Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:40   

careM.', Ja oglądam, stawiam na dwubramkowe zwycięstwo Greków
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 18:00   

Ja stawiam na 2-1 dla Greków, :]
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-29, 19:09   

pablopavo

Trudno powiedzieć kogo chciałabym na jego miejsce szczerze mówiąc wolałabym kogoś z Lecha ponieważ podziwiam ten klub ..nie wiem czy by się sprawdzili w reprezentacji Polski ale osobiście tak bym wolała .
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-03-29, 20:26   

Myślę, że pójdzie nam lepiej niż w poprzednim meczu z Litwą. Na miejscu Lewandowskiego chętnie zobaczyłbym Kucharczyka z Legii. Perspektywiczny zawodnik i warto byłoby sprawdzić jak się zgra z resztą kadry od początku meczu. Ile można wystawiać tego jednego Lewego, skoro są inne możliwości? Ponoć Cywka sobie nieźle radzi w Derby. Ale zainteresowania nim Smuda nie wykazuje.

Co do dzisiejszego meczu obstawiam 3-1 dla Greków.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-29, 22:42   

Remis z lekkim wskazaniem na naszym, lecz generalnie poziom meczu nie przekraczał tego podwórkowego.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-30, 16:50   

Co do mecz z Grecją .. to powiem że mi się podobał mimo że zakończył się remisem .

Najbardziej podobało mi się to że na bramce stał Sandomierski .. wreszcie jakiś porządny bramkarz . Peszko , Lewandowski , Grosicki i Sadlok też się wykazali . Mimo że Peszko uderzył daleko poza bramkę to w pierwszej połowie była okazja .. jedna żółta kartka więc było ryzyko że może dostać drugą . Lewandowski miał baardzo dużo okazji szkoda że nie wykorzystanych , najlepsza akcja była jak minął obrońce i bramkarza a i tak nie strzelił ale na powtórce widać że bramkarz jeszcze wypiąstkował tą piłkę trochę za daleko i Lewandowski już nie zdążył . Grosicki wszedł dopiero w drugiej połowie ale dobrze grał . Sadlok ..prawie cały czas był przy piłce .. :hyhy: Nie wiem po jakiego w drugiej połowie wszedł Murawski ? Bo ja nie rozumiem.. nie zabłyszczał jakąś specjalnie w meczu..to mało on wcale nie był przy piłce ..
A no i w reprezentacji Grecji podobał mi się bramkarz bardzo dobrze bronił :]
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

KubuÅ› Ruchatek  

Stały User

Hedonista



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Mar 2011

Sk±d: Kraina miodu

   

Wys³any: 2011-03-30, 17:16   

Najgorsze jest to, że Smuda sam już nie wiem kogo ma na boisko wystawić. Przetestował już pół narodu, ogólnie miesza za bardzo składem, przez co zawodnicy nie mają zgrania, a reprezentacja stylu.
Pamiętacie jak trenerem był Janas? On tam nie kombinował w środku miał być Szymkowiak i to on miał kreować grę, obok Lewandowski kosił przeciwników. Jeszcze Krzynówek to był pewny punt. Natomiast w ataku, chociaż nikt nie wiedział po co, był Rasiak, każdy się z niego śmiał, ale on przynajmniej strzelił czasem jakąś bramkę.
Nie była to może magiczna reprezentacja, ale z pewnością solidna i właśnie zgrana.
Podkreślam jeszcze raz Smuda za bardzo miesza składem.
_________________
WybiorÄ™ Ci miodzik:)
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-30, 19:27   

pablopavo napisa³/a:

Teraz w Koeln coś tam gra, ale szału nie ma napewno.



