Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Reis  

User



ImiÄ™: Piotr

Do³±czy³: 01 Wrz 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-09-06, 10:02   Reprezentacja Polski

Co powiecie o meczu? Lepiej niż z Kamerunem?
Ponoć Frankowski ma wrócić do kadry LOL :>.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-06, 12:00   

Smuda powiedział, że Frankowski po zakończeniu kariery dostanie od niego propozycję współpracy z kadrą jako trener napastników. Chociaż ja jestem zdania, że Franek mimo 36 lat przydałby się tej reprezentacji, bo zęby bolały jak patrzyłem jak Jeleń pier**** sytuację za sytuacją ( bramkę strzelił, ale mógł jeszcze przynajmniej 2).
Co do samego meczu- nuda. Polacy mieli przewagę, pechowo zremisowali, ale to nawet dobrze, w meczu z Australią powinni spiąć się na maksimum możliwości bo przydałoby się wreszcie wygrać jakiś mecz.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-09-06, 14:36   

O każdym meczu będzie specjalny wątek? :facepalm:

Dobrze, że tylko remis.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-09-06, 16:51   

Zawiedli mnie nasi. ¯eby strzelić aż 1 bramkę? I to nie samobójczą? Staczacie się panowie.

Całym sercem od 90 minuty, kiedy włączyłem mecz byłem za Ukrainą. Nie zawiedli mnie :-D
_________________
#truestory
 

weckly  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Sie 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2010-09-06, 16:55   

1:1? W końcu coś. Jeśli chodzi o ten mecz z Kamerunem w którym przegrali 0:3... :facepalm:
Za to zdanie pewnie posypią się negatywne, pełne jadu odpowiedzi ale co tam.
Oglądając mecz Kamerun - Polska zastanawiałam się kto wpuścił Te...Te osobniki płci męskiej na to boisko? Grali jak by nie wiedzieli po co tam są i po co mają piłkę.
No ale w końcu strzelili gola.
_________________

 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-09-06, 17:22   

weckly napisa³/a:

Oglądając mecz Kamerun - Polska zastanawiałam się kto wpuścił Te...Te osobniki płci męskiej na to boisko? Grali jak by nie wiedzieli po co tam są i po co mają piłkę.



Bo on sobie fryzurki nie może poniszczyć, a temu tatuaż się może zepsuć, a tamta panienka nie będzie pylać po klepisku.

Jak dla mnie to oni powinni robić za najniższą krajową. Skandalicznie grają.
_________________
#truestory
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-06, 19:18   

Jak nie ma dobre mąki to dobrego chleba sie nie zrobi. Mecz dobry do 45 min(tylko tyle oglądałem), brakuje mi taktyki na 2 napastników, zamiast bawić sie w ustawieniach moze zamiast dać 2 pomocników w środku pola to ich cofnąć i zamiast nich dać defensywnych, i atak irek i janczyk(lewy).1 do wykończenia 2 do przetrzymania i jakieś piłki na wolne pole zagrywać? Wg. mnie zła taktyka jest, wiadomo nie mamy iniest ani innych ale starajmy się wykorzystać szybkość irka.Dla mnie 1 warunek do gry w reprze to dobra forma i speed.Nawet jeśli nie ma tego wykończenia to niech szarpie próbami wyjścia na dobre pole, a bramkę chyba każdy potrafić strzelić?Dla mnie skład najlepszy to Boruc(Sandomierski/Szczęsny ławka) Kikut,¯ewłakow,Głowacki(Glik ława),Boenisch(Brzyski ława) ,Lewandowski,Murawski(Bandrowski), Obraniak(alternatywa Mierzejewski) i Jeleń,Janczyk(Lewandowski, tutaj piłkarz którzy przytrzyma piłkę i odegra do partnerów).
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-06, 20:10   

Krit napisa³/a:

Całym sercem od 90 minuty, kiedy włączyłem mecz byłem za Ukrainą. Nie zawiedli mnie :-D


To co Ty, k***a, na Ukrainie mieszkasz?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-09-06, 21:49   

pablopavo, spokój. To, że jest Polakiem nie oznacza, że musi kibicować polskim 'orłą'.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-09-06, 21:55   

pablopavo napisa³/a:

To co Ty, kur**, na Ukrainie mieszkasz?



Nie. Z przekory do panienek.
_________________
#truestory
 

lostininfinity

Stały User



Do³±czy³: 08 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-06, 22:01   

Jimmy FoX napisa³/a:

pablopavo, spokój. To, że jest Polakiem nie oznacza, że musi kibicować polskim 'orłą'.



Ale jest to co najmniej dziwne i glupie w moim odczuciu.
_________________
I am solitary man
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-09-06, 22:05   

lostininfinity, Twoje odczucie też jest dziwne i głupie. Z całym szacunkiem, oczywiście.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

lostininfinity

Stały User



Do³±czy³: 08 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-06, 22:09   

Jimmy FoX napisa³/a:

lostininfinity, Twoje odczucie też jest dziwne i głupie. Z całym szacunkiem, oczywiście.



Dobrze i masz prawo do takiego zdania. Ale powiedz mi dlaczego. Jakim trzeba byc przyglupem, zeby bedac Polakiem, w meczu reprezentacji Polski z inna druzyna kibicowac ,,calym sercem" (!) druzynie przeciwnej? Wybacz, ale ja tego nigdy nie zrozumiem.
_________________
I am solitary man
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-06, 22:21   

lostininfinity napisa³/a:

Jakim trzeba byc przyglupem, zeby bedac Polakiem, w meczu reprezentacji Polski z inna druzyna kibicowac ,,calym sercem" (!) druzynie przeciwnej?


Może znającym realia polskiej piłki nożnej? Może takim który widzi co się dzieje z piłką w naszym kraju i nie bardzo to pochwalającym? Tak, takim można być.

Osobiście oczywiście kibicuję 'naszym'. Rewelacji nie pokazują, uda im się raz na jakiś czas gdzieś coś ugrać a później to już niestety jest kiepsko.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-09-06, 23:39   

lostininfinity napisa³/a:

Dobrze i masz prawo do takiego zdania. Ale powiedz mi dlaczego. Jakim trzeba byc przyglupem, zeby bedac Polakiem, w meczu reprezentacji Polski z inna druzyna kibicowac ,,calym sercem" (!) druzynie przeciwnej? Wybacz, ale ja tego nigdy nie zrozumiem.



Rozluźnij poślady. Trochę dystansu do naszej piłki i sarkazmu nie zaszkodzi :-D
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com