Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

fantasmagoria  

User



ImiÄ™: Nadzieja

Do³±czy³a: 19 Sty 2009

Sk±d: mam wiedzieæ?

   

Wys³any: 2009-01-22, 00:33   Szczęście w życiu

Czego Wam brakuje do pełnego szczęścia? Albo już je osiągnęliście... Co Wam je dało? A może tak naprawdę w życiu nie ma takiego czegoś jak pełne szczęście..?
_________________
Wymyśliła sobie, że będzie tak cholernie szczęsliwa!
 

Matrix  

User

Zagubiony w ¦wiecie.



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 00:52   

Pełne szczęście. Jest to wyznacznik, który może się zmieniać z czasem naszej egzystencji.. Więc on istnieje, lecz nie jest przez całe życie stały. Taka moja koncepcja.

Czego mi brakuje? Przede wszystkim przyjaciela/przyjaciółki. Kogoś, z kim mógłbym szczerze pogadać, na wszystkie tematy. Następnie dziewczyny, która by mnie pokochała (: Niestety platoniczna miłość mnie ostatnio tylko pogrąża..
_________________
Zaproszenia lockerz
zapr.lockerz@gmail.com
 

Lily  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 25 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 17:14   

Czasem brakuje mi zrozumienia ze strony innych ludzi. A szczescie? Znajduje je w kazdym dniu, kazdy wnosi do mojego zycia cos jedynego i niepowtarzalnego:)
_________________
***
Jeżeli masz kogoś, kto Cię kocha, daje Ci to setkę powodów by żyć:)
 

allexandra92  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Lut 2009

Sk±d: Jaworzno - Centrum

   

Wys³any: 2009-02-01, 16:09   

Hmm... co mi daje szczęście?

Przyjaciele i moi bliscy. Mając ich, wiem, że mam oparcie, zrozumienie i że nigdy nie będę sama!:)
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 16:31   

Mnie daje szczęście rodzina, przyjaciel, dziewczyna, której nie mam i szczęście mnie by spotkało gdyby Polska było krajem wolnym.. (w pewnym sensie panująca anarchia)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:23   

Traktuje szczęście jako stan..bywa się szczęśliwym jak i nieszczęśliwym ,ale nic nie trwa wiecznie , więc dość trudno mi odpowiedzieć na to pytanie..Ale każdy z nas ma takie chwili kiedy o czymś myśli.."gdybym taka była byłabym najszczęśliwsza" "gdybym to miała byłabym szczęśliwa" .Myślę jest coś takiego jak pełne szczęście..spokój ,ale i ono z pewnym czasem mija gdy natrafimy na osobą,rzecz ,która uczyniłaby nas jeszcze bardziej szczęśliwszymi.Wszystko zdaje się być w tej tematyce ulotne.Co mi daje szczęście ? Codzienność , rodzice , przyjaciele, pasja.
Czego mi brakuje ? Wielu rzeczy ,ale myślę ,że powoli mogę je zdobyć.
_________________
Drugs&hugs.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:28   

Niestety teraz już się skończyło moje szczęście... Wszystko odeszło, zostały wspomnienia...
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:31   

Nigdy nie miałem szczęścia i mieć nie będę... :-( :zalamany:
_________________
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:33   

Cytat:

Nigdy nie miałem szczęścia i mieć nie będę... :-( :zalamany:


Widzę, że nie jestem sama :zalamany: Ale to życie jest okrutne...
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:39   

misiek89 napisa³/a:

Nigdy nie miałem szczęścia i mieć nie będę...


madzik2601 napisa³/a:

Widzę, że nie jestem sama Ale to życie jest okrutne...


Myślę moje słonka ,że można się przecież tym najmniejszym szczęściem nawet jeśli teoretycznie go brak zawsze możemy je gdzieś zauważyć w tych wszystkich najdrobniejszych rzeczach , w tym ,że świeci słońce , w tym ,że mamy bliskich , w tym ,że nikt nam nie wyjadł naszych płatków :-P To również jes szczęście :*
_________________
Drugs&hugs.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:41   

Absolutnie, głowa do góry.
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:49   

madzik2601 napisa³/a:


Widzę, że nie jestem sama :zalamany: Ale to życie jest okrutne...



Okropne, okropne i to bardzo... ale trzeba jakoś sobie rady dawać.

slow napisa³/a:

że nikt nam nie wyjadł naszych płatków



Mi wyjada brat.
_________________
 

Zocha  

User



Do³±czy³a: 01 Lut 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-02-01, 18:30   

Pełne szczęście? A cóż to takiego? Szczęście jest pojęciem względnym, a z tegoż powodu, że ludzie są chciwi i pazerni dążą cały czas do czegoś nowego. Jeśli osiągnę "szczęście" to kiedy będę wiedziała, że to jest właśnie szczęście? Czy jeśli odnajdę swoją miłość będę szczęśliwa? A co jeżeli nie? Co jeżeli moje szczęście będzie opierało się na czymś zupełnie innym? I czy poznam że to właśnie szczęście?
Załóżmy, że będę "szczęśliwa" jeśli odnajdę swoją drugą połowę. Odnalazłam ją. Szczęście trwa przez chwilę, bo później wracają problemy - a to dziadek chory, a to nie mam kasy, a to to, a to tamto. Kto z Was tak naprawdę doznał szczęścia? Czy szczęście w ogóle istnieje? Czy może po prostu zauważamy świat takim jakim chcemy go widzieć i wtedy czujemy się "szczęśliwi"?
De facto... Ja nigdy nie czułam szczęścia. Owszem, były radości, uniesienia. Ale czy powinnam zaliczyć to do szczęścia? Czy gdy osiągnę cel i wartości wyznaczone w życiu będę szczęśliwa? Czy może nadal będę dążyła do czegoś więcej?
_________________
'Każdy bowiem dzień nosi w sobie wieczność...'
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-02, 00:29   

Pełne szczęście uważam jest nie osiągalne ponieważ natura ludzka zawsze czegoś potrzebuje, czegoś od siebie lub od innych wymaga. Prototypem szczęścia może być małżeństwo, dzieci, pieniądze, kariera, sukcesy materialne lub duchowe, spełnienie marzeń. To tylko cele do których dążymy, a tuż po ich zyskaniu powstają nowe i to ciągnie się w nieskończoność.
_________________
ona umrze martwa.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-02, 00:47   

No właśnie nie ma czegoś takiego jak pełnia szczęścia. Zresztą definicja szczęścia jest hmmm różna. Pełni szczęścia nie ma ponieważ zawsze czegoś szukamy, czegoś potrzebujemy. Gdy to zaspokoimy pojawia się kolejna rzecz którą musimy zaspokoić i tak w kółko. A szczęście? Dla jednego znaleźć 10 złoty to szczęście, dla innego zobaczyć jak drużyna strzela gola.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com