Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

milus94  

Wymiatacz

buntowniczka ;**


ImiÄ™: Milena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-06-10, 15:26   

Przed śmiercią rodziców miałam z nimi dobry kontakt. Teraz z rodzinami zastępczymi nie umiem się dogadać co pewnie jest spowodowane częstymi zmianami ich
 

Koszykarz

User


Do³±czy³: 02 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 15:52   

Dość słabo - prawie nie rozmawiam z rodzicami, ojciec jest ciągle za granicą. Ogólnie bardzo słabo - można powiedzieć że nie są za bardzo moimi rodzicami
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-08-02, 19:00   

Parę miesięcy temu miałam na prawdę super kontakty z rodzicami, na wszystko mi pozwalali, a potem po pewnej sprawie zupełnie przestali mi ufać i ciągle mnie o coś podejrzewają. Teraz już może mniej, chociaż nie wiem czy to na tym polega, bo może po prostu najzwyczajniej mama już sobie dała spokój z próbą zmienienia mnie. Tata zawsze na wszystko mi pozwalał itd. raczej luźny z niego osobnik, a mama to istna pani domu, surowa i w ogóle, ale generalnie nie jest źle.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-08-03, 00:12   

Odkąd się wyprowadziłam, rodzice mają już nieco mniej do gadania, choć nadal bardzo liczę się z ich zdaniem. Staram się jeździć do nich jak tylko mam dzień wolny, dzwonię, często pytam o poradę. Uważam, że mamy dobry kontakt. Cieszę się, że szanują moje decyzje. Gdy byłam młodsza, darzyli mnie olbrzymim kredytem zaufania i wydaje mi się, że ich nie zawiodłam co do tego.
_________________
meow
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-03, 05:12   

Z rodzicami mam dobry kontakt, ale spośród obu to z ojcem wyśmienity. Nawet moi koledzy go lubią.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Malvina33

User


Do³±czy³: 22 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-08-03, 09:42   

Z moja mamą mam bardzo dobre relacje, choć ostatnio częściej się kłócimy ale mimo to wiem że moge jej zaufać . Kiedy mam jakis problem, mam 100%-ową pewność że ona mi pomoże . Z moim tatą też nie mam złych kontaktów tyle tylko że ojciec jest 11 lat za granica i widuje sie z nim moze dwa razy w roku . :-D
_________________
Jestem przerażony, myślę za dużo,
Staje się emocjonalny, gdy pije za dużo ..
Malvina33
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-08-03, 11:44   

Z mamą mam kontakt świetny, to takie relacje bardziej partnerskie, od dawna nie stara się mnie wychowywać. Jeszcze dwa lata temu traktowała mnie trochę jak głupią nastolatkę, chociaż nigdy nie sprawiałam większych problemów. Teraz kiedy mówię, że jadę tam i tam, nie pyta po co i z kim, tylko na jak długo. Ufa mi i to jest chyba podstawą naszych dobrych relacji. Wiem, że jak wyjadę na studia nie będzie jej łatwo, zawsze byłyśmy we dwie, jeździłyśmy razem na wycieczki, do kina, na zakupy. Mi też będzie jakoś dziwnie.
Z tatą kontakt ogranicza się do telefonów co jakiś czas, najpierw krótkie relacje z tego co tam u mnie, ostatnio głównie na temat matury, wyników matury, studiów. A potem niezręczna cisza, prowokująco milczę nawet gdy mam coś do powiedzenia, w końcu to on dzwoni, w sumie nawet nie wiem po co, niech się stara. Potem zawsze mówi, że zadzwoni danego dnia, ale nigdy tego dnia nie dzwoni. Standard. Gdy widzę, że dzwoni, uśmiecham się ironicznie i wzdycham. Chciałby mieć ze mną dobry kontakt, ale nie umie dotrzymywać słowa. Gdyby naprawdę chciał to by pewnie umiał, nie wiem, w sumie to mnie mało obchodzi. Jest jak jest. A we mnie nie ma złości.
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2012-08-03, 15:29   

Jak wypadają kontakty z rodzicami? Raczej marnie. Zawsze słyszę -za mało, -za słabo. Swoją cierpliwość mam ale ile można wyrzymać? Od dłuższego czasu nasze kontakty ograniczają sie do kilku słów dziennie i chociaż bardzo bym chciał żeby było inaczej oni zawsze będą czuć niedosyt wobec wszystkiego u mnie. Cóż poradzić.
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

HydraPleX

User

InfoBot



Do³±czy³: 03 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-03, 15:58   

Nie jestem zadowolony. Ojca nienawidzę a matka woli moją siostrę.... Ogółem źle mi się układa.
 

wikiii  

User


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 22 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-08-03, 16:41   

Z mamÄ… mam zaje**** kontakt, z ojcem prawie wgl nie rozmawiam, po prostu nie mam o czym.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-04, 16:07   

z matką prawie żadnego kontaktu nie mam od kiedy wyjechała i rozpoczęła swoje nowe homoseksualne życie w Holandii ;|. Z ojcem rzadko kiedy się dogaduję.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

bubu  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lip 2012

Sk±d: Ruda ¦l.

   

Wys³any: 2012-08-04, 22:08   

Z rodzicami mam bardzo dobry kontakt, częściej jest tak, że tata mi na wszystko pozwala, a mama ze swojej nadopiekuńczości w pewnych sprawach jest na NIE. :-)
_________________
Miłość nigdy nie umiera.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-05, 09:20   

Rodzice nie szanujÄ… mnie, ja nie szanujÄ™ ich.
 

sinope  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 03 Sie 2012

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2012-08-05, 18:52   

Z mamą mam dobry kontakt, z tatą tylko gdy ma dobry humor, ogólnie jest strasznie sarkastyczny i szowinistyczny.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-06, 00:46   

sinope napisa³/a:

z tatÄ… tylko gdy ma dobry humor


taa..nie ma to jak humorki rodziców..pojawiające się bez konkretnej przyczyny -_-
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com