Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-01-11, 20:07   

Cytat:

Czasem trzeba się zapytać "Dzieńdobry. Może coś Pani wrzuci?" bo jak jedna babka wrzuca to i wszystkie wrzucają.


Moim zdaniem to nie jest dobry sposób, bo to już zakrawa na przymuszanie. Jeśli taka osoba odpowie: "Tak", to jest okej, ale jeśli powie: "Nie", to od razu wychodzi na niesolidarną, pozbawioną współczucia religijną fanatyczkę, której "Rydzyk zabronił".
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Doczya: 18 Mar 2009

   

Wysany: 2010-01-12, 18:19   

My jak zbierałyśmy to podchodziłyśmy i pytałyśmy
- dzień dobry czy chciałaby pani/pan wesprzeć akcję Wielkiej Orkiestry ¦wiątecznej Pomocy ?

Wiele mówiło że nie , albo że już dało .

Cytat:

"Nie", to od razu wychodzi na niesolidarną, pozbawioną współczucia religijną fanatyczkę, której "Rydzyk zabronił".

nie wolontariusznom jets to dane oceniać.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-01-12, 18:27   

Cytat:

nie wolontariusznom jets to dane oceniać.


Ale wolontariusze to oceniają. Niestety często ich reakcje mówią same za siebie.

Cytat:

My jak zbierałyśmy to podchodziłyśmy i pytałyśmy
- dzień dobry czy chciałaby pani/pan wesprzeć akcję Wielkiej Orkiestry ¦wiątecznej Pomocy ?


Po kilkunastu takich osobach napotkanych w ciągu dziesięciu minut ma się ochotę popełnić rytualny mord.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-12, 18:37   

Idąc kiedyś przez Kraków( rynek->Galeria Krakowska) byłem zaczepiany jakieś 3-6 razy w jedną stronę, już dokładnie nie pamiętam. W każdym razie zaczepiany to idealne słowo, bo kwestowanie cierpliwe to to nie było :->
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2010-01-12, 19:55   

Mnie zaczepiło pół mojej klasy, która uczę... popatrzyli na mnie tymi shrekowokocimi oczkami... i dałam co miałam ;) , jak mnie mają potem obgadywać ;p... nie no, żartuję oczywiście :-) , osobiście kibicuję zawsze wolontariuszom, którzy marzną lub mokną.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com