Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vandalka

User



Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-04, 20:15   

Hiawatha napisa³/a:

Wiesz, to wydaje mi się dość nie odpowiedni temat do tego typu rozmów, a w tej kwestii mogę się trochę rozpisywać... wydaje mi się że lepiej zabłysnąć w inny sposób niż zwariowany fryz ale jeżeli wyglądam trochę "inaczej" niż inni, to nie można kogoś takiego skazywać od razu na komercję czy chęć wyróżnienia się.



Ale ja nie mówię, że ktoś kieruje się chęcią "zabłyśnięcia". Wielu ludzi po prostu nosi się tak jak lubi, i nikomu do tego, ale jest też pewna grupa ludzi, która w ten sposób radzi sobie choćby z brakiem pewności siebie czy niską wartością.

Też myślę, że temat nieodpowiedni, ale zawsze moderator może wydzielić.
 

karolinat  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-05-24, 10:42   

nie lubię w facetach: brudnych paznokci, brudnych ciuchów, pogniecionych ciuchów, kiedy śmierdzą, kiedy cwaniakują, kiedy się popisują przed kumplami, jak oszukują, plucia, okazania że są najmądrzejsi.. i to chyba tyle co na ta chwilę przychodzi mi do głowy :P
_________________
¯yj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
 

lady K.  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2011-05-24, 13:25   

Nie lubię jak facet ma brudne paznokcie albo za krótko obcięte. Nie rozumiem, jak jeszcze niektórzy zakładają skarpety i sandały. :wstyd:
Nie znoszę, gdy facet myśląc, iż jest przystojny, nie musi być inteligentny oraz tego jak potrafią wyśmiewać się i obgadywać jakichś tam kolesi, a kilka dni potem chlać z nimi piwo przy grillu. Nie cierpię jeszcze tego, że w ich mentalności oni zaliczają dziewczyny, a laski, które zostały zaliczone to dziwki.
_________________
„I niejeden caÅ‚e życie nie wie, że już byÅ‚ na szczycie.
Więc się modli u stóp krzyży za tych, którzy padli niżej.
Po czym u ich boku spocznie u stóp góry niewidocznej.”
 

Natula95  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-25, 22:17   

mam takiego przyjaciela u ktorego strasznie ni znosze tak jak mysli ze cos schrzanil i mysli ze slodkimi słowkami to naprawi i u wiekrzosci chopakow to wystepuje jest to strasznie nieznosne albo jak udaja kogos kim nie sa , cpaja typu feta marysia i inne gowna tego typu,jak sa cwaniakami za dyche, waza sie np po szkole lub ulicach, a najbardziej wkurzajaca rzecza jest jak wymyslaja na takich ludzi mowie bajkopisarze :P wtedy i historie trzeba podzielic parenascie razy zeby sie dowiedziec co sie w miare stalo :P hehe
ooooo.... a jeszcze jest wkurzajaca rzecza jak chca czyms poszopanowac np. motorem ja wiem ze to jest fajna rzecz miec motor sama zamierzam sobie kupis ale bez sensu jest jazda bezcelowa taka dla szpanu wylacznie
no to chyba tyle... przynajmiej jak teraz tylko tyle mi przychodzi do glowy :)
 

karolinat  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-05-26, 12:22   

Natula95 przypomniałaś mi jeszcze jedną rzecz jaka mnie wkurza u facetów a mianowicie: dziurawe i brudne skarpetki :-x
_________________
¯yj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 00:26   

Cytat:

Jest wiele cech, których nie znoszę u płci przeciwnej, ale najbardziej żenującą jest pozowanie na kogoś kim się nie jest. Na stopniu widzenia się raz na jakiś czas można to przeboleć, ale nie jestem w stanie szanować osoby, która publicznie zachowuje się jak król, a prywatnie jak żebrak.



