Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-14, 15:04   

http://forum.nacjonalista...?t=1620&start=0 dla mniej leniwych, ponieważ temat ma kilka stron.
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-01-14, 16:39   

Ale na orkiestrę raczej Jurek nie wyjmuje z własnej kieszeni...Ale jestem jak najbardziej za takimi akcjami.
_________________

 

darson  

Stały User



ImiÄ™: Marek

Do³±czy³: 19 Cze 2008

Sk±d: wu wu a

   

Wys³any: 2009-01-21, 14:26   

popieram, ale nie widziałem tego dnia żadnego wolontariusza i musiałem doładować ich konto fundacji:)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-12-26, 14:23   

Odświeżę temat.

Do kolejnej Orkiestry został mniej więcej miesiąc.

Tak jak wcześniej, co myślicie o nowym/starym celu akcji (onkologii dziecięcej)?
Może ktoś z was jest wolontariuszem na WO¦Pie? :-)
Wspieracie jakoÅ› akcje?
 

desire

User

twój koszmar senny



Do³±czy³: 13 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 14:43   

Nie jestem wolontariuszką (znowu w tym roku obudziłam się za późno i pewnie już nie będę mogła się zapisać), ale co rok pomagam mojej koleżance, chodzimy zawsze we dwie.
Można nazwać to wyścigiem szczurów, ale to zależy od ludzi. Też się prześcigamy, ale dzięki temu zbieramy więcej, a przecież to o to chodzi, prawda?
Zastanawia mnie jedno - jak można przepić tą kasę, skoro jest wrzucana do puszki, która jest dopiero otwierana przy organizatorach? Jak dla mnie ciężko to zrobić, ale nawet jeśli się da to tacy ludzie nie powinni się za to zabierać.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-12-26, 15:45   

Wolontariuszką byłam tylko raz, ale co roku wrzucam kilka zł do puszek.

desire napisa³/a:

Zastanawia mnie jedno - jak można przepić tą kasę, skoro jest wrzucana do puszki, która jest dopiero otwierana przy organizatorach?


WyciÄ…gajÄ… np. pensetkÄ….
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-12-26, 15:51   

Kolejny raz nie wrzucę ani złotówki.
Czemu ludziom potrzebny jest taki hałas i cyrk, by pomogli komuś innemu? 'Od święta jestem dobry'.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-12-26, 15:59   

stubarwny napisa³/a:

Kolejny raz nie wrzucę ani złotówki.
Czemu ludziom potrzebny jest taki hałas i cyrk, by pomogli komuś innemu? 'Od święta jestem dobry'.


Tu nie chodzi o to.
Wiele osób jest zaganianych, zapracowanych, nawet nie wpadnie na pomysł, że można jakoś pomóc, nie mają nawet czasu. A tak jest organizowany WO¦P czy też jakaś zbiórka żywności w supermarketach to mają ułatwioną możliwośc pomocy. Podobnie jest z osobami starszymi.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

desire

User

twój koszmar senny



Do³±czy³: 13 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 16:00   

Poza tym lepiej wrzucić coś od święta niż nigdy.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 16:13   

Byłam wolontariuszem. £aziłam cały dzień po mrozie, wodzie, śniegu i zimnie. Nie żałuję ani minuty. 30% całości zebranych pieniędzy podobno zabiera Owsiak, nie wiem czy to prawda. Ludzie różnie reagują na wolontariusza z puszką. Jedni są przychylnie, wrzucają ostatnie grosze, inni udają że nie widzą. Najmniejsza kwota to 20gr, którą wrzuciła mi pani, która naprawde nie wyglądała bogato, natomiast największą to 100zł od pana w mercedesie. Niektórzy pytali nawet o możliwość płacenia kartą, a gdy takowej nie było wyciągali pieniądze z bankomatu. Miałam jedne nieprzyjemne zdarzenie-mianowicie niezwykle namolnego faceta. Pomimo tego nie żałuję tego i gdybym mogła zdecydowałabym się na to znów.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-12-26, 16:28   

endorfina

idą święta- sami katolicy
11 listopada- sami patrioci
wośp- same dobre serca

A czemu nie codziennie...

By nie było: pomagam innym, ale poprzez pewniejsze organizacje.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-12-26, 16:51   

stubarwny masz rację, ale lepiej raz do roku niż wcale. A niestety mało prawdopodobne żeby ludzie na codzień pomagali, taka natura ludzka, taki tryb życia.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Cheery  

User

Mów mi dobrze... *.*



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Lis 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-26, 16:55   

Popieram tą akcję. Jestem wolontariuszką i w tym roku będę uczestniczyła w WO¦Pie.
_________________
And all that I can see is just a yellow lemon tree...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-26, 16:57   

Kolejne zbiorowisko mające na celu "ugłaskanie naszej moralności".
Mogę ostatnio zauważyć ,że ludzie potrzebuję tego.
Ile szumu jest nadal wywołanego Kasią Kamudą,ile nagle chętnych się zebrało do pomocy "biednej" dziewczynie.
Nie chcemy zauważać,że potrzebujący są i zawsze będą,a żeby im pomóc nie wystarczy wysłać raz na rok sms ,czy wrzucić parę złotówek do puszki.

Nie byłam nigdy wolontariuszką na owej imprezie i nie zamierzam nią zostać,ale jest to godne uwagi i wrzucenia groszy do puszki,zwłaszcza ,gdy możemy później przekonać się na własnej skórze,że taki sprzęt ratuje życie dzieciom.A zawsze jest lepsze jest "coś" niż nic..
_________________
Drugs&hugs.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 19:20   

Ja popieram WO¦P . Zapisałam się na zbiórkę , ale głównie dlatego że potrzeba mi punktów do zachowania.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com