Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-03, 19:47   

Michael Cera napisa³/a:

Mila teraz wystrzelił na tle słabej Ekstraklasy i chcesz go brać do kadry? Wolne żarty.


Warto go chyba sprawdzić, nie sądzisz? Tym bardziej, że powołania dostali już m.in. Pawłowski, Plizga czy Rybus.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-04-03, 19:49   

Jeżeli Peszko może grać, to czemu nie Mila?
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-03, 19:58   

I tak największym problemem kadry jest selekcjoner. Uważam, że to ostatni moment, by coś zmienić i powierzyć tę kadrę komuś normalnemu. nie ukrywam, że byłem za tym, że Franz objął kadrę, ale teraz mam inne zdanie. Dostał dobry kontrakt, wolną rękę w wielu sprawach, czas, a efektów nie widać żadnych, co więcej gra wygląda coraz gorzej. ¯adnego pomysłu, koncepcji na budowę reprezentacji. Smuda won. Inaczej będzie klęska i kompromitacja na EURO.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-03, 22:03   

pablopavo napisa³/a:

Michael Cera napisa³/a:

Mila teraz wystrzelił na tle słabej Ekstraklasy i chcesz go brać do kadry? Wolne żarty.


Warto go chyba sprawdzić, nie sądzisz? Tym bardziej, że powołania dostali już m.in. Pawłowski, Plizga czy Rybus.


Nie są oni perspektywicznymi piłkarzami.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-03, 22:33   

Michael Cera napisa³/a:

pablopavo napisa³/a:

Michael Cera napisa³/a:

Mila teraz wystrzelił na tle słabej Ekstraklasy i chcesz go brać do kadry? Wolne żarty.


Warto go chyba sprawdzić, nie sądzisz? Tym bardziej, że powołania dostali już m.in. Pawłowski, Plizga czy Rybus.


Nie są oni perspektywicznymi piłkarzami.


No wiem, ale co to do ma do rzeczy? Zauważyłem tylko, że skoro takie drewna nawet jak na polską ligę dostają powołania, to dlaczego Mila ma nie przyjechać na kadrę?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-04, 11:24   

pablopavo napisa³/a:

No wiem, ale co to do ma do rzeczy? Zauważyłem tylko, że skoro takie drewna nawet jak na polską ligę dostają powołania, to dlaczego Mila ma nie przyjechać na kadrę?


Bo blokuje w ten sposób rozwój innych graczy. Ale może to i dobrze, bo przecież nikt nowy nie został powołany.

Mój skład na Euro 2012:
Boruc/Szczęsny
Piszczek-Arboleda-Perquis-Boenisch
Murawski
Peszko-Matuszczyk-BÅ‚aszczykowski
Obraniak (może w innym miejscu bym go ustawił)
Jeleń
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-04-04, 16:45   

Michael Cera napisa³/a:

Boruc/Szczęsny


Na Boruca Franek się obraził i na pewno go nie powoła. Szkoda, to najlepszy moim zdaniem polski bramkarz. A Szczęsny myślę, że na pewno się załapie do kadry na Euro, razem z ulubionym bramkarzem Smudy Tytoniem. Kto pierwszym? Nie zdziwię się, jeśli ten drugi.
Co do obrony się zgadzam, ale wydaje mi się, że selekcjoner się nie zabierze za szybko za powołanie Arboledy i Perquisa. Zwłaszcza tego drugiego, więc myślę, że za któregoś z nich będzie grał Sadlok, ewentualnie Głowacki. Za Murawskim nie przepadam i jego bym nie widział. Może Mierzejewskiego. Pośrodku pomocy jeszcze miejsce dla Matuszczyka i gitara. Na skrzydłach Peszko z Kubą, przed nimi Obraniak a z przodu Lewandowski. Albo sprawdzić Kucharczyka na cały mecz.
Jelenia za to w składnie na Euro nie widzę, często łapie kontuzje. O ile właśnie na Euro nie będzie leczyć kontuzji to chyba nie będzie już w zbyt dobrej formie, żeby przebić w składzie Lewego.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 16:04   

Michael Cera napisa³/a:

Arboleda-



Arboleda ? Nie , nie sądzę że zostanie powołany poza tym musi zmienić obywatelstwo na polskie .
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

poiuytrewq

Stały User



Do³±czy³: 21 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 00:21   

Michael Cera napisa³/a:

Arboleda-Perquis-Boenisch



czy to jeszcze reprezentacja Polski? ;]

od początku czułem że Smuda się nie sprawdzi (chociaż właściwie nie potrafię podać nazwiska kogoś kto dałby radę i jest w zasięgu), ale teraz już chyba za późno na zmianę, przesraliśmy za dużo czasu

ewentualnie terapia szokowa i zmiana przed samym Euro ;]
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-04-07, 20:19   

Michael Cera napisa³/a:

Perquis


Założę się o 100 zł z mojego portfela że nie widziałeś ani jednego meczu z jego udziałem.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:07   

Constantine napisa³/a:

Założę się o 100 zł z mojego portfela że nie widziałeś ani jednego meczu z jego udziałem.


Sugeruje się wiadomościami prasowymi, wiem o tym. Osobiście wolałbym, żeby Kościelny grał dla naszej reprezentacji, ale to już jest zamknięty temat.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com