Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cosik_ktosik  

Wymiatacz



Imię: £ukasz

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-02, 00:07   

Skoro chodzi o seks i akurat pojawił się problem to czemu nie poradzić się swojej drugiej połowy?
_________________
Moja strona HotFix i forum: forum komputerowe
Polecam gierkolandia
techformator
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-02, 05:46   

Nie zawsze taka połowa istnieje
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

legalna  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Cze 2010

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2010-11-02, 12:40   

w żadnym stopniu, moja mama może ewentualnie coś podejrzewać ale żadna z nas nie zacznie tego tematu, a ojciec to pewnie myśli że jeszcze nigdy się nie całowałam :-o . Jeżeli mam jakieś problemy to kieruje je wyłącznie do mojej przyjaciółki.
_________________
Chciałabym żeby czekolada nie tuczyła, papierosy nie uzależniały, przyjaźń była szczera, a miłość istniała.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-02, 12:56   

Ekhm. Moja mama bardziej mi się zwierza ze spraw seksualnych niż ja jej. Chociaż ja wcale tego słuchać nie chce. No bez przesady. Wcale nie potrzebuje by mi pryzpominać przy jakiej ja to piosence nie zostałam poczęta, w jakich okolicznościach i którego dokładnie dnia. Wysłuchiwanie opowieści z jej pierwszego razu też nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy jakie słyszałam. Odrzuca mnie to i nie da się wytłumaczyć jej, że ja NIE CHCE O TYM S£UCHAÆ. Nigdy bym się jej nie poradziła, chociaż ona poprosiła mnie, bym jej powiedziała o tym kiedy zdecyduje się na swój 'pierwszy raz' (-_-) Ojciec też odpada. Nie wyobrażam sobie rozmowy z nim o tym.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Ulotna chwila

Stały User

`wysoko nad ziemiÄ… `



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Pa¼ 2010

Sk±d: w³asnego ¶wiata

   

Wys³any: 2010-11-07, 20:18   

Z mamą rozmwiam o seksie i wszystkich jego rodzajach , jednak nasza rozmowa nigdy nie miała charakteru zwierzenia. :-)
_________________
Przez kogo zaznałeś szczęścia, przez tego też zaznasz nieszczęścia.
Błogosławiony przez bogów, kto nie przywiązuje się do nikogo.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-07, 20:41   

nie rozmawialam z rodzicami i nie zamierzam ;P to moje prywatne sprawy
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-07, 21:44   

Ja z moją mamą rozmawiam o seksie jak najbardziej, może nie działa to na zasadzie, że siadam przed nią jak przed dobrą przyjaciółką i opisuję jej penisa mojego faceta, bo to lekka przesada jak dla mnie. Aczkolwiek rozmawiamy otwarcie o facetach, antykoncepcji. Mój tata raczej się nie angażuje w moje wychowanie seksualne... nie więcej niż nakłanianie mnie do współżycia, bo "w twoim wieku to normalne". Może dziwnie to zabrzmi... ale tak: rodzice twierdzą, że powinnam mieć swoje aktywne życie seksualne. I nie ma w tym nic demoralizującego, bo dokładnie zdają sobie sprawę z konsekwencji współżycia. A więc służą mi radą, wsparciem finansowym pewnie też by służyli gdybym chciała się zabezpieczać. I czasem sama jestem zaskoczona jak lekko podchodzą do tego tematu, mimo, że są starsi ode mnie o 30 lat, a zazwyczaj większość ludzi w tym wieku żyje w świecie tabu.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-07, 21:58   

boze jak ja Ci zazdrosze....z moimi wiem ze byloby ciezko wiec nawet nie zaczynam tematu...
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-07, 22:04   

Cytat:

boze jak ja Ci zazdrosze....


Uwierz... czasem to jest bardzo peszące... kiedy masz chłopaka... z 2 miesiące a tata siada w pokoju na Twoim łóżku i zachęca Cię do seksu z chłopakiem... z którym jesteś tyle czasu! Czasem aż się uśmiecham.

Cytat:

.z moimi wiem ze byloby ciezko wiec nawet nie zaczynam tematu...


A dlaczego?
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-08, 14:20   

Einmana napisa³/a:

Uwierz... czasem to jest bardzo peszące... kiedy masz chłopaka... z 2 miesiące a tata siada w pokoju na Twoim łóżku i zachęca Cię do seksu z chłopakiem... z którym jesteś tyle czasu! Czasem aż się uśmiecham.


nie no to mzoe tak...ale u mnie ogolnie sprawa wyglada tak, ze na "dzieci to ja mam jeszcze czas", na chlopaka z resztą tez itp...chociaz juz w tym roku jakos jestem inaczej traktowana ;P lżej hehe

po prostu jestem jedynaczkÄ… wiec chca mnie miec tylko dla siebie i wychowac jak najlepiej...moja mama jak zaszla ze mnÄ… w ciaze miala 31 lat-i to byl jej pierwszy raz-takze ludzie maja rozne jakies swoje teorie na temat seksu itp...

póki co jak mam ochote sie z kims spotykac to sie spotykam-nie zawsze rodzice o tym wiedza-i czasem moze nawet lepiej bo by nie zrozumieli pewnych spraw-ale to moje zycie i chce je przezyc tak ja ja chce a nie jak oni chcieli;)
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-08, 15:23   

W życiu bym mamie o tym nie rozmawiała, prędzej bym spłonęła.
_________________
Kiss my ass:*
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 15:43   

Cytat:

na "dzieci to ja mam jeszcze czas"


No moi też tak uważają, jeżeli zaszłabym to pewnie by mi pomogli, ale zawsze w domu mówili (mam starszą siostrę): jak zajdziesz to my chować nie będziemy. I taka edukacja wyszła na dobre, bo siostra urodziła swoje pierwsze dziecko niecałe dwa miesiące temu (ma 25 lat).

Cytat:

ale to moje zycie i chce je przezyc tak ja ja chce a nie jak oni chcieli;)


Jasne... ale unikając rozmów na pewne tematy nie sprawisz, że oni wpadną na to, że Ty rośniesz i masz swoje życie. ;-) Czasem dzieci również muszą wychować rodziców.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-08, 21:36   

Mój tato w ogóle nie przyjmuje do świadomości tego, że jestem dorosła i mogłabym robić tak-straszne-rzeczy. :-D Chociaż pewnie większość ojców przechodzi przez coś takiego. Z mamą z reguły o tym nie rozmawiam, częściej sobie z tego żartujemy. Zwierzanie się mamie z doświadczeń seksualnych wpędzałoby mnie jednak w pewien rodzaj dyskomfortu, od tego mam przecież koleżanki.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-11-09, 11:40   

Porcelana. napisa³/a:

Mój tato w ogóle nie przyjmuje do świadomości tego, że jestem dorosła i mogłabym robić tak-straszne-rzeczy. :-D

to samo.
Mama zreszta podobnie.
nie rozmawiam z nimi na takie tematy, dla nich samo trzymanie sie za raczke juz jest aktem seksualnym.
Byy próby rozmów, z marnym skutkiem, wiec sobie odpuscilam.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:59   

Lena napisa³/a:

Byy próby rozmów


Właśnie też chciałbym (jakoś) zacząć o tym rozmawiać jednak nie wiem jak. Jak wy to zrobiliście?
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com