Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



Imię: Oryginalne

Wiek: 29

Doczya: 07 Kwi 2010

   

Wysany: 2011-01-18, 18:22   

Najważniejsze, aby żyć w zgodzie z samym sobą, akceptujesz siebie- akceptujesz innych.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-01-18, 18:34   

Mnie jedno ciekawi, może mi to ktoś wyjaśni. Mężczyzna z kobietą umawia się, że tak powiem, oficjalnie, nie musi robić z tego tajemnicy, bo nic w tym dziwnego. Zatem w jaki sposób umawiają się osoby homoseksualne? Robicie to przez Internet, czy jak?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doczy: 03 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-18, 18:38   

Tak, przez internet.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2011-01-18, 18:38   

Szej-Hulud napisa/a:

Zatem w jaki sposób umawiają się osoby homoseksualne? Robicie to przez Internet, czy jak?



Jeśli oni nie wstydzą się tego że są gejami, to nie będą tego ukrywać, a wiele gejów ukrywa to że nimi są.
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doczy: 03 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-18, 18:39   

^byku93 napisa/a:

Jeśli oni nie wstydzą się tego że są gejami, to nie będą tego ukrywać, a wiele gejów ukrywa to że nimi są.


Wielu gejów ukrywa, że nimi są bo wielu hetero nie są tolerancyjni i geje obawiają się reakcji z ich strony.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2011-01-18, 18:52   

Gej też człowiek, ma uczucia jak inni, a to już jego sprawa w którą strone je kieruje. A inni powinni to uszanować. Obobiście nie mam nic do gejów.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Pietruszka  

User



Imię: Piotr

Wiek: 28

Doczy: 24 Pa 2009

   

Wysany: 2011-01-18, 18:53   

Temat rzeka się zrobił... nieźle.

Osobiście osoby o innej orientacji mi nie przeszkadzają. ¯yją i niechaj tylko nie wiwatują mi pod domem z hasłem: ,,My chcemy praw!".
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2011-01-18, 18:53   

Torek napisa/a:

Wielu gejów ukrywa, że nimi są bo wielu hetero nie są tolerancyjni i geje obawiają się reakcji z ich strony.



Tak jest, nie ukrywam. Sam nie chciałbym geja znać, a ręki podać napewno bym nie podał, bo taki już jestem w nastawieniu do Nich.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-01-18, 19:02   

^byku93 napisa/a:

Tak jest, nie ukrywam. Sam nie chciałbym geja znać, a ręki podać napewno bym nie podał, bo taki już jestem w nastawieniu do Nich.


A ja wręcz przeciwnie. Uważam, że każdy człowiek- o ile nie będzie próbował mną rządzić- może robić co tylko mu się podoba, byleby tylko nie krzywdził innych ludzi. Owszem, dziwne uczucie wyobrazić mi sobie faceta patrzącego na mnie w wiadomy sposób, ale z drugiej strony nie widzę w tym problemu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doczy: 03 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-18, 19:15   

^byku93 napisa/a:

Tak jest, nie ukrywam. Sam nie chciałbym geja znać, a ręki podać napewno bym nie podał, bo taki już jestem w nastawieniu do Nich.


To nie pisz, że geje się wstydzą tym kim są...
Zapewne nieświadomy niejednemu gejowi rękę podałeś. Nikt Ci nie karze kolegować się z gejami, ale fajnie byłoby gdyby hetero mieli taki sam szacunek do homoseksualistów jaki mają do siebie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Doczy: 15 Lut 2009

   

Wysany: 2011-01-18, 19:16   

Szej-Hulud napisa/a:

Owszem, dziwne uczucie wyobrazić mi sobie faceta patrzącego na mnie w wiadomy sposób, ale z drugiej strony nie widzę w tym problemu.



Ja też nie. Trochę się przekonywałem i wychodziłem z tej konserwatywnej niechęci, ale nie widzę problemu w posiadaniu kolegi geja i nie mam nic przeciwko takim osobom.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2011-01-18, 19:19   

Masz stałego partnera?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doczy: 03 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-18, 19:21   

Mam kumpla hetero, ma dwójkę dzieci i żonę. Czasem po pracy łazimy na basen i wie o mnie. Nawet z jego żoną chodzimy na ten basen i z jajem czasem ja mówię do niego albo on do mnie "chodź idziemy do sauny :mrgreen: " i biorę to jako żart oczywiście śmiesznie jest i git. Nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby z nim coś tam... mieć bliżej..

JESTEM NORMALNY :-P

Zapewne gej niektórym się kojarzy z maszyną do sexu, ale heterycy tez lepsi nie są. Tylko patrzą by zamoczyć, a u mnie w pracy to co drugi żonę zdradza... To co opowiadają to mnie przeraża.. Myślę, że niczym taki inny gej się nie różni od hetero oprócz tego, ze kocha faceta.

metalmummy napisa/a:

Masz stałego partnera?


Mam. Jesteśmy ze sobą pół roku.
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 19:23, w caoci zmieniany 1 raz  

poem sometimes  

Pogromca postów


Doczy: 15 Lut 2009

   

Wysany: 2011-01-18, 19:22   

janko napisa/a:

Torek napisa/a:

Gej to nie pedofil, nie robi nikomu krzywdy tym, że nim jest.


Jeśli dziecko to akceptuje? Nieraz słyszało się o dziewczynkach w wieku 11-13 lat, które aktywnie prowokowały do uprawiania sexu.
Zoofil też może nie robi krzywdy, tego nie wiesz, a normalnym go nie nazwiesz.



Ale co Ty w ogóle bredzisz?

Dziecko to akceptuje? Dziecko jest niedojrzałe psychicznie, emocjonalnie, seksualnie. Dążenie do stosunku z taką osobą jest krzywdzeniem jej.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doczy: 03 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-18, 19:24   

Straho napisa/a:

Jeśli dziecko to akceptuje? Nieraz słyszało się o dziewczynkach w wieku 11-13 lat, które aktywnie prowokowały do uprawiania sexu.
Zoofil też może nie robi krzywdy, tego nie wiesz, a normalnym go nie nazwiesz.



poem sometimes napisa/a:

Ale co Ty w ogóle bredzisz?


Ale to nie ja to napisałem :) zobacz temat jeszcze raz i cytuj poprawnie.
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 19:27, w caoci zmieniany 1 raz  

Forum modzieowe e-Mlodzi.com