Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Paole91  

User

hmmm.....

Imię: PAWEŁ

Wysłany: 2011-02-02, 18:19   

Ogolnie to sie dobrze ucze. Srednia na polrocze to 4.65 a ocena z matmy na polrocze 1.

sheilven  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-02-02, 18:41   

to spi?? ty?ek, i?? na korki albo zwyczajnie wzi?? si? za siebie.

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2014-08-07, 21:40   

Matma ogólnie nie jest ?atwym przedmiotem, a w liceum... to zale?y na jakim poziomie. Wiadomo, ?e trudniej jest na rozszerzeniu ni? na podstawie. Wiele te? zale?y od zdolno?ci i pracy ucznia oraz od tego jak uczy nauczyciel. U mnie jest tak, ?e mam problemy z matm?, bo du?o wymagaj? (jestem w klasie matematycznej), ale chodz? na korepetycje, no i 3 jest. Nie powiem, ?ebym by?a z tego powodu szcz??liwa, ale mo?e jeszcze uda mi si? poprawi? moje umiej?tno?ci i stopnie w przysz?ym roku. ;)

darelajn  

Stały User

Victim of Ritual

Imię: Dominika

Wysłany: 2015-01-06, 16:11   

Mam rozszerzon? matematyk? (uczy nas nasza wychowawczyni). Ze mn? jest tak, ?e cz??? tematów potrafi? bardzo dobrze zrozumie?, ale i tak wi?kszo?? to dla mnie czarna magia :D Nie wiem sk?d pani bierze zadania na sprawdzian, bo s? jak z kosmosu - o wiele trudniejsze ni? na lekcjach - z pot?g i logarytmów na lekcjach dostawa?am 4 i 5. Ze sprawdzianu co? Jedynk? :P Ale i tak teraz idzie mi lepiej ni? w 1 i 2 klasie.

sster82  

User

sster82

Imię: Stanis?aw

Wysłany: 2016-03-25, 23:38   

Ja te? by?em noga z matmy. Wszystko inne jako? sz?o, a matma? jak po grudzie. Dlatego rodzice kupili mi kurs: https://zdasz.to/kursy/oferta z tym systematycznie przeszed?em przez wszystkie tematy, bez tego, bym chyba poleg?.

ka?ka009  

User

Wysłany: 2016-09-08, 14:30   

Ja zawsze lubi?am podr?czniki z Operonu, nie tylko do matmy, ale ogólnie. S? do?? prosto i przejrzy?cie napisane. Chocia? mi osobi?cie najlepiej jest si? uczy? z w?asnych notatek, bo czasem jest tak, ?e ja mam swój sposób na policzenie czego?, a w podr?czniku u?ywaj? innego i mnie to dezorientuje.
Poza tym dobrze jest poczyta? sobie troch? o maturze i koniecznie przyst?pi? do próbnej!

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-09-08, 14:54   

Nie mia?am rozszerzonej matematyki, ale zdawa?am matur? na tym?e poziomie.
Potrzebne mi to by?o, ?eby dosta? si? na mi?dzywydzia?owe studia.
Ucz?szcza?am na korepetycje swego czasu, a zmienia?am korepetytorów kilka razy w w ci?gu miesi?ca.
A? w ko?cu o?wiadczy?am mamie- Mamo, sama dam sobie rad?. Nie potrzebuj? korepetycji.
I wiecie, da?am rad?. Co wieczór przez 4 miesi?ce zasiada?am przed podr?cznikami, arkuszami, zeszytami.
Pomaga? mi czasami mój ówczesny ch?opak. Rozwi?zywali?my codziennie kilka zada? razem, przez Internet! A kiedy do niego przyje?d?a?am zawsze mia?am ze sob? arkusze egzaminacyjne.
Lekcje matematyki zesz?y dla mnie na dalszy plan.
Co prawda podsy?a?a mi moja nauczycielka ró?ne zadania, kiedy jej powiedzia?am, ze zdaj? rozszerzon?.
I mi je sprawdza?a, oddawa?a, wskazuj?c b??dy.
W sumie ca?kiem mi?o wspominam ten czas.
Rodzice dziwili si?, ?e mam w sobie tyle samozaparcia Do dzi? mi wypominaj?, kiedy chc? si? podda?:
Tak bardzo si? stara?a?, nie spa?a? w nocy, nigdzie nie wychodzi?a?, ?eby dosta? si? na te studia, a teraz chcesz wszystko zaprzepa?ci??
I wtedy u?wiadomi?am sobie pewn? rzecz- je?li da?am rad? z matematyk?, to dam rad? ze wszystkim.
I rzeczywi?cie tak jest. :-D
Pami?tam jeszcze, jak p?aka?am nad arkuszem, ju? na egzaminie. Bo w pewnej chwili dozna?am uczucia- ?e nic nie umiem. ?adnego zadania.
A potem pomy?la?am o moim ch?opaku i nagle mnie ol?ni?o. Ale to nie by? koniec, bo nie wiedzia?am, czy moje rozwi?zania by?y dobre. I tak p?aka?am doby dzie?, dopóki nie by?o jasne, ?e oto spe?ni? si? moje marzenia.

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2016-09-08, 22:11   

Zaraz, zaraz, to ta chwal?ca si? swoj? niesamowit? wiedz? matematyczn? Desi, musia?a bra? korepetycj? ?eby zda? matur??
Wida? kolejne k?amstwo wychodzi na jaw...
Matematyka na maturze, to bezmy?lne podstawianie pod wzory... zero jakiegokolwiek abstrakcyjnego my?lenia.
Sztuk? jest tego nie zda?.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-09-09, 11:22   

$karbówka napisał/a:

Zaraz, zaraz, to ta chwal?ca si? swoj? niesamowit?

No stary, przejrza?e? mnie... :oczami:

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com