Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru

Imię: Karolina

Wysłany: 2009-12-29, 11:41   

Jestem na rozszerzeniu z matmy. Jest ci??ko, to musz? przyzna?, ale czy kto? mi obiecywa? ?e b?dzie ?atwo? Liczy?am si? z tym id?c do jednego z lepszych liceów i nie ?a?uj? jak na razie. Ocen jaki? wybitych nie mam, ale wiem ?e si? przynajmniej naucz? i mam nadziej? ?e matur? uda si? zda?, bo oceny nie najwa?niejsze przeciez s?.

hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d

Wysłany: 2009-12-29, 13:21   

Technik Elektronik:

3 godziny matmy tygodniowo, wiekszosc materia?u z zakresu rozszerzonego, masakra, nie da si? wyrobi?, a na politechnike przyda?a by si? matma rozszerzona (matura)... Ci którzy sa na rozszerzonej matmie maj? ?atwiej, bo przynajmniej maj? odpowiedni? ilo?? godzin tygodniowo do zakresu materia?u...

D?wi?k jest jak tworzywo... Daje si? obrabia?, ale tylko w r?kach zawodowca zmienia si? w dzie?o sztuki...

10.08.2011r [*]

Bocasana  

User

Pieprzona pieprzem.

Wysłany: 2009-12-29, 13:24   

Jestem w liceum na profilu ?cis?ym.
Jest do?? wysoki poziom, ale radz? sobie, bo to mój konik.

ojzu  

Pogromca postĂłw

.|.

Imię: Les?aw

Wysłany: 2010-01-24, 20:33   

Cytat:

Prosz? o szcerze opinie na temat matmy w liceum..

NA profilu mat-fiz by?a na do?? wysokim poziomie - kiedy?.

kinder

User

Wysłany: 2010-01-24, 22:49   

Matematyka nie jest straszna.
Nauczyciel który uczy-TAK!

bezsenna  

Stały User

Wysłany: 2010-01-25, 17:51   

kinder napisał/a:

Moja pani od matmy wed?ug mnie jest genialna. Wymagaj?ca, ale i potrafi naprawd? dobrze t?umaczy?. Niestety, jestem jedn? z niewielu osób, które tak uwa?aj?. I robi? za jej osobistego t?umacza.
A co do samej matematyki- je?li kto? j? lubi, jest cz?owiekiem my?l?cym i potrafi te? sam du?o wywnioskowa?- na pewno da sobie rad? :) Ja jestem na rozszerzonej matmie, mam 5 i nie ?a?uj? wyboru. :)

martucha1231  

Pogromca postĂłw

:)

Wysłany: 2010-01-25, 17:54   

Matma do latwych przedmiotow nie nalezy ale nie jest tez jakos strasznie trydna jak niektorzy twierdza. Matma rozszerzona tez jest do przezycie jesli sie ja naprawde lubi. Sama bylam na matmie rozszerzonej i nie zaluje.

marmi  

Pogromca postĂłw

kamikadze

Wysłany: 2010-01-26, 02:49   

kinder napisał/a:

Matematyka nie jest straszna.

e to zale?y, moja nauczycielka od matmy wychodzi?a z za?o?enia ?e kazdy powinien umie? liczy?, ale tez dzieki temu do matury z matmy przygotowa?a nas super i dzi? tez nie ma problemu jak kuzynowi zrobi? jakies zadanie albo wyt?umaczy? co i jak...

Generalnie bez matmy to troch? trudno w zyciu...

ArjenRobben10  

User

Wysłany: 2010-01-27, 16:59   

W liceum matma nawet na poziomie rozszerzonym jest banalna. Gdy szed?em do liceum tez mysla?em, ?e b?dzie ci??ko, ale by?o ok. Prawdziwa matma zaczyna si? dopiero na Polibudzie... :-/

martucha1231  

Pogromca postĂłw

:)

Wysłany: 2010-01-28, 19:29   

ArjenRobben10 napisał/a:

W liceum matma nawet na poziomie rozszerzonym jest banalna. Gdy szed?em do liceum tez mysla?em, ?e b?dzie ci??ko, ale by?o ok. Prawdziwa matma zaczyna si? dopiero na Polibudzie...

