Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TutajJestem  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-12, 21:15   Czego nie lubimy u chÅ‚opaków.

No to teraz dziewczyny nasza kolej. ;)
Wymieniać ;D
_________________

 

lucy5777  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-04-12, 21:45   

Napewno nie lubie, wręcz nie znoszę, kiedy koleś traktuje mnie jak pusta lalę i tak też nazywa. Nie powinien uważać sie za 'ważniejszego', czyli innymi słowami - szacuenk. A katastrofą jest, kiedy mówi, że nie ma dla mnie czasu a potem okazuje się, że dla kumpli ma cały wolny dzień. No i zazdrość... kiedy chłopak czepia się, że rozmawiam z innymi kolesiami, budzi sie w nim chorobliwa zazdrośc. Wystrzegajcie się tego! :)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:22   

Jak myśli, że jest wielkim casanovą i może mieć każdą. Czasami faktycznie może prawie każdą, która go jeszcze nie zna, ale zazwyczaj jest przy tym żałosnym dupkiem.
Jak chciałby o wszystkim za mnie decydować.
Jak traktuje dziewczyny przedmiotowo.
A najbardziej: gdy zachowuje się jak baba, wiecznie poszkodowany przez los, wielka ofiara a zarazem wielki buntownik, który nie umie wziąć się w garść i żyć w społeczeństwie. I jeszcze myśli, że jest inteligentny. Wrr.
 

zaginiony

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:25   

zielona napisa³/a:

I jeszcze myśli, że jest inteligentny.



dajcie nam trochę pomarzyć. buu.
_________________
Il faut parler pour vivre.
Nie jestem tutaj dla zabawy.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:28   

Nie lubię w nich tego, że zauważają mnie dopiero jak jestem w związku. ¯e według nich, wartość rynkowa dziewczyny wzrasta dopiero, gdy ma już faceta. Nie lubię w nich tego że nie potrafią czytać mi w myślach i nie potrafią zdefiniować swoich uczuć. Nie lubię ich pudełka "ja" bo nigdy nie pozwalają mi tam zaglądać a sami starają się je omijać kierując się od razu do pudełka "nic". W związku z czym, nigdy nie wiadomo, czego tak naprawdę chcą i co czują.

nie lubiÄ™, ale akceptujÄ™ i rozumiem.
Wywołuje to we mnie tylko takiego wewnętrznego focha z przytupem.
 

zaginiony

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:30   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

auważają mnie dopiero jak jestem w związku



bo czasami myśli się, "taka fajne dziewczyna, na pewno ma chłopaka".
a tu nagle, dowiadujesz się od kumpla, że właśnie wyszli razem do kina,
i na pewno wrócą, i ogłoszą się parą.
_________________
Il faut parler pour vivre.
Nie jestem tutaj dla zabawy.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:33   

zaginiony, Właśnie chodzi o to, że ja nigdy nie kryłam się ze swoim "stanem cywilnym". Każdy chłopak wiedział, czy mam kogoś czy nie. Poznałam paru będąc wolna, teraz gdy jestem w związku, ciągle za mną łażą, gapią się w cycki, przymilają, kupują czekolady, robią prezenciki, pomagają jak książęta...

Dziwnych mam znajomych >.>
Mam nadzieję tylko, że tak cieszą się moim szczęściem.
 

zaginiony

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:38   

OFFTOP, ale też się z tym nie kryję, tak naprawdę każdy docieka o to, aby po prostu wiedzieć. gdy przyszedłem do nowej szkoły, i związałem się z taką jedną dziewczyną, fejsbókowe znajome, nie dawały mi spokoju.

przepraszam Panie, że tak wkradam się do forum.
po prostu nie chce mi się gadać już o książce, lub o spodniach w kratę.
_________________
Il faut parler pour vivre.
Nie jestem tutaj dla zabawy.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-13, 10:40   

zaginiony, Tutaj chyba jeszcze nie bardzo offtopujemy bo mówimy o tym co mnie w mężczyznach drażni.
Jeżeli dobrze zrozumiałam, to nie tylko mężczyźni tak miewają ale i dziewczynom czasem coś odbija.

Tak na przyszłość, to największy ruch tutaj jest ok godziny 17. Jak większość kończy szkołę/pracę.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-13, 14:43   

jak są ciapami, nie potrafią sobie poradzić w prostych sytuacjach, tygodniami zastanawiają się, zamiast zadziałać. jak dają się wepchnąć pod pantofel. jak są na każde zawołanie. jak są niepewni siebie. dążą, by sprostać wszystkim dookoła, zamiast sprostać sobie. jak są pasztetami, a uważają się za bogów. jak się głupi śmieją ze wszystkiego. cuchną tanimi perfumami. są brudasami i nie mam tu na myśli nonszalancji. jak mają niskie ambicje. jak ciągle przepraszają. jak są typowi do bólu. i tysiąc innych.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-04-13, 17:11   

Kozaczenia nienawidzę, przeklinania nienawidzę, przedmiotowego traktowania dziewczyn nienawidzę. I nie mogę patrzeć na płaczącego faceta, nic nie wywołuje u mnie większej irytacji.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

TutajJestem  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-15, 20:42   

Najbardziej? Przeklinania, palenia i cwaniakowania.
A w sumie jeszcze dużo by się tego znalazło .
_________________

 

ilovesarcasm  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 72

Do³±czy³a: 21 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-04-19, 21:54   

chamstwa
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-20, 09:34   

Jest wiele cech, których nie znoszę u płci przeciwnej, ale najbardziej żenującą jest pozowanie na kogoś kim się nie jest. Na stopniu widzenia się raz na jakiś czas można to przeboleć, ale nie jestem w stanie szanować osoby, która publicznie zachowuje się jak król, a prywatnie jak żebrak.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-21, 10:07   

Cytat:

Nie lubię w nich tego że nie potrafią czytać mi w myślach i nie potrafią zdefiniować swoich uczuć.


Toż ci wymagania! Niedługo będą nam wypominać, że nie potrafimy się teleportować i fruwać;]
I z tymi problemami w zdefiniowaniu uczuć to zdecydowanie cecha kobiet, każdy facet wie czego chce. A jak nie wie to nie jest facet;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com