Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-05, 22:47   Internet, komputery

To, że od tych dwóch rzeczy można się uzależnić .. to myślę, że nie podlega dyskusji.
Chyba, że ktoś ma inne zdanie, to niech się wypowie.

Ale powiedzcie co myślicie o "nałogu" siedzenia przed komputerem, buszowania po internecie, ciągłym gadaniu na gg i innych komunikatorach.
Na pewno są osoby które mają ten problem, w tym ja - zwłaszcza net.

Więc pisać :)
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-06, 16:35   

Ja bez neta żyć mogę. Ale kiedy odebrali by mi komputer... strach myśleć, co by się stało!
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-05-06, 17:56   

Jeśli nie ma mnie w domu, np. jak wyjeżdżam w ogóle nie odczuwam potrzeby zajrzenia do Internetu. W domu to już chyba przyzwyczajenie, żeby przejrzeć wszystkie odwiedzane zawsze strony i nudy.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-06, 18:57   

Ja chyba uzalezniona nie jest, wolę już tel :-D Ale jeśli długo nie korzystam z kompa, to mi go brakuje... ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-05-10, 21:24   

Ja mam ten problem i już mi nic nie pomoże :-P .Jak dosiądę w weekend to siedzę czasami do drugiej w nocy.
Hehe.
Pozdrawiam.
_________________

 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-05-10, 23:17   

Peterxp napisa³/a:

Ja mam ten problem i już mi nic nie pomoże :-P .Jak dosiądę w weekend to siedzę czasami do drugiej w nocy



he he ja też tak mam ;P
 

Anetq  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Maj 2008

Sk±d: Zadupie xP

   

Wys³any: 2008-05-24, 21:55   

Nio ja tez mam tak czasami :P wszyscy moi znajomi uważają mnie za jakąś maniaczke komputerową i internetową jestem jeszcze uzależniona od fonika - pisanie esków ;-)
 

vision

User



Do³±czy³: 14 Cze 2008

Sk±d: Grudzi±dz

   

Wys³any: 2008-06-14, 21:14   

Hmm... Ja także jestem uzależniony, były przypadki, że rodzice zabierali mi kompa. Uhuhuhu.... co się wtedy działo... Codziennie kłótnie z rodzicami. W sumie to nie wiem jak się z tego wyleczyć... :-P :-P Ale dam rade ;)
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-06-14, 21:28   

Znaleźć zainteresowania.Nie jest to takie proste,ale mi się jakoś udało xD.
_________________

 

vision

User



Do³±czy³: 14 Cze 2008

Sk±d: Grudzi±dz

   

Wys³any: 2008-06-15, 09:47   

A jakie masz zainteresowania ? Podziel siÄ™ z nami ; D
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-06-15, 18:29   

Kupiłem wiosło i zapisałem się do klubu piłkarskiego xD.
_________________

 

vision

User



Do³±czy³: 14 Cze 2008

Sk±d: Grudzi±dz

   

Wys³any: 2008-06-15, 18:33   

Aha ;)
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-26, 20:48   

Ja uwielbiam siedzieć przy komputerze. Lubię grać, lubię bawić się w różnych programach, posurfować na necie, poczytać ciekawe rzeczy, podyskutować, posłuchać muzyki. Jest tak dużo możliwości, że ciężko czymkolwiek innym to zastąpić. Czasem może zbyt dużo spędzam czasu przy mojej maszynce, ale zwyczajnie nie mam pomysłu na nic innego.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-07-31, 22:53   

lusia napisa³/a:

Ja bez neta żyć mogę. Ale kiedy odebrali by mi komputer... strach myśleć, co by się stało!


Ludzie... Od prawie półtora tygodnia nie używam Neta i komputera. A Wy biadolicie chociaż macie. Codziennie grałem i serfowałem po necie i wiem, że się uzależniłem. Ale teraz nawet mnie do niego nie ciągnie, bo wiem, że nic już nie mogę z nim zrobić. Ale lepiej mieć ten komputer, bo nudy cholerne... Teraz czytam Harrego Pottera. 4 dni - "Książę Półkrwi", dzisiaj czytam "Kamienia...". Czytam w takiej kolejności, jak moje "rodzeństwo" wypożycza z biblioteki... I podoba mi się to nawet :D.
Najlepszy sposób by sprawdzić uzależnienie? Dać rodzicom kabel. Na tydzień, dwa. Nic się nie dzieje? Nie ciągnie Cię? Jesteś zdrowy, normalny :D.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 11:32   

Harry Potter nie jest taki zły :-D Też kiedyś czytałam ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com