosta:
- Limit 4 zawodników zagranicznych w klubie.
- Zakazania prowizji menadżerskiej poniżej kwoty 1 mln złoty.
- Zaprzestanie poszukiwań piłkarzy o polskich korzeniach.
- Prowadzenie reprezentacji młodzieżowych od u13.
- W każdym województwie szkółka młodzieżowa, zbierająca największe talenty. Zakładany na wzór Ajaxu, czyli szkoły z internatami o profilu piłkarskim.
- Zwiększenia rozgrywek ekstraklasy o 24 drużyny, to samo przypadku pierwszej ligi.
- Limit wiekowy młodej ekstraklasy do 23 lat.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-09, 10:36   

Constantine napisa³/a:

- Zwiększenia rozgrywek ekstraklasy o 24 drużyny, to samo przypadku pierwszej ligi.


Ja akurat optowałbym za zmniejszeniem ilości drużyn w ekstraklasie i przejście na granie systemem wiosna- jesień, jak to miejsce ma w Rosji.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 20:49   

pablopavo napisa³/a:

Ja akurat optowałbym za zmniejszeniem ilości drużyn w ekstraklasie


Mniejsza ilość meczy to mniejsza ilość na debiut młodszych zawodników.

pablopavo napisa³/a:

przejście na granie systemem wiosna- jesień, jak to miejsce ma w Rosji.

Największym minusem tego jest, że drużyny dostały by za transmisje 30% mniej.

Co do USA - POLSKA.
Mam mieszane wrażenia, że Smuda nie powołuje zawodników z którymi się pokłócił. Peszko i Król powinni się znaleźć w kadrze, Król gra w Chicago to daleko by nie miał.
Widać że Boruc jest kreowany na numer 1 w reprezentacji, tak samo Pietrasiak co dla mnie jest najsłabszym reprezentantem jakiego widziałem. ¦miało mógł powołać na jego pozycje Dudkę, wiadomo później chciał ale za późno klub się nie zgodził. Powołanie Niedzielana też było śmiechem, piłkarz nic nie zrobił. Wyglądało jakby grało 10 osób, Andrzej powinien zamknąć rozdział reprezentacyjny. Z Ekwadorem nie zobaczymy Matuszczyka, Lewandowskiego, Kubę i Piszczka, czyli zagra kadra B. Zobaczymy.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 20:55   

Constantine napisa³/a:

Z Ekwadorem nie zobaczymy Matuszczyka, Lewandowskiego, KubÄ™ i Piszczka, czyli zagra kadra B. Zobaczymy.


Ekwador zagra też w mocno rezerwowym składzie. Nie wiem jaki jest sens lecieć do Montrealu i grać takie spotkania.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 21:04   

pablopavo napisa³/a:

kwador zagra też w mocno rezerwowym składzie. Nie wiem jaki jest sens lecieć do Montrealu i grać takie spotkania.


Nie znam nawet sensu tam wyjazdu, bo w europie mogliśmy grać z Anglikami i Bośniakami.
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2010-10-10, 22:59   

W tym momencie Smuda się kompletnie nie popisał.

Ustala sparingi z USA i Ekwadorem, gramy w zupełnie innej rzeczywistości - warunki, strefa czasowa itd. na pewno nie pozwoliła naszym piłkarzom czuć się jak ryby w wodzie w trakcie spotkania. W dodatku rywale nie najmocniejszymi zestawieniami grają. I co najważniejsze na wielkim luzie można było załatwić takich sparingpartnerów jak właśnie wyżej wspomniana Anglia i Bośnia.

Jednak mimo wszystko bardzo szanuję Smudę. Powolutku praca będzie procentowała i na mundialu Polska nie będzie chłopcami do bicia. Na tle tego "USA" wypadliśmy bardzo fajnie i powiedzmy sobie szczerze - mieliśmy ten mecz wygrać.
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 23:04   

Hawranek1922 napisa³/a:

Powolutku praca będzie procentowała i na mundialu Polska nie będzie chłopcami do bicia.


Dobrze czasami być marzycielem.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-10-11, 23:08   

Constantine napisa³/a:

Dobrze czasami być marzycielem.



może jakieś 2 pkt zdobędą, ogólnie dobrze że widać progrs nie regres
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 23:21   

Jakbym miał stworzyć swoją 11 reprezentacje która miała być trzonem wyglądała by tak.
Boruc
(Sandomierski)
Piszczek - Arboleda - ¯ewłakow - Król
(Wojtkowiak)(Wasilewski)(Sadlok)(Boenich)
Dudka
(A.Mierzejewski)
Kuba Matuszczak Obraniak
(Boguski) (Majewski) (Krychowiak)
Jeleń Lewandowski
(Grosicki) (Małecki)
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-12, 13:36   

Hawranek1922 napisa³/a:

Powolutku praca będzie procentowała i na mundialu Polska nie będzie chłopcami do bicia.


Na jakim mundialu??

Hawranek1922 napisa³/a:

Na tle tego "USA" wypadliśmy bardzo fajnie i powiedzmy sobie szczerze - mieliśmy ten mecz wygrać.


Obejrzyj dokładnie ten mecz raz jeszcze i zastanów się co piszesz. Jedna sytuacja Lewandowskiego sam na sam nie świadczy, że mieliśmy w tym meczu jaakąs wielka przewagę.

Constantine napisa³/a:

Piszczek - Arboleda - ¯ewłakow - Król


??Dobre, że Króla, który gra ( wogóle on gra?) w MLS stawiasz wyżej od Boenischa.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-10-12, 13:42   

Constantine napisa³/a:

- Król



ała...
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-12, 20:49   

Constantine napisa³/a:

Prowadzenie reprezentacji młodzieżowych od u13.


by prowadzić u-13 trzeba mieć szkółke treningową.
Przykład dam znam chłopaka który ma 17 lat, chyba ma z 13 pucharów i wyróżnień dla najlepszego bramkarza.Jak dla mnie powinien zostać sprawdzony bo puchary nie sa z niczego.

Constantine napisa³/a:

Limit 4 zawodników zagranicznych w klubie.


zgadzam się ale powiększyłbym do 6
Dodatkowo dałbym że max 6 zagranicznych w 1 składzie a przy rejestracji piłkarzy do rozgrywek 5 musi być u-21 .

Constantine napisa³/a:

Zwiększenia rozgrywek ekstraklasy o 24 drużyny, to samo przypadku pierwszej ligi.



proponuje 12 w ekstraklasie a w I lidze 24

Constantine napisa³/a:

Limit wiekowy młodej ekstraklasy do 23 lat.



zgadzam siÄ™

Dałbym jeszcze że w I lidze musza być zaw. do 25 lat.Powyżej 25 lat inne rozgrywki.
Mam pomysł troche głupi mianowicie,PZPN powinien zatrudnić scoutów i tak z 100/zależne od województwa na 1 województwo.Potem w PZPN byłaby baza młodych graczy obiecujących i taki Lech poznań mógłby poszukać sobie odpowiedniego gracza oczywiście z bazy danych.A i w sezonie przynajmniej 5 transferów z tej bazy.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com