Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hejtoja  

User

Martyna


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 25

Do³±czy³a: 28 Lis 2013

Sk±d: daleko

   

Wys³any: 2013-12-12, 18:43   Single ;)

hejo :-) Proszę o uwagę wszystkich singli i singielek :-P Czy nie macie czasami dość, bycia samemu? Mi wręcz czasami jest głupio a nawet przykro, że praktycznie każda z moich koleżanek i kolegów, ma juz kogos kogo kocha, a ja nadal sama. Ale wiem że na każdego przyjdzie pora :] z resztą byłam już w jednym kiczowatym związku, że aż szkoda gadać :-x No więc wracając do mojego pytania, nie macie czasami tego dosć? :-P

_________________
Martyna :)
 

Hayaishi  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-12-12, 18:47   

Czasami mam dość bycia samemu, ale wiem, że na 85% właśnie przeżyję moje życie. Ten stan mija. czasami szybko, a czasami powoli.
_________________
Ciemność nie przezwycięży ciemności.
Uczyni to tylko światło.
Nienawiść nie przezwycięży nienawiści.
Może to zrobić jedynie miłość.


Per Aspera Ad Astra
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-12-12, 18:51   

nie bardzo, bo od dłuższego czasu żyje sobie tak, jakbym włożył ch uja w globus i mówił że je bie świat :D
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: £om¿a

   

Wys³any: 2013-12-12, 19:04   

Cytat:

ImiÄ™: Martyna
Wiek: 15



Martynko na każdego przyjdzie czas i pora. Doskwiera Ci brak partnera w wieku 15 lat? Myślę, że gdy pójdziesz do szkoły średniej wtedy to się zmieni. Wiesz gimnazjum to taki okres co jeszcze chłopacy myślą o pokemonach, a dziewczyny już o związkach. W szkole średniej mniej więcej to się wyrównuje tak więc wtedy myślę, że poznasz kogoś idealnego dla Ciebie. A jak nie? A jak nie to na studiach, skąd krótka droga do zamążpójścia :D
 

hejtoja  

User

Martyna


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 25

Do³±czy³a: 28 Lis 2013

Sk±d: daleko

   

Wys³any: 2013-12-12, 19:14   

hahah to wiem, dlatego zawsze sobie powtarzam że każdy znajdzie sobie odpowiedni czas :)
_________________
Martyna :)
 

diggy  

User



ImiÄ™: Adam

Wiek: 37

Do³±czy³: 22 Lis 2013

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2013-12-12, 19:21   

Ja jestem z musu juz pol roku i mysle ze za jakis czas jak o tym zapomne to ten stan sie. Myslenie o samotnosci tylko jeszcze bardziej nas w niej pograza. Trzeba znalezc sobie kreatywne zajecie °°
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-12-12, 22:43   

Hej a później jest coraz gorzej serio!
Twoje koleżanki zaręczają się, biorą śluby, rodzą dzieci. Przyjaźń podupada, bo ty jesteś na etapie randek i seksu a one na etapie pieluch i odżywek.
Jak ci smutno obejrzyj sobie seks w wielkim mieście i zwróć uwagę na Samantę.

Nie dramatyzuj, ja aktualnie mam problem parowanych przyjęć, bo co impreza to ja im nowego chłopca przedstawiam . ;)
ZresztÄ… Ty nie jesteÅ› singlem. Singiel to ktoÅ› kto jest sam i jest mu z tym dobrze- ja. Ty jesteÅ› wolna/ samotna/ bez partnera ^^
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

diggy  

User



ImiÄ™: Adam

Wiek: 37

Do³±czy³: 22 Lis 2013

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2013-12-12, 22:46   

Marlen napisa³/a:

co impreza to ja im nowego chłopca przedstawiam . ;)
ZresztÄ… Ty nie jesteÅ› singlem. Singiel to ktoÅ› kto jest sam i jest mu z tym dobrze- ja


Trochę nie rozumiem, jeśli mogę się wtrącić.
Najpierw piszesz, że ciągle z kim innym chodzisz na przyjęcia, a potem, że jesteś singielką z wyboru.
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-12-12, 22:52   

Tak, bo są to znajomi/ kumple- otoczenie oczekuje ode mnie poważnego podejścia do sprawy to jest chłopaka.
Singiel w definicji ma z wyboru. To człowiek wolny, niezależny, któremu odpowiada taki stan rzeczy. Pojęcie to nabrało obrzydliwego charakteru samotności.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-12-12, 22:57   

Cytat:

ImiÄ™: Martyna
Wiek: 15



Może nie jesteś singielką, tylko jeszcze nie masz piersi i co za tym idzie - chłopaka? :mrgreen:
Kocham te akcje z doświadczonymi życiowo dziewczynkami z gimnazjum.

