Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mechanik1986

User


Do³±czy³: 21 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-21, 10:39   

raczej pół na pół zależy
 

ciapciak92  

User


Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lis 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-11-26, 09:01   

Raz ulegam, raz dominuję. Zależy na jaki sex mamy ochotę
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-28, 21:32   

Stwierdzam, że niewielka jest granica między byciem dominującym a byciem uległym.
Przyznam także, iż po ostatnim stwierdzeniu mojego znajomego: naturalnie, nie mogłabyś dominować, przecież wyglądasz tak, że nawet muchy byś skrzywdzić nie potrafiła.
I to prawda, przecież ja nawet obrażać nikogo nie potrafię, a cóż dopiero wysublimowane praktyki.
Lecz brakowało mi nieco tego wszystkiego, od kiedy jestem z An. Więc czasami praktykujemy małe co nieco.
An lubi nieco delikatniejszą odmianę BDSMu. Przy muzyce, z jedwabną opaską na oczach, lubi dostawać lanie.
Więc ja się muszę spełniać w tej roli kata! Lecz upodobała sobie szczególnie bondage.
A ja byłam ostatnio na pokazie shibari. Za sprawą tego całego towarzystwa, bo ostatnio tym się bardziej interesować zaczęłam.
Wygląda z mymi węzłami przepięknie.
Mi to daje satysfakcję, bo zaróżowione pośladki ładnie wyglądają, a ja w ogóle je lubię oglądać. W każdej postaci.
Ja znalazłam dominującą parkę. Kobieta, mężczyzna. Mężczyzna sporo lat w klimacie, i tego typu skórzane pejcze posiada, klimatyczne miejsce tworzy, z haczkami przy suficie. Wszystko tak cholernie profesjonalnie, że nic tylko tam być i cierpieć.
Bo właśnie ostatnio mam niemałego bzika na punkcie skórzanych rękawiczek, masek i tego typu. I wcielam się w różne role, zabawy z odgrywaniem ról, to podwójna satysfakcja.
Ponoć z kneblem w ustach mi do twarzy i ze spływającą ślinką.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Gość01  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Gru 2014

   

Wys³any: 2016-05-08, 18:31   

Czy jest może tutaj jakaś dziewczyna z Warszawy, która chciałaby mieć swojego uległego sługę ?
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-04-02, 13:37   

Czasami lubię zabawę w dominację i uległość jako urozmaicenie. Jestem elastyczny - przyjemność sprawiłoby mi zarówno związanie partnerki i zdominowanie jej, jak i bycie przez nią związanym i zdominowanym. Najważniejsze jest zaufanie, otwartość i ustalenie wszystkiego dokładnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com