Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TOO

User



Do³±czy³: 16 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 17:45   

Mrana napisa³/a:

Obojętnych, zapatrzonych w siebie egoistów, którzy uważają się za siódmy cud świata. Traktujących kobiety przedmiotowo. Tych, którzy nie umieją przyjąć do wiadomości, że nie są warci uwagi.



oj tam, oj tam... kochacie takich :-D
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 17:57   

TOO napisa³/a:

oj tam, oj tam... kochacie takich :-D


Może do pewnego stopnia i przez pewien czas, ale uwierz, że po pewnym czasie zaczyna to działać na nerwy. :-)
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2011-06-22, 22:14   

ja nie lubię jak chłopak piszę używjąc takich głupich zdrobnień np. "cio". Jak widzę taką wiadomość to aż mną telepie. Nie znoszę też jak robi blędy ortograficzne. A ostatnioniestety bardzo często odczytuje takie wiadomości.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 10:20   

skończcie i przyznajcie racje...

Kogo wolałyście mieć?
Kolesia który jest miły robi i zgadza się z każdym Waszym zdaniem co mu każesz to zrobi co drugie słowo kochanie no i ogólnie cały czas miły

czy takiego który

od czasu do czasu dogryza nie jest cipą ma własne zdanie itp

odpowiedź jest jasna wolicie jak koleśjest ch a dlaczego ? bo ten pierwszy szybko się nudzi a z drugim związek będzie o wiele lepszy.
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 11:45   

nie wszyscy faceci, którzy sa mili są nudni
i nie wszyscy faceci wokół których duzo sie dzieje są ch. ;p

nie lubie facetów którzy użalaja sie nad swoim wyglądem i takich którzy nie potrafią wziąć spraw w swoje ręce tylko pozostawiają wszystko na głowie innych
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 11:53   

jula11 napisa³/a:


i takich którzy nie potrafią wziąć spraw w swoje ręce tylko pozostawiają wszystko na głowie innych




O właśnie o tym mówię ; )
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:05   

poruchawszy napisa³/a:

jula11 napisał/a:

i takich którzy nie potrafią wziąć spraw w swoje ręce tylko pozostawiają wszystko na głowie innych



O właśnie o tym mówię ; )



więc wnioskuje, że Ty taki nie jestes :D
no ale cóż, ile ludzi tyle charakterów, jak ktos nie ma własnego zdania i zawsze czeka na reakcje od innych to tylko mu współczuć (:

a co do nie lubienia : nienawidze jak facet nosi lace torebke hahah to juz jest totalna masakra ;p ;) ))
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:09   

Nie zgadzam się do końca z tym co kolega napisał. Wiadomo, że facet nie może być cipą, powinien być stanowczy i mieć jakąś własną osobowość, zdanie na każdy temat. Dzięki temu jest interesującą osobą i nie jest nudny. Powinien jednak mieć w sobie jakąś zdrową męską wrażliwość i być miłym. Nie od razu pantoflarz, musi tylko słuchać tego co kobieta ma do powiedzenia i wszystko uszanować, okazywać dużo miłości :D. Ja myślę, że takie zachowanie akurat cipowate nie jest więc nie popadajmy w skrajności.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:16   

jula11 napisa³/a:

więc wnioskuje, że Ty taki nie jestes :D
no ale cóż, ile ludzi tyle charakterów, jak ktos nie ma własnego zdania i zawsze czeka na reakcje od innych to tylko mu współczuć (:

a co do nie lubienia : nienawidze jak facet nosi lace torebke hahah to juz jest totalna masakra ;p ;) ))



No raczej nie ; )


Damn napisa³/a:

Nie zgadzam się do końca z tym co kolega napisał. Wiadomo, że facet nie może być cipą, powinien być stanowczy i mieć jakąś własną osobowość, zdanie na każdy temat. Dzięki temu jest interesującą osobą i nie jest nudny. Powinien jednak mieć w sobie jakąś zdrową męską wrażliwość i być miłym. Nie od razu pantoflarz, musi tylko słuchać tego co kobieta ma do powiedzenia i wszystko uszanować, okazywać dużo miłości :D. Ja myślę, że takie zachowanie akurat cipowate nie jest więc nie popadajmy w skrajności.



ooo okazywać dużo miłości ;d i słuchać tego co kobieta ma do powiedzenia ;d jaka w Tobie wrażliwośc.. ;d
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:26   

i jeszcze powinien nosić swoja kobiete na rękach :D
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:31   

jula11 napisa³/a:

i jeszcze powinien nosić swoja kobiete na rękach :D




I bukiet róż 7 razy w tygodniu przynosić ; d
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:45   

oczywiście ;d i sniadanie do łóżka ;p
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:55   

Cytat:


ooo okazywać dużo miłości ;d i słuchać tego co kobieta ma do powiedzenia ;d jaka w Tobie wrażliwośc.. ;d



Chyba nie zrozumiałeś :D. Okazywanie miłości jest według mnie normalne i każda dwójka kochających się ludzi tak właśnie robi. Słuchanie drugiej strony też ma wielkie znaczenie co nie oznacza, że to miałby być od razu jakiś terror czy w najlepszym wypadku koncert życzeń, wystarczy posłuchać kiedy ktoś chce coś powiedzieć. Ja tam cenię sobie jakąś swobodę i taką samą wolność zamierzam komuś dać, nie chcę nikogo pod pantoflem trzymać i kazać mu nosić codziennie kwiaty, wyluzujcie ludzie :D. Też nie lubię nie wiadomo jakiej słodkości, wszystko ma granice, naprawdę.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 13:10   

jula11 napisa³/a:

oczywiście ;d i sniadanie do łóżka ;p



coÅ› jeszcze ;d?


Cytat:

Chyba nie zrozumiałeś :D. Okazywanie miłości jest według mnie normalne i każda dwójka kochających się ludzi tak właśnie robi. Słuchanie drugiej strony też ma wielkie znaczenie co nie oznacza, że to miałby być od razu jakiś terror czy w najlepszym wypadku koncert życzeń, wystarczy posłuchać kiedy ktoś chce coś powiedzieć. Ja tam cenię sobie jakąś swobodę i taką samą wolność zamierzam komuś dać, nie chcę nikogo pod pantoflem trzymać i kazać mu nosić codziennie kwiaty, wyluzujcie ludzie :D. Też nie lubię nie wiadomo jakiej słodkości, wszystko ma granice, naprawdę.



oj to Ty nie zrozumiałaś ;d
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 13:18   

poruchawszy napisa³/a:

jula11 napisał/a:
oczywiście ;d i sniadanie do łóżka ;p


coÅ› jeszcze ;d?



może odpowiem ulubionym cytatem:
"¯eby ona w twych ramionach omdlewała
Spraw by czuła się przy tobie tak jak dama
Bez okazji kwiaty przynoÅ› jej czasami
I co dzień zasypuj ją komplementami"
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com