A btw co do singli

Cytat:

Należy zauważyć, że to określenie dotyczy osoby, której wyborem jest życie bez partnera, a nie osoby, która po prostu jest sama.



Osoby "szukajÄ…ce" nie sÄ… singlami.

Taka mała rada od Barda - nie czytaj tyle tego kwejka i nie wmawiaj sobie, że jesteś singlem ;)
_________________
 

Ostatnio zmieniony przez Bard_Zerald 2013-12-12, 23:43, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

diggy  

User



ImiÄ™: Adam

Wiek: 37

Do³±czy³: 22 Lis 2013

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2013-12-12, 22:58   

Marlen napisa³/a:

Pojęcie to nabrało obrzydliwego charakteru samotności.


Ja jestem zdania, że żaden singiel nie jest do końca szczęśliwy i sam próbuje siebie przekonać, że dobrze mu w bieżącej sytuacji. Uważam, że gdzieś tam głęboko czasem pojawia się u takich osób tęsknota za drugą osobą. Singiel poza tym zazwyczaj kojarzy mi się z osobą pracującą w korpo, niemającą czasu na nic, jedzącą w pośpiechu, śpiącą zawsze za mało - karierowiczem/ką.
No to, Twoja dobra, że tylu amantów masz. Kiedyś nadejdzie i Twój czas, czego Ci życzę :)

[ Dodano: 2013-12-12, 23:00 ]

Bard_Zerald napisa³/a:

nie czytaj tyle tego kwejka i nie wmawiaj sobie, że jesteś singlem


Na kwejka raczej nie zaglądam. Masz rację, być może pomyliłem nieco pojęcia. Nie jestem singlem :P
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-12-12, 23:08   

diggy napisa³/a:

Ja jestem zdania, że żaden singiel nie jest do końca szczęśliwy i sam próbuje siebie przekonać, że dobrze mu w bieżącej sytuacji. Uważam, że gdzieś tam głęboko czasem pojawia się u takich osób tęsknota za drugą osobą. Singiel poza tym zazwyczaj kojarzy mi się z osobą pracującą w korpo, niemającą czasu na nic, jedzącą w pośpiechu, śpiącą zawsze za mało - karierowiczem/ką.
No to, Twoja dobra, że tylu amantów masz. Kiedyś nadejdzie i Twój czas, czego Ci życzę :)



Nie twierdzę, że nie nadejdzie ale na dzień dzisiejszy uwierz mi na słowo JESTEM SUPER SZCZʦLIWA JAKO SINGIELKA. Realizuję się, robię sto tysięcy rzeczy na raz, które kocham i proszę mi nie wmawiać, że gdzieś we mnie siedzi pustka, którą koniecznie trzeba wypełnić związkiem.

Singiel- człowiek wolny z wyboru i szczęśliwy z tym wyborem- taka powinna być definicja.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Sansi  

Wymiatacz

Misfit



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-12-12, 23:31   

Ja nie jestem singielką ( z czego bardzo się cieszę, bo kocham tego mojego miśka :) ), ale czasem jak czytam albo słucham takich rzeczy jak "związek by mnie ograniczał", "nie byłoby czasu na to na tamto" itp. itd. to mam wrażenie, że ludzie zapomnieli czym związek jest. On nie ma wam utrudniać życia, ograniczać, dołować, a wręcz przeciwnie! Ta osoba obok was ma was wpierać, kochać, dzielić wasze spojrzenie na życie! Oczywiście można być spełnionym będąc singlem - wiele osób tak ma i to jest super :) ale nie podawajcie jako zalety bycia singlem "braku ograniczeń" bo jedynym ograniczeniem w związku jest wierność, a wierni jesteśmy czemuś zawsze - przekonaniom, ideałom, rodzinie, przyjaciołom - więc takie "ograniczenie" to przysłowiowy pikuś;D
_________________
Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Walt Disney
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-12-12, 23:37   

Powiem tak "brak ograniczeń w związku" w dużej mierze w praktyce się nie sprawdza, jeżeli u kogoś i owszem to pozastaje mi tylko pogratulować.

Nie podaję zalet bycia singlem bo nie jest stan/ produkt, który chcę komuś wcisnąć.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Sansi  

Wymiatacz

Misfit



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-12-12, 23:55   

Nie chciałam powiedzieć, że Ty podajesz to jako zaletę czy coś takiego tylko to było ogólne wtrącenie do tematu :) nie bierz tego do siebie :)
_________________
Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Walt Disney
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com