Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-21, 10:45   

Uesugi, Co do czytania w myślach jest to coś co mnie denerwuje, mimo iż wiem że to normalne. Nie traktuj tego jako wymagane. To coś jak - denerwuje mnie że pasy na przejściu dla pieszych nie są ruchome i nie śpiewają szant.

I nie każdy jest w stanie zdefiniować swoje uczucia. Nie pisałabym tego, gdyby było inaczej. Nie pisz, że KA¯DY wie czego chce bo tak nie jest. I to że nie wie, nie znaczy że nie jest facetem. Niewiedza nie równa się kastracji, nawet mentalnej.
 

lulubella

User


Do³±czy³: 20 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-22, 16:09   

nienawidzę jak zapomina o rocznicy albo urodzinach- doprowadza mnie to do białej gorączki! I nawet delikatne sugestie nie docierają- tragedia :-> I jeszcze pyta się na bezczelnego "kochanie o co chodzi, jakaś inna jesteś dzisiaj"
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-22, 16:19   

No widzisz, w takim ocenianiu posługujemy się swoimi wyobrażeniami. Dla mnie gościu który nie potrafi określić siebie ( swoich uczuć, postaw, celów, poglądów ) nie jest godny zaufania. Taki stan "zawieszenia" jest przywilejem ( wg mnie oczywiście ) tylko i wyłącznie kobiet. To wy drogie panie macie być w tej grze zagadką, a my mamy próbować ją odgadnąć, i cel tej zabawy - odgadnięcie, oświecenie, poznanie zasad tego wyjątkowego mechanizmu jakim jest umysł kobiety, jej uczucia, emocje itd - ma być nieosiągalny. Dlatego nie należy się tutaj denerwować, że ktoś nie potrafi "czytać ci w myślach, bo tak zostaliśmy zaprogramowani by nie umieć tego. I to jest fajne moim zdaniem.

Cytat:

To coś jak - denerwuje mnie że pasy na przejściu dla pieszych nie są ruchome i nie śpiewają szant.


O tym mówię właśnie, absolutnie nie rozumiem takich stanów emocjonalnych i to jest w was właśnie najlepsze.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

xbibi19x  

Wymiatacz

xbibi19x


ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 25 Lut 2011

Sk±d: Rogo¼no Wlkp.

   

Wys³any: 2011-04-22, 17:03   

Nie cierpię, gdy chłopak jest zazdrosny, że np gdzieś wychodzę (do koleżanki), ale jak on wychodzi do kolegów na pól nocy to jest w porządku...Nie lubię też, gdy zmienia co chwile zdanie... Brak szacunku to już jest totalne dno... Lub gdy jest jakimś casanovą... Nie lubię wygadywania i chamstwa i gdy zapomina o rocznicy...
_________________
£apie chwile ulotne jak ulotka , chwile ulotne łapie jak fotka ... Dbam by chwile ulotne jak notka , nie uleciały jak ulotna plotka ...
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-22, 22:47   

Jak napiszesz do niego a on sto lat nie odpisuje, aż zaczynasz się martwić, że coś się stało, ufo go porwało albo zwyczajnie ma Cię gdzieś, wrrrr.
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2011-04-25, 11:49   

£oo. Zazdrości nienawidzę. I gadania bez sensu, np. 'idziemy na bigos' . Gwary jeszcze nie cierpię, na moje nieszczęście mieszkam na śląsku, a mój przyszły mąż bardzo mnie lubi nią denerwować...
_________________

Moje maleństwo <3
 

martusss  

Stały User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-04-25, 18:45   

Gdy dużo przeklina, czasem może się zdarzyć, ale nadużywać nie może!
_________________
ZapytajSie.pl - login Martusss dołączajcie i zapraszajcie :)



:)
 

Elementnieba  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 25 Kwi 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-28, 19:33   

martusss napisa³/a:

Gdy dużo przeklina,


Racja... to obrzydliwe.
Nie lubię gdy facet nie uznaje równouprawnia- to go od razu dyskwalifikuje z miejsca, gdy się nie myje, nie dba o siebie i gdy pali też nie specjalnie, tak samo gdy jest zbyt uległy.
O głupocie chyba nie trzeba wspominać. :-D
_________________
Prawda zależy od punktu widzenia drugiej osoby
 

carolina  

Stały User

przemytniczka emocji



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-04-30, 11:20   

Przeklina, nie dba o siebie, zbyt olewackie podejście do życia, mówienie o swojej byłej, bezczelny, nie ma szacunku do kobiet, wywyższa się, zbyt pewny siebie, bajkopisarz. :wstyd:
_________________
We dwoje sami, mamy ten czas
Dla jednych tylko tyle, dla nas aż tyle.
 

ZeTkAxD  

User



ImiÄ™: Zuzanna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-01, 18:50   

carolina napisa³/a:

Przeklina, nie dba o siebie, zbyt olewackie podejście do życia, mówienie o swojej byłej, bezczelny, nie ma szacunku do kobiet, wywyższa się, zbyt pewny siebie, bajkopisarz. :wstyd:



Totalnie się zgadzam, jeszcze do tego najgorzej gdy sam jest obrzydliwy, a zwraca dziewczynie uwagę bo cos robi źle. Masakra.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:00   

o, nie lubię jeszcze takich, którzy po tym, jak im dziewczyna da kosza, nie potrafią tego przyjąć na klatę. albo nawet nie da kosza, tylko obojętnie jaka porażka ich spotka, to szukają przyczyny wszędzie dookoła, a nie potrafią się przyznać do tego, że są słabi.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Virgin  

User



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Maj 2011

Sk±d: z wiochy

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:33   

Chamstwa, kiedy za dużo przeklinają, palą przy mnie, szpanerstwa i to kiedy im coś nie wychodzi to nie potrafią tego przyjąć jak faceci tylko zachowują się jak małe dzieci.
 

Montana  

User

insane



Do³±czy³: 01 Maj 2011

Sk±d: Atlanta

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:35   

też mi to przeszkadza, nawet w relacjach facet facet, nie jestem gejem
 

Vbolx0

User


Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:38   

Nie lubię dużych cycków.
_________________
I hold troof.
 

Montana  

User

insane



Do³±czy³: 01 Maj 2011

Sk±d: Atlanta

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:40   

spoconych szczególnie, jakby woda piekła
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com