Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:38   Jazda konna

To tak jak w temacie ,czy uprawiacie tÄ… dyscyplinÄ™ ?
Jeśli tak to skoki, czy ujeżdżenie .Zdajecie odznaki ? Czy jeździcie tylko rekreacyjnie ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-22, 23:45   

Moja Przyjaciółka uprawia. Zaczynała od ujeżdżania, ale teraz jest już na ćwiczeniu skoków. Chce zdawać odznaki, ale dużo treningów ją do tego czeka. Trzymam za Nią kciuki.
_________________
ona umrze martwa.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-25, 16:27   

Jazda konna jako sport jest sportem okropnym , ciągle przesyconym strachem i jakimś wyzwaniem szczególnie skoki.Same treningi katorga fizyczna i psychiczna.jest to sport specyficzny uzależniający Cię od zwierzęcia , czującego ,myślącego , ale zwierzęcia ,które się płoszy ,któremu ciężko jest zaufać ,którego możesz do czegoś zmusić ,ale nie wiesz na jak długo i na ile skutecznie ,którego musisz przekonać do siebie i swoich czynów. Bo jaką jeździć może mieć pewność po najeździe na przeszkodę metr 2,50, 1.80, 1.70, 1.60 ,że ją przeskoczy bez upadku , czasem i śmiertelnego upadku ?
Trenuje skoki , mam wrednego konia więc nawet sobie nie wyobrażacie ile razy mój tyłek ląduje na ziemi ;) Zdaje odznaki przynajmnie mam taki zamiar .Trenuje od niedawno po wieloletniej przerwie mojej i konia na ,którym zaczęłam jeździć.
Rekreacja ? Nie ma nic wspanialszego.
A sport ? Przychodzi taki moment ,że nie chciałbyś zamienić tego na nic innego.
_________________
Drugs&hugs.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-30, 23:58   

Nie przeczę, jeżdżę konno, ale dla siebie. W weekendy wsiąść na figusia i pogalopować gdzie oczy poniosą. Za to uwielbiam oglądać wszystkie zawody związane z jazda konną.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 10:53   

Chciałbym zacząć jeździć ;)
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-31, 11:56   

Abaddon, spoko z madziÄ… ciÄ™ nauczymy :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-31, 12:04   

slow napisa³/a:

Abaddon, spoko z madziÄ… ciÄ™ nauczymy


Ojj tak nauczymy, nauczymy. Wsadzę Cię na moją kobyłkę i od razu galopik :-)
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-31, 12:07   

madzik2601 napisa³/a:

Ojj tak nauczymy, nauczymy. Wsadzę Cię na moją kobyłkę i od razu galopik


nauczy się spadać i odstawiać łydkę przynajmniej :D będzie to dość skuteczna jazda :hyhy:
_________________
Drugs&hugs.
 

natkaa_

User


Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 15:05   

Też bym chciała zacząć jeździć :P Ale jakoś zawsze mi coś wypada i nie mam kiedy :-/ Może w najbliższym czasie spróbuje :-)
 

Umberia  

User


Do³±czy³: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:40   

Ja jeżdżę już około 2,5 roku :-) Jakis rok temu zdałam na brązową odznakę
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:51   

Eee... yyy....
Miałam swego czasu swojego konia. Obecnie dzierżawię pod Krakowem sześcioletnią folblutkę. Jestem nastawiona głównie na JOTG: mam popularną odznakę turystyki górskiej i brązową west. Niedawno zdałam brązową w ujeżdżeniu, mam za sobą kilka udanych startów na ścieżkach huculskich. Dla mnie jazda konna wiążę się tylko z jednym - z końmi ;) najważniejszy jest dla mnie kontakt z nim, a uważam że najwięcej kontaktu i zabawy można zasmakować w terenie, najlepiej na oklep. Nie mam wielkich wymagań jeśli chodzi o ten sport, nie trzeba mi wielkiej hali, super parkuru czy trenera światowej sławy. Sport to może w moim przypadku za dużo powiedziane, ale czysta rekreacja to to też nie jest.
Najbardziej w tym wszystkim nie znoszę snobów, którzy jeżdżą dla szpanu, że ich to niby stać. Fakt, sport nie najtańszy. Ale dla ludzi z wielkim sercem i nastawieniem na wspaniałą przygodę a nie przechwałki najnowszym, różowym czaprakiem za dwieście złotych.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:02   

lusia napisa³/a:

Ale dla ludzi z wielkim sercem i nastawieniem na wspaniałą przygodę a nie przechwałki najnowszym, różowym czaprakiem za dwieście złotych.


I cierpliwością..nie zliczę ile razy zgrzytałam zębami i wyklinałam wszystko nawet już w autobusie.
Huh tak photoblogi : i love my pony <3 :* :* :* + jak najwięcej sprzętu , ale jak konik na nóżkę nadpenie..=tragedia.
_________________
Drugs&hugs.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:06   

Kometa, chyba dobrze się rozumiemy :mrgreen: Jak do mnie dziewczynka mówi, żebym jej własnego konia z boksu wyprowadziła, bo tam są kupy (a przecież ona ma na nogach nowe oficerki!) to mnie szlag trafia...
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:33   

lusia napisa³/a:

Kometa, chyba dobrze się rozumiemy Jak do mnie dziewczynka mówi, żebym jej własnego konia z boksu wyprowadziła, bo tam są kupy (a przecież ona ma na nogach nowe oficerki!) to mnie szlag trafia...


U mnie byl taki przypadek ,że dziewczyna kupowała nowy sprzęt..a ,żeby przyjechac choć raz do konia ..i na niego wsiąść = a po co ?
To mnie rozbraja..Nie nawet za mało powiedziane..eh..
A co do tak aktualności z mojego punktu widzenia właśnie dostałam najbardziej zaniedbanego konia i próbuje doprowadzić do ładu i składu , próbujemy skakać i naszczęście chociaż to z jego strony wychodzi.A najśmiejsze jest to ,że jest folbludem ni podobnym do żadnego folbluda.
_________________
Drugs&hugs.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 20:02   

Bo folbluty mają to do siebie, że lubią nam płatać figle :-D Anglik, którego dzierżawię wygląda bardziej jak haflinger. Dobrze, że przynajmniej charakter angielski ma. :-)
My mamy w stajni dziewczynkę posiadającą 32 czapraki, każdy innego koloru. Do konia przyjeżdża raz na tydzień, jak jej rodzice przypomną i tylko po to, by go osiodłać i zrobić sobie przy nim zdjęcie, które potem wstawi z satysfakcją na naszą-klasę. Potem w galerii milion zdjęć z podpisami: "Mój Szafirek na czerwono" "Mój śliczny szkrabik na niebiesko". :znudzony:
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com