Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-12, 21:08   

mlody113a napisa³/a:

Przykład dam znam chłopaka który ma 17 lat, chyba ma z 13 pucharów i wyróżnień dla najlepszego bramkarza.Jak dla mnie powinien zostać sprawdzony bo puchary nie sa z niczego.


Ja znam kilku chłopaków, którzy mają naprawdę duży talent, grali w klubach, tylko problem polega na tym, ,że klub nie ułatwia "kariery". Po prostu musieli sami inwestować w sprzęt, korki, getry, itd itd. Trener ***** ( to też jest duży problem, niekiedy wręcz analfabetyzm futbolowy " trenerów"). I jestem pewny, że chociaż jeden z tych kumpli ma potencjał i mógłby przebić się nawet do ekstraklasy, ale równie dobrze mogą skończyć na odwyku np.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-10-13, 08:23   Re:

Jestem bardzo zdziwiony i pozytywnie zaskoczony, żeśmy z Ekwadorem zremisowali.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-25, 22:27   

wyłączyłem tv po 45 minutach, bo zęby bolały od "gry" Polaków. Szykuje nam się kompromitacja stulecia na EURO. Do turnieju troszkę ponad rok, a nie widać żadnego pomysłu, koncepcji, taktyki w reprezentacji. Smuda jest burakiem któremu słoma wychodzi z butów, nie chce mi się pisać dlaczego, pewnie jk ktoś jest na bieżąco z tematem, to wie. Obraził się na Boruca i Małeckiego , jest niekonsekwentny ( Boruc i Peszko- Sławek wrócił do kadry , Roger). Jak mówił Tomaszewski Smudę trzeba wypierdolić dyscyplinarnie, i to jak najszybciej. Niech tą kadrę obejmie jakiś normalny selekcjoner, to może jeszcze zdąży poukładać jakoś ten zespół, na ile się da. W dzisiejszym meczu to była tragedia. Przy 1 bramce dla Litwy wielbłąd obrony. Wychwyciłem go momentalnie, mówie oho, 5 Polaków poleciało do gościa przy piłce, a drugi stał sobie na linii pola karnego zupełnie sam ! I po chwili padł gol. Przecież tu nie ma mowy o żadnej taktyce.Ten cały Małkowski ( kto to wogóle jest?) zawalił obie bramki, puścił dwaa łatwe strzały w podobny sposób zresztą. W akcjach polaków totalny chaos, nieład, niedokładność, braki w technice to wiadomo- przyjęcie piłki na 5 metrów. Stałe fragmenty gry- śmiech. Ktoś przypomni mi, kiedy ostatnio Polska strzeliła bramkę po rożnym albo wolnym? Owszem, w meczu z WKS Obraniak strzelił ładnąą bramkę z rzutu wolnego, ale mam na myśli dośrodkowanie w pole karne i gol innego zawodnika.
Podsumowując, żal dupę ściska. Jeszcze nie jest za późno na zmianę selekcjonera. Jeśli Smuda zachowa stanowiska to będzie klęska naa EURO.
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-26, 16:18   

pablopavo, nic dodać, nic ująć.

Oglądając ten mecz było mi za nich wstyd. Cóż, możliwe, że ta pewność Smudy co do wygranej była jednym z powodów żałosnej gry naszej "cudownej" kadry. Oni w ogóle się nie zgrywają, wszyscy lecieli do piłki, nie wystawiając się. Mieli dużo więcej możliwości na zdobycie bramki i większe posiadanie piłki niż Litwini, a jednak to nic nie dało. Bo przecież nasi piłkarze nie potrafią strzelać z dystansu. Poza tym, co zrobił Obraniak? Miał przed sobą tylko bramkarza przeciwników, a i tak trafił, zamiast do bramki, to w niego. A to tylko jedna z wielu takich żałosnych akcji. Litwinom wystarczyło parę błędów naszych zawodników, żeby zwyiciężyć. Nasi "świetni" stoperzy zawiedli swym spóźnionym zapłonem.
Brak mi słów na grę Polaków...
Cieszy mnie jednak fakt, że Peszko znów jest jednym z zawodników reprezentacji. No ale niestety, sam meczu nie wygra... a zbyt dużego wsparcia ze strony kolegów z kadry nie ma.

A klęska na EURO jest nieunikniona.
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-26, 19:11   

Azjatek napisa³/a:

Poza tym, co zrobił Obraniak


Obraniak był jednym z najgorszych na boisku. Ale nie wiem czego można było spodziewać się po nim, skoro notorycznie grzeje ławkę w Lille, a jak wchodzi to na końcówki .

Azjatek napisa³/a:

Cieszy mnie jednak fakt, że Peszko znów jest jednym z zawodników reprezentacji


Skoro Peszko dostał szansę, to Boruc też powinien. Tym bardziej, że oficjalnie obaj zostali wyrzuceni za to samo z kadry. ACo do Peszki, to kiedy był w gazie ( jesień w Lechu) był pomijany przy powołaniach. Teraz w Koeln coś tam gra, ale szału nie ma napewno. I dostaje powołanie. Nic z tego nie rozumiem. Wogóle ciężko tu cokolwiek rozumieć, tym bardziej doszukać się jakiegoś pomysłu w budowaniu tej reprezentacji.
Najlepsza reklama Biedronki. Mogliby jeszcze nakręcić spot " Polscy piłkarze polecają się na grilla"

[ Dodano: 2011-03-26, 19:36 ]
P.S. Duży plus za interesowanie się piłką ;)
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-03-27, 14:06   

Moim zdaniem to jedna z gorszych reprezentacji futbolowych w Europie i jeśli nic z tym PZPN nie zrobi pozostanie tak na długie lata
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-28, 19:56   

Azjatek napisa³/a:

Cieszy mnie jednak fakt, że Peszko znów jest jednym z zawodników reprezentacji.



