Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-17, 21:25   

Lena napisa³/a:

kasiaaa napisał/a:
starsza dawała by mi ciągle wykłady na temat alkoholu

tego nie miałam. chociaż kiedyś w gimnazjum była u dyrekcji szkoły za alkohol spożywany przeze mnie :]
rodzice trochę już sie przyzwyczaili do mnie.



nie no moi myślą, że ja jestem abstynentką xD wiedzie publiczniee tak do nich to akrohol jest bee, ale swoje i tak robie ;P

Lena napisa³/a:

kasiaaa napisał/a:
i koniecznie chciałaby poznać moich znajomych ;D

moja ciągle tego chce. ja twierdzę, że zna tyle ile powinna :]
kiedyś możę pozna pozostałych :]



hah ja lubie idealizować moich znajomych do rodziców, szczególnie do mamy ^^ <aniołek>
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-06-27, 11:38   

Mi te kontakty nie ukladaja sie zbyt dobrze ;/
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-30, 11:00   

Ok .. więc tak ...
Nie prowadzę z rodzicami nie wiadomo jakich wojen ... no ale kłótnie się zdarzają.
Nie utrzymuje też z nimi nie wiadomo jak dobrych stosunków, nasze kontakty to przede wszystkim "rozmowy" - “wrócÄ™ później”, “wyrzuć Å›mieci”, “Å›cisz telewizor”, “odrób lekcjÄ™”, “idź na zakupy”, “wyÅ‚Ä…cz komputer” ... i mógÅ‚ bym tak w nieskoÅ„czoność.

Ja wole siedzieć na komputerze, wychodzić gdzieś niż przebywać w domu ... :-/
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-07-02, 11:23   

Vialink u mnie sytuacja jest niemal identyczna..
moim rodzicom nie podoba sie wszystko: że często słucham mp4, że nie sprzątam pokoju 24h na dobe, itp. itd. Dlatego często nasze rozmowy kończą sie kłótnią. Staram sie więc z nimi zbyt dużo nie rozmawiac i wlasciwie sam nie rozpoczynam dialogow. Wole juz przebywac sam- na osobnosci.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-07-04, 17:27   

U mnie to samo, co wyżej. "Posprzątaj", "Wynieś śmieci","Wyciągnij rzeczy ze zmywarki", "Naucz się na jutro". Więc robię wszystko żeby jak najmniej przebywać w domu. Z tym, że jak już wyjdę to przeszukują mój pokój, obgadują mnie... Kiedyś nie odzywałam się cały dzień, bo znowu by mi wlepili szlaban. Tylko "Cześć", "Smacznego", "Dzięki" "tak" i "Nie". A oni i tak się wydarli, że jestem chamska i sie znowu lenię. Więc odkurzyłam pół domu, wyniosłam śmieci i nawet wyprasowałam bety. A oni przyszli i nawrzeszczeli dlaczego nie zgrabiłam liści w ogrodzie. I to oni mówią, że zachowuję się okropnie.... :roll:
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-14, 09:02   

z mamą mam świetny kontakt, jesteśmy dla siebie przyjaciółkami. natomiast z ojcem... kontaktu w ogóle nie ma. nie to, ze umarł, ale sam tak wybrał.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Gringo  

Stały User

w dżungli...



Do³±czy³: 12 Lip 2008

Sk±d: Puszcza amazoñska...

   

Wys³any: 2008-07-14, 16:54   

Rodzice - to raczej oni powinni nam zadać to szczere pytanie. Jaki mamy z nimi kontakt. Lecz oni... nie wszyscy, bo nie można każdych pakować do jednego worka, lecz czasami boją się prawdy, boją się przygnębiającego porzucenia pogoni za pieniędzmi i popędami...

Osobiście mam bardzooo dobry kontakt z rodzicami. Ale znam sytuacje, gdzie kontaktu nie ma wcale. Gdzie dziecko ucieka z domu, a wychowano je sobie tak, że potrafi powiedzieć: "Chciałabym żeby matka isę powiesiła!"
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho

 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-14, 18:56   

Ja raczej mam dobry kontakt z rodzicami choć szczerze mówiąc to mało ich widuje bo w domu to ja teraz jestem raczej głownie w nocy jak oni już śpią :mrgreen:

tak to raczej z chłopakiem mam lepszy kontakt :-P
 

k.a-s

User


Do³±czy³: 10 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-14, 19:21   

jakość relacji między mną, a rodzicami jest niczym sinusoida :D Zdarzają się momenty, kiedy mam ochotę wynieść się z domu, jednak tych jest coraz mniej. Częściej natomiast występują sytuacje, kiedy albo się z czymś zgadzamy albo idziemy na kompromis i wszyscy są zadowoleni (więc coraz częściej zawyżam wymagania itp, aby z czego puszczać ;)
W sumie ich kocham, mimo że czasami nakrzyczą, nawrzeszczą. Nie gniewam się, że na wszystko mi nie pozwalają, zawsze znajdę jakąś alternatywę lub spróbuje ich przekonać.
Dość często mi mówią: " będziesz miał własne dzieci..." ;-)
 

SyLwUs2927  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-07-14, 19:28   

Cóż z mamą można powiedzieć że mam b.dobry kontakt...natomiast z tata już nie a to wszystko spowodowane tym że widuję go jedynie w weekendy...
_________________
Mały, pyskaty, wredny, słodki Aniołeczek z charakterem, różkami i ciętym języczkiem ;p ! :) - taaak..to właśnie ja! ;D
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 09:50   

Mojej rodziny w zyciu bym nie wymienil na zadna inna! Rodzicow uwielbiam, cudowni ludzie, wiadomo, czasem zajde za skore, ale to zycie :)... Siostry kocham, lubie sie z nili klocic i sie nimi opiekowac. Swietny kontakt, cos pieknego :)... Zresta, rodzina to dla mnie wartosc bezsprzecznie najwazniejsa i nie daj Boze, zeby ktos przekroczyl moja cienka czerwona linie :)...
 

Flo  

Stały User

Marzyciielka . ^^



Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2008

Sk±d: Bezludna Wyspa . ;D

   

Wys³any: 2008-10-22, 19:02   

. Nie mam kontaktu z mamą , bo jest w Londynie i nie dzwoni ani nie przyjażdza , ostatni raz miałam jakieś 3 lata temu , gdy zmarł mój tata . Wychowuje mnie babcia z dziadkiem . nie są tacy starzy :-P Z babcią dogaduje się wmiare , ostatnio nawet oraz lepiej a z dziadkiem mam złe kontakty . Wgl sie do niego nie odzywam , noo chyba ze nikogo nie ma w domu a musze sie cos zapytać . ;-)
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-22, 21:19   

ja mam bardzo dobry kontakt zarówno z mama jak i z tatą.
Wiele mi w życiu pomogli i zawsze mogę na nich liczyć.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Schwimmweste  

User

reggae. <333


Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2008

Sk±d: Sercem Jamajka!

   

Wys³any: 2008-10-23, 19:35   

Ja mam problemy z matką,a le to długa historia . ;D

Ale z TatÄ… bardzo dobry ;)
Siostra i brat = praktycznie wszystko.

Jak moja sostra wyjedzie teraz na ASP i się wyprowadzi to załamka.
_________________
'Każdy postrzega życie na własny sposób, każdy inaczej przeżywa porażki, problemy i triumfy.'
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 20:05   

Schwimmweste napisa³/a:

Ja mam problemy z matką,a le to długa historia . ;D



mamy czas i chętnie posłuchamy ;) po to jest forum :)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com