Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FunnyGuy  

Stały User


Do³±czy³: 05 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-08, 01:37   

Cytat:

ale posyłają dzieci do szkoły i robią te cholerne pranie.


Cholernie ciężkie to musi być, porównaj to do męża który zap..... cały dzień w kopalni.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-08, 08:53   

FunnyGuy napisa³/a:

Cholernie ciężkie to musi być, porównaj to do męża który zap..... cały dzień w kopalni.


Proszę,przecież to zaczyna być śmieszne :-)
Przepraszam,ale ile teraz facetów zapierdziela w kopalni,bądź jego praca jest wyczerpującą pracą fizyczną.

Podział obowiązków domowych w dojrzałym związku nie powinien być niczym niemożliwym.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-08, 11:53   

Wydaję mi się, że to nie jest kwestia tego, że kobieta musiała się zmienić, może ona po prostu chciała? Ludzie wreszcie doszli do wniosku, że obojętnie jakiej płci, każdy człowiek może być czynny zawodowo. Nie wyobrażam sobie życia kury domowej.

Cytat:

A ja wyniosłam z domu,że karierę i samorealizację można połączyć z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu,co więcej u mnie gotuje tylko i wyłącznie tata


Dokładnie tak, u mnie jest bardzo podobnie. Kiedy myślę o swoim dorosłym życiu, mam nadzieję mieć niewielką rodzinę, zarabiać podobnie jak mój mąż i znaleźć czas dla dzieci. To jest moim celem w życiu. Moje ambicje sięgają trochę wyżej niż tylko pranie, gotowanie i sprzątanie.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

veaa  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 31 Sty 2009

Sk±d: Outside

   

Wys³any: 2010-02-08, 21:02   

No trudno... każdy jest inny. Mi w przyszłości do spełnienia wystarczy bycie u boku przy osobie którą kocham i wychowywanie dzieci. I nie potrafię zrozumieć kobiet, dla których do szczęścia potrzebna jest także realizacja zawodowa.
I myślę że są dziewczyny, które nie będą potrafić mnie zrozumieć, i tego że można być szczęśliwą kurą domową. I dobrze! Bo przez to każdy jest inny. I ma inne potrzeby.
... a to jest piękne! ;)
_________________
# Miłość nigdy nie będzie wymagać od Ciebie zrobienia czegoś, co nie jest dla Ciebie dobre.
:-*
Inni dzielą życie na etapy, ja dzielę życie na chwile.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-08, 22:10   

slow napisa³/a:

Przepraszam,ale ile teraz facetów zapierdziela w kopalni,bądź jego praca jest wyczerpującą pracą fizyczną.

Nawet nie wiesz, jak wielu. Kwestia obracania się w pewnych środowiskach, kręgach.

Mariqua napisa³/a:

Ludzie wreszcie doszli do wniosku, że obojętnie jakiej płci, każdy człowiek może być czynny zawodowo.

Do wielu wniosków doszli. Na przykład, że kobiety lepiej spełniają się firmach budowlano - remontowych. Argumentem był stan trzeźwości. I jak to często bywa w krajach UE, odwracać kota ogonem, wyolbrzymiać , przesadzać.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-09, 12:02   

Rola kobiety w życiu? Myślę, że to zależy od samej kobiety, zależy od tego jaki ma cel i jakie ma marzenia związane z przyszłością. Dla jednej ważna jest kariera zawodowa, a dom i rodzinę zostawia na później, dla drugiej dom i rodzina wystarczą i będzie się czuć spełniona. Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci to jest to zadanie dla obojga rodziców, dla dziecka tak samo jest ważny tata jak i mama, więc wychowanie dzieci nie należy tylko i wyłącznie na kobiecie, choć wiadomo, że to ona ma bardziej rozbudowany instynkt macierzyński. Mój obraz kobiety, to kobieta zajmująca się domem, kochająca żona i mama, która poprawi krawat mężowi jak będzie wychodził do pracy i ugotuje ciepły obiad jak wróci, a gdy coś wymaga naprawy lub trzeba zawiesić szafkę itp to mąż ją w tym wyręczy. Oczywiście nie wolno i nie można kobiety ograniczać, musi czuć się wolna, spełniona. Nie można też zostawiać jej samej z tym wszystkim, bo to mężczyzna powinien prowadzić kobietę przez życie, podejmować trudne decyzje, gdy ona jest niezdecydowana, sprawić aby czuła się bezpieczna, wspólnie rozwiązywać trudne sytuacje. Wszystko opiera się na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Podsumowując moją wypowiedź, uważam, że każda kobieta jest inna, każda ma inne cele, tak samo jak mężczyźni, nie ma ustalonego wzorca kobiety.

Pozdrawiam.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-14, 03:57   

rola kobiety.. normalny czlowiek, co wiecej? to ona moze "pracowac w kopalni", a mezczyzna moze robic pranie, moze byc na odwrot. Kobieta moze nie miec dzieci ani faceta, i zachowywac sie wtedy tak jak jej sie tylko podoba, bo wiadomo, ze dzieci maja spory wplyw na rodzicow.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com