Zalezy jak dla kogo. Tez sie zgadzam ze prawdziwa matma jest dopiero na polibudzie. Jednak dla wiekszosci tego spoleczenstwa rozszerzona matma w liceum to masakra.

Ower  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2010-02-09, 12:32   

martucha1231 napisał/a:

Zalezy jak dla kogo. Tez sie zgadzam ze prawdziwa matma jest dopiero na polibudzie. Jednak dla wiekszosci tego spoleczenstwa rozszerzona matma w liceum to masakra.

Wiadomo, ze Polibuda ma swoje wymogii tam bez rozszerzenia ciezko jest. Ale wszystko tutaj zale?y od szkoly i nauczycieli. Ja tam jestem hardcorem i zamierzam zdawa? matme rozszerzon? na maturze, pomimo tego, ze jestem w liceum profilowanym i to by? mój b??d ale co z tego wyjdzie to zobaczymy w czerwcu :)

P.C

Szefo  

User

Imię: Sebastian

Wysłany: 2010-02-11, 19:34   

Ucz? si? matematyki na poziomie rozszerzonym. Jestem w 2 klasie liceum mat-fiz-inf. 20 zagro?e? na semestr, obecnie 10 osób ma jedynki - nie przez to, ?e s?aba klasa (liczy 30 osób) tylko wymagaj?cy nauczyciel. Jest ci??ko, ale mo?na sobie poradzi?. Wyniki na maturze rozszerzonej s? bardzo dobre, bo wi?kszo?? osób zdaje powy?ej 60%.
Dla mnie najtrudniejszym dzia?em jak do tej pory by?a Geometria.

Niniel  

User

damn you!

Imię: marta

Wysłany: 2010-06-28, 18:15   

ogólnie na rozszerzeniu w liceum nie jest lekko, zw?aszcza jak kogo? do matmy nie ci?gnie, cho? ja bez wielkich po?wi?ce? dobrne?am do 4 (z "pogro?eniem palcem" jak to ma nauczycielka powiedzia?a ;) ) sporo osób zagro?onych (cho? teoretycznie najlepsza klasa =.=) matma sieje postrach spory (!) i wydaje mi si?, ?e problem u mnie w szkole polega na tym, ?e baaardzo du?o (dla nas) nowych rzeczy dosz?o w liceum, zamiast w gimnazjum (w gim. to takie luzy by?y ?e hej :] ) no ale co poradzi?...
'Water,water!Take now Níniel Nienor daughter of Húrin;Mourning,Mourning daughter of Morwen!Take me and bear me down to the Sea!'With that she cast herself over the brink:a flash of white swallowed in the dark chasm,a crylost in the roaring of the river.

Kostka  

Stały User

WychylylyBymy?

Wysłany: 2010-06-28, 19:04   

Matme trzeba rozumiec. Uczylam si? jej na rozszerzeniu i kazdy w mojej klasie nie mia? nizszej oceny niz 3.przewaza?y 4 i 5. To zalezy kto cie uczy i jaki ty masz stosunek do matmy. Jesli cwiczysz w domu regularnie, odrabiasz prace domowe, chodzisz do tablicy to tylko ci to pomoze. Niektorzy tylko pisza na lekcji a prace domowa spisuja, wiec proste ze nie beda rozumiec ocb. Jak pisalismy próbne matury ( zamiast sprawdzianów w 3 klasie) to np z matury z 2009 roku ?redni wynik w naszej klasie by? 82%. Tak wiec wszystko zalezy od podejscia i checi.

fona  

User

balojm

Imię: Iwona

Wysłany: 2010-06-28, 21:07   

Ja jestem na rozszerzonej matematyce i ?yje. Matematyka to królowa nauki. Nieprosta. Ale nikt nie mówi?, ?e królowa ma by? prosta ;D

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com