Z tego co wiem, to sąsiedzi są z niego zadowoleni. Jednak to dopiero początek, jeszcze pokaże na co go stać ;) już teraz dość często zalicza asysty, ale koledzy z teamu mu jeszcze nie zaufali i nie podają mu piłki zbyt często. No cóż, mam tylko nadzieję, że Sławek wybije się tam. Trzeba przyznać, że chłopak ma talent ;) potrafi zrobić zamieszanie na boisku. A to, że gra dość ostro tylko dodaje uroku akcjom w jego wykonaniu. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

pablopavo napisa³/a:

P.S. Duży plus za interesowanie się piłką ;)



Przebywanie od małego wśród facetów robi swoje ;D
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-30, 21:21   

Dagha napisa³/a:

Co do mecz z Grecją .. to powiem że mi się podobał mimo że zakończył się remisem


Dobre. Można było usnąć. Jednym się nie chciało, drudzy nie umieli

Dagha napisa³/a:

Peszko , Lewandowski , Grosicki i Sadlok też się wykazali


Czym się wykazali? Lewandowski niewidoczny, w dodatku zmarnowana setka. Peszko wrak, Sadlok to środkowy obrońca, którego Smuda wystawia na lewej obronie. Grosicki jeden groźny strzał w 90 minucie i to tyle.

KubuÅ› Ruchatek napisa³/a:

Przetestował już pół narodu, ogólnie miesza za bardzo składem, przez co zawodnicy nie mają zgrania, a reprezentacja stylu.


Zgodzę się, ale nie do końca. Niektórzy piłkarze mają pewny plac, niezależnie od prezentowanej formy. Błaszczykowski i Obraniak to najlepsze przykłady

Azjatek napisa³/a:

Z tego co wiem, to sÄ…siedzi sÄ… z niego zadowoleni


Z tego co ja wiem, to jest odwrotnie. Peszko jest szybki i przebojowy, ale to wszystko. £aapie bezsensowne żółte kartki i tym się najbardziej wyróżnia w Bundeslidze

Azjatek napisa³/a:

A to, że gra dość ostro tylko dodaje uroku akcjom w jego wykonaniu. Przynajmniej takie jest moje zdanie.


Jest różnica między twardą, męską grą, a brutalną :) Peszko zbyt często traci głowę. W bodajże osttanim meczu z HSV przegranym 2-6 (!) zszedł już w 40 minucie ( o to chyba z żółtą kartką na koncie )
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-31, 07:46   

pablopavo napisa³/a:

Peszko jest szybki i przebojowy, ale to wszystko. £aapie bezsensowne żółte kartki i tym się najbardziej wyróżnia w Bundeslidze



Zgadzam się z tym , Peszko wyróżnia się właśnie tym że łapie żółte kartki i nic za bardzo więcej . Wolałabym go w Lechu :->
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

healos1111

User


Do³±czy³: 01 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-01, 01:01   

reprezentacja? Hmm nic dodać nic ująć. Nie wydaje mi się żebyśmy coś jeszcze osiągnęli. Obstawiam że Euro 2012 będzie wyglądać tak, że 3 mecze i do widzenia o ile nie będzie jakiegoś wała.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-04-02, 16:34   

Na kolanach będzie prosił Boruca o powrót, plus dwóch piłkarzy ¦ląska: Mila i Kaźmierczak powinni się znaleźć w reprezentacji.
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-02, 19:09   

pablopavo napisa³/a:


Peszko jest szybki i przebojowy, ale to wszystko. £aapie bezsensowne żółte kartki i tym się najbardziej wyróżnia w Bundeslidze


Zgodzę się, że narzekają na te jego żółte kartki, ale to po prostu jego styl gry... w Lechu było to samo. w sumie chciałabym żeby wrócił, ale dla niego to lepiej, że jest w FC Koeln. i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie inaczej grającego Sławka ;)

pablopavo napisa³/a:


Jest różnica między twardą, męską grą, a brutalną :) Peszko zbyt często traci głowę.


Czasem gra zbyt ostro, fakt, ale nie przesadzajmy z tą brutalnością :p
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-03, 13:17   

Constantine napisa³/a:

Na kolanach będzie prosił Boruca o powrót, plus dwóch piłkarzy ¦ląska: Mila i Kaźmierczak powinni się znaleźć w reprezentacji.


Boruc tak, reszta nie. Reprezentanci powinni prezentować przez cały czas równy poziom. Mila teraz wystrzelił na tle słabej Ekstraklasy i chcesz go brać do kadry? Wolne żarty.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-04-03, 13:18   

Najlepiej jest kibicówac reprezentacji Polski ale w żużlu!
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com