Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

edziaaaaa  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 23 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-23, 13:13   

to ze mysla ze sa fajni, moga miec kazda laske
nie maja nic do powiedzenia
uslysza jeden tekst i go caly czas powtarzaja
jak sa chamscy bo chca sie przed kims popisac
i nie cierpie tak jak kolezanka kilka postow wyzej jak maja wlosy na zelu
aa i skarpetki wysokie do adidasow zeby widac bylo firme
 

z_marsa  

Stały User

że tego.


ImiÄ™: Dominika

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-19, 10:07   

Najbardziej denerwuje mnie u chÅ‚opaków to, że napieprzajÄ…, iż nie lubiÄ… wytapetowanych panienek à la Doda, ale jak tylko nadarzy siÄ™ okazja, to maÅ‚o co siÄ™ nie pozabijajÄ…, aby takÄ… dziewczynÄ™ zdobyć. Poza tym jak ma klatÄ™ niczym Pudzianowski, fuuuuuuuj! :kwasny: Ogólnie niski iloraz inteligencji, kilo żelu na wÅ‚osach, nie zniosÄ™ jak bÄ™dzie mnie okÅ‚amywaÅ‚, choćby w bÅ‚ahych sprawach, pisanie typu "cio", "nio" :facepalm: , na każdej imprezie sÄ… pijani, mówiÄ… jakieÅ› tandetne, oklepane komplementy (lepiej już w ogóle sobie darować jeÅ›li ma to tak wyglÄ…dać -,-), brak higieny, jak siÄ™ użalajÄ… nad sobÄ… (achh, jak sie napracowaÅ‚em, taki jestem zmÄ™czony, że zaraz umrÄ™, achh życie jest ciężkie... -,-), sÅ‚it focie na nk :facepalm: , sÅ‚it opisy na gadu, brak poczucia humoru, ciÄ…gÅ‚e gadanie o seksie.
_________________
prze-niebieski czas!
 

Angelina  

Stały User

ęic mahcok



Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Sty 2011

Sk±d: z Polski!

   

Wys³any: 2011-08-20, 01:09   

Najbardziej denerwują mnie Ci, którzy za gówniarza, że tak się brzydko wyrażę, "zaliczają" panny. A po jakimś czasie, kiedy już zmądrzeją, stają się naprawdę dojrzali, myślą o stałym związku, wymagają od kobiet bycia dziewicą. Skoro sami mają za sobą dość sporo "numerków" to czego oni wymagają od drugiej osoby? Bzdura.
_________________
Jeżeli chcesz, żeby twoje życie było piękne, może takie być. Przecież to ty sam je układasz, nie?
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-08-22, 13:36   

Angelina napisa³/a:

A po jakimś czasie, kiedy już zmądrzeją, stają się naprawdę dojrzali, myślą o stałym związku, wymagają od kobiet bycia dziewicą.



Hipokryzja śmierdzi, ale jest niemal wszędzie.
 

Klala

User


Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-22, 14:30   

A ja nie lubiÄ™:
- przeklinania,
- małej dbałości o włosy i higienę
- nie trzymania rÄ…k przy sobie (ale podobno hormony...)
- wywyższania się
 

Nymeria  

Stały User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-22, 16:20   

Braku higieny. Hipokryzji (wszechobecna choroba zakaźna).
Najbardziej nie lubię (nienawidzę) zakłamania. Udawania przy znajomych kogoś kim się nie jest, robienia z siebie na siłę kogoś fajnego, zbuntowanego itp. Zmiany poglądów w zależności od towarzystwa. To wszystko żeby potem, spotykając się ze mną stać się nagle normalnym.
_________________
I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair...
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-22, 19:36   

Ogólnie nie generalizuję, ale u wielu chłopaków wkurza mnie cwaniakowanie, wtedy, gdy są w grupie. Sprośne teksty i 'macanie' dziewczyn (w mojej klasie zdarza się to niestety notorycznie), opowiadanie o swoich miłosnych podbojach, pisania na gadu tekstów w stylu : "kocham Cię, będziesz ze mną chodzić?", a w realu nie odezwą się słowem. Poza tym to gapienie się na biust w trakcie rozmowy, dręczenie słabszych fizycznie, czy też psychicznie, naśmiewanie się z innych ludzi (chociaż dziewczyny też się tak zachowują). A, no i nie lubię, chłopaków "JP na 100%"...
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-23, 00:07   

imaginatif napisa³/a:

u wielu chłopaków wkurza mnie cwaniakowanie, wtedy, gdy są w grupie


Frajerzy którzy w grupie czują się pewnie, ale jakby takiego dorwać samego to nie wiedziałby gdzie uciekać.

imaginatif napisa³/a:

'macanie' dziewczyn (w mojej klasie zdarza siÄ™ to niestety notorycznie)


Strzał w ryj i po kłopocie...

imaginatif napisa³/a:

Poza tym to gapienie siÄ™ na biust w trakcie rozmowy


:)
 

Wessnosa  

User

Nihonjin!



ImiÄ™: Krzysiek

Do³±czy³: 22 Lis 2011

Sk±d: Hel

   

Wys³any: 2011-12-08, 19:33   

Darcia napisa³/a:

. I nie mogę patrzeć na płaczącego faceta, nic nie wywołuje u mnie większej irytacji.



Co Cię tutaj irytuje? Słabość? Płacz tylko świadczy, że cholernie ci na czymś zależy...

Wszystkich irytuje zbyt duża pewność siebie. I słusznie.

Cytat:

Strzał w ryj i po kłopocie...



Tylko w sytuacjach ostatecznych. Niektórzy zaraz idą po kumpli, bo sami sobie nie dają rady. Sam jestem chłopakiem, ale raczej się bez powodu nie zaczynam :)
 

licealistka16  

User


Do³±czy³a: 19 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-20, 14:47   

:-D ja nie znoszę gdy chłopak przeklina i gdy zachowuje się jak pedał. Moim zdaniem coraz więcej chłopaków to prawdziwe cioty. Nie podejdzie do dziewczyny zagadać bo się wstydzi.....a jak się okazuję często dziewczyna ta jest wolna i może by coś z tego było......
:-) :facepalm: ale chyba najbardziej denerwuję mnie to, że większość chłopaków nie potrafi szczerze rozmawiać itp....
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2011-12-20, 21:47   

Nienawidzę smęcenia mężczyzn, że to właśnie kobiety wszystko kompilują i trudno wybadać się na czym się stoi, kiedy sami robią wielki bajzel i Bóg wie co im pod kopułą się czai... :/
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-12-20, 21:52   

licealistka16 napisa³/a:

:-D ja nie znoszę gdy chłopak przeklina i gdy zachowuje się jak pedał. Moim zdaniem coraz więcej chłopaków to prawdziwe cioty. Nie podejdzie do dziewczyny zagadać bo się wstydzi.....a jak się okazuję często dziewczyna ta jest wolna i może by coś z tego było......
:-) :facepalm: ale chyba najbardziej denerwuję mnie to, że większość chłopaków nie potrafi szczerze rozmawiać itp....


zachowuje się jak pedał czyli jak? :-D a po 2,wstydzą się i czekają na jakikolwiek znak od dziewczyny ,że jej się podoba.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

LadyKiller  

Stały User



ImiÄ™: Beata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 20 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-20, 21:56   

Anne napisa³/a:

Nienawidzę smęcenia mężczyzn, że to właśnie kobiety wszystko kompilują i trudno wybadać się na czym się stoi, kiedy sami robią wielki bajzel i Bóg wie co im pod kopułą się czai... :/



haha, dobrze napisane :super: :super:
_________________
Carpe Diem !!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com