Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Doł±czył: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wysłany: 2009-07-10, 21:03   

kriso0 napisał/a:

Kometa, nie da rady.. ile razy sobie o tym w tygodniu gadałem z ojcem na spokojnie.. a w niedziele i tak to samo.. a mi się jedynie nie chce tam iść.. bo mam 1000 innych lepszych rzeczy do roboty :wstyd: wiem ze to glupie..ale no cóż.. jak mam iść i słuchac tych kazań.. :zalamany:


Ważne jest byś stał dalej przy swoim. Cały czas spokojnie. Możesz też powiedzieć, że ich kochasz i że muszą się pogodzić z tym że dorastasz, i masz własne zdania na różne tematy.
Jeżeli wystarczająco długo wytrwasz w spokoju przy swoim, to wierz mi, zrozumieją.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Doł±czył: 25 Lip 2009

Sk±d: z odchÂłani wiekĂłw

   

Wysłany: 2009-07-25, 09:17   

Rzeczywiście moim zdaniem jest to zmuszanie, od najmłodszych lat chodziłem z rodzicami do kościoła, kiedy już zaczołem się buntować przestałem chodzić, nie moge patrzeć jak moi rodzice po kościele się kłucą.Czasem tak jest, że dla niektorych wiara jest tylko od święta, a cały tydzień robią co im się podoba.Zastanawia mnie chrzest w wieku niemowlęcym jaki to ma sens, przecież to rodziców wybór. ;)
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-07-25, 09:18   

autor nieznany napisał/a:

przecieĹĽ to rodzicĂłw wybĂłr.


Bo majÄ… prawo do wychowania dzieci w takiej wierze, jakÄ… chcÄ… ^^
 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Doł±czył: 25 Lip 2009

Sk±d: z odchÂłani wiekĂłw

   

Wysłany: 2009-07-25, 09:22   

Tak ale muszą się z tym liczyć że skutek ich wychowania może być odwrotny, i 16 latek powie to nie moja wiara ja się nie zgadzam. :-D
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-07-25, 09:24   

autor nieznany napisał/a:

i 16 latek powie to nie moja wiara ja siÄ™ nie zgadzam. :-D



16-latkowie mają do siebie to, że na nic się nie zgadzają, co zostało "zaproponowane" im przez rodziców.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com