Mnie też cieszy ten fakt :]

Ah .. cóż przegraliśmy może dlatego że bramkarza mieliśmy złego ?

No a już jutro mecz z Grecją , tylko że Grecja jest o wiele lepsza od Litwy .. ciekawe jaki skład na jutrzejszy mecz pewnie jak zawsze Lewandowski :-D
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-28, 21:12   

Dagha napisa³/a:

ciekawe jaki skład na jutrzejszy mecz pewnie jak zawsze Lewandowski


Skład jest już niby podany, ale wiadomo, że może zmienić.
Sandomierski - Piszczek, Głowacki, Jodłowiec, Sadlok - Murawski, Dudka - Błaszczykowski, Obraniak, Peszko - Lewandowski
Co do Lewego, to kogo byś chciała na jego miejsce?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-28, 22:03   

Mamy tylu utalentowanych piłkarzy, a gramy ciągle jednym i tym samym składem. Rozumiem, Smuda chcę wprowadzić swą filozofię zapoczątkowaną w Lechu, która polega na tym, iż gracz ma szansę gry tylko w momencie, gdy jego konkurent na danej pozycji dozna kontuzji. Zobaczymy jak to będzie z tą Grecją. Może nie będzie tak tragicznie, jak w ostatnim meczu z ogórkami.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-03-28, 22:55   

Dagha napisa³/a:

Ah .. cóż przegraliśmy może dlatego że bramkarza mieliśmy złego ?



Przegrali bo napastnicy majÄ… problemy ze wzrokiem..
Co do jutrzejszego meczu obstawiam dwubramkowe zwycięstwo Greków
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-28, 23:15   

Według mnie ta cała piłka to jest pomylona sprawa przez tych sprzedawczyków z PZPN-u. Kiedyś Polska wygrywała, ludzie licznie przychodzili na mecze było się z czego cieszyć a teraz zamiast strzelać to grają dla pieniędzy, ot co. Marne są zapowiedzi, że wygramy na pewno i że jesteśmy fantastycznie przygotowani. Kiedy ktoś z tych nędznych ludzi zauważy, że w końcu jest coś nie tak i jesteśmy na samym dnie? Możemy zrobić demonstracje tak jak w Libii, może coś osiągniemy. :-)
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-03-29, 08:25   

Ostatnio poziom gry kadry polskiej jest tak niski, że nikt nie chce oglądać ich meczów sparingowych... Kiedyś nie wahałem się w tej kwestii, teraz jak mam do wyboru dobry film a mecz naszych kopaczy to wybiorę film. Z rozmów prowadzonych z rówieśnikami zauważyłem, że mało kto zdecydował się na oglądanie i nie ma czego żałować. Jestem trochę zawiedziony kadrą Smudy. Uważam go za jednego z najlepszych polskich trenerów, który ze słabego klubu potrafi wykrzesać co się tylko da. Jednak w kadrze efektów nie widać. Chociaż jakiś czas przegrywali to grali całkiem ładnie, teraz brakuje nawet ładnej gry, o zwycięstwach nie wspominając...
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-29, 10:57   

careM.' napisa³/a:

Według mnie ta cała piłka to jest pomylona sprawa przez tych sprzedawczyków z PZPN-u. Kiedyś Polska wygrywała, ludzie licznie przychodzili na mecze było się z czego cieszyć a teraz zamiast strzelać to grają dla pieniędzy, ot co.


Kiedyś to mało kto w Europie i na świecie potrafił grać w piłkę nożną. Nasz kraj osiadając na laurach zrobił sobie krzywdę, ponieważ poziom w gry w piłkę spadał, gdy inne narody inwestowały w młodzież i infrastrukturę. Te wszystkie ruchy związane z Euro 2012 być może przyniosą efekty za kilka lat, bo teraz dopiero większość dzieci dostało szansę gry w piłkę na przyzwoitych warunkach. Odmienną sprawą jest to, że wiele utalentowanych i młodych piłkarzy nie dostaje szansy gry w najlepszych klubach w kraju, przez co nasza kadra traci na świeżości i jakości. Poza tym, czemu nie zatrudnimy zagranicznego trenera, który ma pojęcie o grze i taktyce? Sam jestem w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie, ale ciekaw jestem Waszej interpretacji tego pytania.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 16:19   

Ktoś ogląda dzisiaj mecz? Ja oszczędzę sobie nerwów...
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-03-29, 16:27   

Szkoda czasu na polską reprezentację w piłce nożnej. Mamy wspaniałych zawodników w innych dyscyplinach i tym mam zamiar się cieszyć. Nie będę płakał nad trumną polskiej piłki nożnej.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com