Widocznie masz marne pojęcie o ludzkiej psychice.
To co cechuje wybitne jednostki, inteligentnych bądź utalentowanych ludzi to właśnie to że pozują na ludzi którymi nie są prywatnie. Są tak wyjątkowi że muszą zmienić specjalnie swój charakter na pokaz aby mieć przyjaciół/dziewczynę, wbrew pozorom nie jest to takie łatwe być kimś kim się nie jest.

Ale właśnie takie osoby, zazwyczaj aczkolwiek nie zawszę reprezentują sobą najwięcej.
Ja też prywatnie w domu jestem szarą myszką a w szkole zawszę muszę być w centrum uwagi, czuję się wtedy swobodnie.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 08:54   

karolinat napisa³/a:

Natula95 przypomniałaś mi jeszcze jedną rzecz jaka mnie wkurza u facetów a mianowicie: dziurawe i brudne skarpetki :-x



chodź jestem facetem to u siebie też tego nie lubię.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 10:50   

BartekTEO1908 napisa³/a:


To co cechuje wybitne jednostki, inteligentnych bądź utalentowanych ludzi to właśnie to że pozują na ludzi którymi nie są prywatnie. Są tak wyjątkowi że muszą zmienić specjalnie swój charakter na pokaz aby mieć przyjaciół/dziewczynę, wbrew pozorom nie jest to takie łatwe być kimś kim się nie jest.

Ale właśnie takie osoby, zazwyczaj aczkolwiek nie zawszę reprezentują sobą najwięcej.

Gdyby tak było, to zapewne nikomu by to nie przeszkadzało. Niestety część osób, pozuje dlatego, że ich prawdziwe ja jest mało atrakcyjne w ich ocenie i muszą siebie nieco podkolorować przed otoczeniem. I zaczynają się opowiadania co to nie ja. Szkoda tylko, że maska odpada przy bliższym poznaniu, a chyba nikt nie lubi być oszukiwany.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 12:10   

Sade napisa³/a:

Szkoda tylko, że maska odpada przy bliższym poznaniu, a chyba nikt nie lubi być oszukiwany.



Jak umie się dobrze grać to nie odpada :D
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 12:22   

Cytat:

Jak umie się dobrze grać to nie odpada :D



To Ty chyba mało wiesz.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 12:25   

Damn napisa³/a:

To Ty chyba mało wiesz.



WoW cóż za elokwencja i jak przekaz :D
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

TOO

User



Do³±czy³: 16 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 12:54   

Sade napisa³/a:

Gdyby tak było, to zapewne nikomu by to nie przeszkadzało. Niestety część osób, pozuje dlatego, że ich prawdziwe ja jest mało atrakcyjne w ich ocenie i muszą siebie nieco podkolorować przed otoczeniem. I zaczynają się opowiadania co to nie ja. Szkoda tylko, że maska odpada przy bliższym poznaniu, a chyba nikt nie lubi być oszukiwany.



Jeżeli w międzyczasie dziewczyna zdąży się oddać to z opadniętej maski mała dla niej pociecha dla a dla faceta mały żal... :niepewny:
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 13:35   

BartekTEO1908 napisa³/a:


Jak umie się dobrze grać to nie odpada :D

Nie oszukujmy się, mało kto potrafi ;)

Cytat:

Jeżeli w międzyczasie dziewczyna zdąży się oddać to z opadniętej maski mała dla niej pociecha dla a dla faceta mały żal... :niepewny:

Fakt.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 16:32   

TOO napisa³/a:

Jeżeli w międzyczasie dziewczyna zdąży się oddać to z opadniętej maski mała dla niej pociecha dla a dla faceta mały żal..



Właśnie dla tego udajemy :D
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 17:01   

Obojętnych, zapatrzonych w siebie egoistów, którzy uważają się za siódmy cud świata. Traktujących kobiety przedmiotowo. Tych, którzy nie umieją przyjąć do wiadomości, że nie są warci uwagi. Nie lubię jak boją się wszystkiego i zamiast działać rozmyślają godzinami a później się wycofują. Nie lubię takich, którym brakuje kultury i szacunku do innych oraz nachalnych, którzy narzucają się pomimo że ktoś mówi im, iż przeszkadzają.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com